PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Isaac Trabzon'a hayır getirmez'


**Yorum**
16.07.2008, 09:00
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Trabzonspor'un forvet oyuncuları Isaac Promise ile anlaşmasına tepki göstererek, "Yarın FIFA ödeme emrini gönderdiği zaman Trabzonspor'da para çok Allah'a çok şükür. Bize de 1 milyon Euro öderler" derken Isaac'in Bordo mavililere hayır getirmeyeceğini iddia etti.


[Only Registered Users Can See Links]


'haber61.net' internet sitesine açıklamalarda bulunan Cavcav, Nijeryalı oyuncuları Isaac Promise'ye 2008-2009 sezonuna ait ödemeleri de dahil olmak üzere tüm ödemeleri kulüp olarak yaptıklarını ifade ederek, "Bu oyuncu ile 4 yıllık sözleşmemiz var. Ligler 10-12 Mayıs'ta bitti. Bu futbolcu bize Nijerya Olimpik Milli Takımı kampında olduğunu ve gelemeyeceğini beyan etti. Biz onu Olimpik Milli Takımı ile kampta biliyorduk. Daha sonra Ankara'ya gelmiş, Konyaspor'a gitmiş. Aramadığı kulüp yok. Menajeri 'bunun mukavelesi 2008'de bitiyor' diye o 2008 de bittiği doğru ancak bizim elimizde 2008-2009 sezonuna ait aldığı paralar var. Makbuzlar var, imzalar var. Bunlar bankadan ödenmiş paralar" diye konuştu.

Trabzonspor'un aynı olayı Marco Aurelio konusunda da yaptığını ve Trabzonspor için bu durumu pek yadırgamadığının altını çizen Cavcav, "Gönül arzu ederdi ki, Trabzonspor telefon açıp bana bir sorsun. Ama hiç önemli değil. Bu durumun FIFA'dan 1 milyon Euro'luk tazminatı var. Yarın FIFA ödeme emrini Trabzon'a gönderdiği zaman Trabzonspor'da para çok Allah'a çok şükür. Bize de 1 milyon Euro öderler" şeklinde konuştu.

Nijeryalı futbolcu Isaac Promise'nin Trabzonspor'a faydalı olamayacağını iddia eden Başkan İlhan Cavcav, "Bu şartlarda bana göre ahlaksızca, futbol kuralına yakışmayan bir tutum ve davranış içerisinde olan bu futbolcunun Trabzon'a da pek faydalı olacağına ihtimal vermiyorum. Ama inşallah faydalı olur. Gönül arzu ederdi ki, Sadri bey çok sevdiğim bir başkan. Açıp bana bir telefonla, 'bunun durumu nedir' diye sormaları lazımdı. Aynı şekilde Ankaraspor'a gitti. Ankaraspor bana telefon açtı ve durumu anlattığım zaman vazgeçtiler. Bunlar Avrupa'dan hiçbir takım bulamayınca kapı kapı Türkiye'yi dolaşmışlar. Trabzonspor gibi çok değerli yöneticilerin olduğu bir yerde de demek ki onlar da sokakta oyuncu bulduk diye yapıştılar. İnşallah hayrını görürler ne diyeyim" ifadelerini kullandı.

NEBULA
17.07.2008, 18:57
İlhan cavcav o 1 milyon doları da alır... kulüp nasıl ayakta tutulur biliyor adam