Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu

Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu (http://www.aleviweb.com/forum/index.php)
-   Aw Üyesinin Hatıra Defteri (http://www.aleviweb.com/forum/forumdisplay.php?f=128)
-   -   AW'siz günlerinizde neler yaptınız? (http://www.aleviweb.com/forum/showthread.php?t=34139)

Ceyhun 06.03.2015 00:04

AW'siz günlerinizde neler yaptınız?

Malum yıllardır AW hayatımızda yoktu. Ne yaptınız o günlerde?

Örneğin ben kendi adıma inanılmaz sayıda film izledim. 2 yıldır AW gibi vakit alıcı bir şey olmayınca hayatımda binlerce film izledim diyebilirim.

Onun dışında AW'den artan bolca vakitlerimde iş hayatımda değişiklikler yaptım. Mahallemi, hatta ilçemi değiştirdim, ilişkilerimi değiştirdim. Arabamı değiştirdim. Evimi değiştirdim.

Kitap okumadım. Kızlarla tanıştım. Hatta en güzeliyle de tanıştım. Internet siteleriyle ilgilenmedim hiç. Facebook'la ilgilendim. AW dışında kalan, AW'li günlerimden hiçbir şeyi özlemedim. Ama AW'yi özledim. İçindekileri özledim. Rengini bile özledim. Radyoyu özledim.

AW bir çeşit yuva gibi olmuş. Aile gibi. Hani hep alıp başınızı gitmek istersiniz. Bir gün alıp başınızı gidersiniz. Sonra dönmek istersiniz de, dönemezsiniz. Öyle olmuş...

Siz ne yaptınız AW'siz günlerinizde... Taşındınız mı? Evlendiniz mi? Boşandınız mı? İstifa mı ettiniz? Sahi ne oldu hakikaten size?

yalniz_opera 06.03.2015 10:15

nasıl bir alışkanlık olduysa artık boşluğa düşürdü:)

arascan 06.03.2015 20:31

Aw kapandı biz feysbuka twitira dadandık. Romantizmin bir ortaçağ yalanı, melankolinin iyi bir şey olmadığını, kederin ve hüznün üzerimize yakışan en samimi duygu, kedilerin şiir, atların roman ve çayın umut olduğunu öğrendik.

mucoban 06.03.2015 21:46

AW li günlerimde SAMSUNDA idim.. 2 yıldırdır SİLOPİDE yim.. Aw siz nasıl geçti varın siz yorum yapın.. belkide iyi bir yazar olabilirdim....

keza 06.03.2015 23:03

Ben liboş oldum :( beni böyle de sever misiniz... :)

'Serhan' 06.03.2015 23:10

Kimse inanmayacak ama evlendim, ve bir kızım oldu. Daha insanın hayatı nasıl değişirki

Ceyhun 07.03.2015 00:03

Alıntı:

'Serhan' Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 305420)
Kimse inanmayacak ama evlendim, ve bir kızım oldu. Daha insanın hayatı nasıl değişirki

Vay kardeşim. Paylaş ufaklığın fotoğralfarını da ortalık şenlensin :)

'Serhan' 07.03.2015 11:01

Alıntı:

AW Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 305423)
Vay kardeşim. Paylaş ufaklığın fotoğralfarını da ortalık şenlensin :)

En yakın zamanda koyucam kardeşim.

hidayetdogan 05.06.2015 22:46

Didim, Afganistan ve Türkiye nin çeşitli yerlerinde projeden projeye koşarak türk ve genellikle şu anki siyasal otoriteye gönülden ve cebinden bağlı işverenlerin sömürgenliğinin farkına varıp sonuna kadar yurdışında yabancı patronlarla çalışmaya karar verdim. Suudi arabistan da çalışıyorum şu anda da. Çölün ortası, haftanın 3 günü kum fırtınası. ISID sınır komsusu.

Yaşamak inadına sanki. :D :D

SaFaK 17.10.2015 19:18

Sosyal medyadan çok kopamasamda, okul bitti, askerlik bitti, aw nin yerini alacak çok birşey olmadı ama Facebook,Twitter,ekşi gibi platformlarda bulundum :)

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:19.