Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu

Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu (http://www.aleviweb.com/forum/index.php)
-   Radyo Aleviweb (http://www.aleviweb.com/forum/forumdisplay.php?f=81)
-   -   Radyo Aleviweb İçin Yayıncı Alınacaktır (http://www.aleviweb.com/forum/showthread.php?t=32043)

**Yorum** 15.11.2008 23:36

Radyo Aleviweb İçin Yayıncı Alınacaktır

Merhaba

Değerli Aleviweb ailesi, bildiğiniz gibi Aleviweb'in bir radyosu bulunmaktadır. Bizler radyomuzu uzun zamandır hem müzik hemde sohbet amaçlı kullanıyoruz ve çok güzel arkadaşlık lar kurup, güzel sohbetler ediyoruz Türkülerimizin eşliğinde. Malumunuz üzere gönüllü Dj lik yapan arkadaşlarımızın bir kısmı çalışıyor bir kısmı okuyor bir kısmı da bir şekilde bir uğraş sahibi. O yüzden Radyomuzun online olma süresi zaman zaman düşük olmakta. Özellikle gündüzleri radyomuzu açmakta zorlandığımızı zamanlar oluyor. Son zamanlarda büyük bir çaba ile Radyomuzu götürmeye çalışan arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür etmek istiyrum. Yeri gelmişken başta Hayat ve 35_58 arkadaşlarıma ve diğer dj arkadaşlara da emeklerinden ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hal böyle iken; Radyomuzun daha çok arkadaşa hitap etmesi açısından, kadromuzu yenilemek ve genişletmek istiyoruz. Bu konuda bizimle ekip arkadaşlığı yapacak arkadaşlara kapılarımızı açıyoruz. Özellikle gündüzleri radyomuzu açabilecek arkadaşların bizimle irtibat kurması ve aramıza katılmalarını uygun gördük. Bu işi severek ve isteyerek, yapabilecek arkaaşlar varsa bu başlık altında bizimle irtibata geçebilirler.

Sevgiler.

KARARTI 16.11.2008 00:22

valla sevgili revival bildiginiz gibi ben askerdeydim yeni geldim.su anda bostayım.aw için tabiki bu işi seve seve yapmak isterim.gündüzleri bostayım hata geceleride:).becerebilirsem yaparım fakat ilerde dolu olurum.belirsizliğini koruyan bir süre içinde hani nasıl diim işe girismek dogru olurmu bilmem...

**Yorum** 16.11.2008 23:21

Alıntı:

meçhul Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 277755)
valla sevgili revival bildiginiz gibi ben askerdeydim yeni geldim.su anda bostayım.aw için tabiki bu işi seve seve yapmak isterim.gündüzleri bostayım hata geceleride:).becerebilirsem yaparım fakat ilerde dolu olurum.belirsizliğini koruyan bir süre içinde hani nasıl diim işe girismek dogru olurmu bilmem...

Başvurunuz değerlendirilecektir. Benimle iletişim kurmanızı istesem. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ali1989 18.11.2008 12:30

bende dj olmak istiyorum radyomuza gündüzleri müsaitim :)

**Yorum** 18.11.2008 22:00

Alıntı:

ali1989 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 278476)
bende dj olmak istiyorum radyomuza gündüzleri müsaitim :)

Olmuşsun bile sevgili ali

boran_6 20.12.2008 02:00

eee bende olabiliyom mu dj :) ama ben yayinciyi tercih ederim :)

**Yorum** 22.12.2008 21:38

Alıntı:

boran_6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 287052)
eee bende olabiliyom mu dj :) ama ben yayinciyi tercih ederim :)

Olabilirsin tabi, seni de yayinci yapalım öyleyse:)

boran_6 22.12.2008 21:51

yap öyleyse :D

boran_6 22.12.2008 21:55

olmusum bile :D

_Hayat 22.12.2008 22:06

Alıntı:

boran_6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 287620)
olmusum bile :D

oyleyse tebrıkler.Aramıza hosgeldın.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:21.