PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal Trabzonspor'da


'Serhan'
03.06.2008, 16:58
Adı Galatasaray'la anılan Gökhan Ünal, yeni sezonda bordo-mavili formayı giyecek.

03.06.2008 15:57

Transfer şampiyonu Trabzonspor, Kayserisporlu Gökhan Ünal ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı.

ayrıntılar'ı daha sonra yayımlayacağım.

huseyinbbb
03.06.2008, 20:10
Bu gökhan ünalın oyun stilinide hiç sevmiyorum,bence yetenekleri kısıtlı bir forvet,kayserinin en iyisi mehmet topuz.

Almıla GökTürk
03.06.2008, 22:03
Trabzonspor Anadolun sampiyon olmus tek takimi, eski günlerine dönmesini sabirsizlikla bekliyorum.

'Serhan'
04.06.2008, 00:52
Trabzonspor'un bugün Ankara'da 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladığı Kayserispor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, Trabzon'a geldi.

Kulüp başkanı Sadri Şener ve kulüp basın sözcüsü Levent Erkuloğlu ile Trabzon'a gelen bordo-mavili futbolcuyu, Trabzon Havalimanında yaklaşık 500 kişilik taraftar grubu sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşıladı. Taraftarlar, Gökhan Ünal'ı omuzlarına aldılar.

Gökhan, gazetecilere yaptığı açıklamada Trabzon'a gelmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, ''Buradaki hedefleri biliyorum. İnşallah hep beraber bu hedefleri gerçekleştireceğiz'' dedi.

Kendisini karşılamaya gelen taraftar için söyleyecek bir söz bulamadığını ifade eden Gökhan, ''İnşallah onların sevgisine layık olmaya çalışacağım. Güzel günler bizi bekliyor. Geçen yılda sakatlığım olmasa yine gol kralı olabilirdim. Bu yıl inşallah şampiyon olacağız, ben de gol kralı olacağım. Genç ağırlıklı bir kadro, oluşum var. Ben üst sırada yer bulup şampiyon olacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Gökhan, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kendisini istediğini, ancak Trabzonspor'a sempatisinin olmasının da bu transferde önemli rol oynadığını sözlerine ekledi