Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu

Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu (http://www.aleviweb.com/forum/index.php)
-   Düzgün Tv (http://www.aleviweb.com/forum/forumdisplay.php?f=120)
-   -   Düzgün Tv'de Genel Yayın Yönetmeni Görevinden Ayrıldı (http://www.aleviweb.com/forum/showthread.php?t=6983)

heterodoks 25.10.2006 02:10

Düzgün Tv'de Genel Yayın Yönetmeni Görevinden Ayrıldı

Recai Aksu, Düzgün Tv genel yayın yönetmenliğinden ayrıldı...

Salı, Ekim 24, 2006

Recai Aksu, AABF'de çeşitli görevlerde bulunmuş ve Alevi kamuoyunda yakından tanınmaktaydı. Serbest muhabirlik yapmaktayken Düzgün TV'de Genel Yayın yönetmenliği görevini yürütmekteydi. Aksu, bu görevini yaklaşık altı aydır sürdürüyor ve 'Önce İnsan' isimli proğramı yapıp, yönetiyordu. Düzgün Tv'nin Alevi örgütlenmesine penceresini açmasında Recai Aksu'nun yayın anlayışının etkisinin olduğu kamuoyunda ifade edilmekteydi.

Aksu, spekülasyonlara meydan vermemek için bu gün kamuoyuna bir açıklama yaparak ayrılık haberini duyurdu. Açıklamasını aynen yayınlıyor ve Aksu'ya görevi süresince Alevi örgütlenmesine yaptığı katkılar için Alevi Haber olarak teşekkür ediyoruz.

' Kamuoyuna!

Yayın ilkelerine katkı sunduğum, sloganlarını belirlediğim, yaklaşık 6 aydır genel yayın yönetmenliğini yaptığım Düzgün TV'den ayrıldım. Bugüne kadar mesleki anlamda ilkelerimden hiç ödün vermedim. Geldiğim noktada gördüğüm gereklik üzerine Düzgün TV'den ayrılma kararı aldım.

Bu kararımı Düzgün TV sahibi Sayın Hıdır Düzgün'e bildirdim. Sayın Hıdır Düzgün ayrılma kararım karşısında, Düzgün TV'de yönetim kurulu üyeliği yapmamı ve Düzgün TV'deki " Önce İnsan" programımı sürdürmemi istedi. Kendisine bu teklifinden dolayı teşekkür ederek, böyle bir teklifle beni onurlandırdığını, ne yönetim kurulu üyeliğini, ne de 'Önce İnsan" programını sürdürebileceğimi ifade ettim. Sonuçta 6 ay bir arada olduğum Düzgün TV'den ayrıldım. Spekülasyonlara meydan vermemek için kamuoyuna böyle bir
açıklama yapma gereği duydum. Düzgün TV'ye gelecekteki yayın hayatında başarılar dilerim.

Recai Aksu'

kaynak: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Aw Munzur 25.10.2006 03:26

bizleri bilgilendirdigin için teşekkürler sevgili pirsultanca acaba recai aksu şimdiden yol tv'ye transfer oldu diye bilirmiyiz .

gnost 25.10.2006 05:11

Alıntı:

bizleri bilgilendirdigin için teşekkürler sevgili pirsultanca acaba recai aksu şimdiden yol tv'ye transfer oldu diye bilirmiyiz .
UMARIZ BÖYLE OLUR..

Kizilbas 66 25.10.2006 11:18

Recai Aksu nun Yol Tv ye gececegini sanmiyorum..Yol tv ye olan yaklasimini sicak bulmadigini söyleyebilirim..
Ama yinede hayat bu ..bekleyelim,görelim..

KIZIL.FIRTINA 25.10.2006 20:28

kişi nasıl mutlu oluyorsa.........

Hubyar 25.10.2006 21:27

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Konu ile ilgili yorumlar..

serçeşme 26.10.2006 18:56

bencede recai aksu eger yol tv ye gelecekse çok faydası olur diye düşünüyorum çünkü gerekli bilgi ve birikim var kendisinde

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:03.