PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Zafer'den vazgeçti!


**Yorum**
21.07.2008, 19:59
[Only Registered Users Can See Links]


Trabzonspor'dan yanıt geldi! Bordo mavili ekip Hansa Rostock takımında forma giyen Zafer Yelen'in transferinden vazgeçti. Başkan Sadri Şener, transferden vazgeçtiklerini resmen açıklarken; "Bu konu artık kapanmıştır. Hiçbir kulüp ve futbolcu Trabzonspor'un üzerinde değildir" dedi.
Transfer çalışmalarının ciddiyet, kararlılık ve özveri istediğini dile getiren Şener, ''Maalesef biz Zafer Yelen transferinde karşı taraftan bu özelliklerin hiçbirini göremedik'' diye konuştu.

Futbolcunun ilk plandaki anlaşması ve Trabzon'a gelmesine karşın bir takım sebeplerden bordo-mavili formayı giyme ısrarını gösteremediğini kaydeden Şener, şöyle devam etti:
''Muhatabımız olan Alman kulübü ise adeta bu transferin geçekleşmesi için değil, gerçekleşmemesi adına bir politika izledi. Sonunda da anlaşmak üzere Trabzon'a gelen oyuncuyu geri çağırdı. Oyuncu da bu çağrının arkasından Trabzon'dan ayrıldı. Bizim Trabzonspor Kulübü olarak böyle belirsizlikle kaybedecek zamanımız yok. Zafer Yelen dosyası bizim için kesinlikle kapanmıştır.''