PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dem Tv Yayınları Hakkında Bilgi Verecek Arkadaş?

Ceyhun
17.06.2008, 21:37
Arkadaşlar ben DEM TV'yi izleyemiyorum. Yakında büyük ihtimalle DEM TV internetten izlenebilir hale gelecek. Diğer izleyemen arkadaşlara bu müjdeyi verebilirim.

Dem Tv'yi izleyebilen arkadaşlar; yayın politikası, programlarının içeriği, hatta programlarında kimlerin çıktığı, yayın kalitesi gibi konularda; bilgilerini burada paylaşabilirler mi?

Dem Tv yayınları hakkında bilgiye ihtiyacım var acil olarak. İzleyemediğimi çaktırmamam lazım :D

Dede-baba
31.07.2008, 17:06
Kendini Alevi olarak lanse eden bi kanal ama Alevilik namına hiç bir şey göremiyorum..

doğrusu bende hayal kırıklığı yarattı..

en azından alevi-bektaşilerin ibadet gecesi olan perşembe akşamı inancımızla ilgili yayınlar olmalı

**Yorum**
31.07.2008, 17:59
Ben sana yardımcı olurum Ceyhun.

Yayın kalitesi Yol ve Cem Tv den daha iyi. Mesela Sol bakış adında bir program var. Eşber Yağmurdereli, Erdoğan Aydın ve bir kişi daha var(adını hatırlayamadım). Gündeme ilişkin konuşuyorlar. Öneririm.

Çarşamba günleri Kırmızı Kart isimli program var zaten biliyorsun. Konuk oldun. Bunun dışında pek tv izlemediğimden açmıyorum televizyonu. Ama yinede bilgi amaçlı izlenimleri aktarrım daha sonra.

İyi bir kanal. Sosyalist bir kanal. Tüm dostlara önerebileceğim bir kanaldır. BAşarılı olmalarını canı gönülden diliyorum.