Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.06.2008, 21:01   #1
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 152
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.650
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben **Yorum**

Merhaba ben **Yorum**
Adım Ali, 28 yaşındayım, Bir garip işçiyim ben

Adım: Ali
Çocukluğum
Doğum Yerim: Adana
Doğum Yılım: 1980
Adana da doğdum, Çok sıcak kanlı girişken bir çocukluğum olmuş. Hatırlıyorum amcalardan para almak için takım değiştirirdim sürekli Adana nın o sıcak günlerinde dondurma parası denklemek kolay değildi. Bunun dışında semt pazarlarında Soğuk Su satardım, birde Doğum hastahanesinin öününde çiçekİşçilik çocukjluktan başladı yani...

Eğitim Hayatım
Okul-1: Dünyanın en iyi öğretmeni ile okudum ilk okulu, Onu hala özlerim Buradan ona selamlar olsun.
Okul-2: Endüstri meslek lisesi mezunuyum Torna/Tesviye
Okul-3: Üniversiteye fırsat olmadı Çok isterdim Siyasal bilimler veya Mak. bölümü okumayı.
Okul-4:
Sıralarda okudum Kopya çeken bir tip değildim genelde İngilizce ve Matematik derslerinde kopya verirdim.

Yaşantım
Mesleğim: Varla Yok arasında (şuan muhasebe) Esasen Satış
Yaşadığım Şehir: Adana
Kimle Yaşıyorum: Eşim ve Oğlum
Eğlenceli bir kişiliğim var ama genelde ön plana çıkarmıyorumKonuşmadan önce dinlemeyi severim. Yaşantım da hareket yok gibi sabah işe akşam eve hafta sonları derneğe (PSAKD)giderim veya ailemle birlikte vakit geçiririm. Bu kadar

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: Kitap okumak, Seyahat etmek, Dostlarımla İçmek
Fobilerim: Yüksek, Kapalı mekan, Dar ve sıkıcı yerler
Özel Yeteneklerim: Hızlı öğrenmek olabilir mi...
En Sevdiğim Yemekler: Makarna / Elma Suyu, Rakı
Son Aldığım Kaset: Emre Saltuk tu yanlış hatırlamıyorsam
En Sevdiğim Müzisyenler: Grup Yorum / Sabahat Akkiraz / Hasret Gültekin / Madonna
Burcum: Aslan
Son Okuduğum Kitap: Aleviliğin Gizli Tarihi
En Sevdiğim Yazarlar: Yaşar Kemal, Turan Dursun, Aziz Nesin, Erdoğan Çınar....
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: Otogargara (epey olmuş yauu)
Son Gittiğim Film: Recep İvedik (hiç beğenmedim)
Sevdiğim Sinema Sanatçıları:
Uyumayı severim, Uyanmayı sevmem Yemek yapmaktan anlamam ama yemeye diyecek yok Kıymalı Makarna yemeye bayılırım(Olsada Yesem)

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: Fenerbahçe
Futbolu izlemeye bayılırım ama fotbol kalitesi yüksek olacak Fenerbahçe gibi Fanatik değilim, Başka bir spor dalı ile ilgim yok. Basketbol ve teniz izlemeyi de severim.

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyalist
Dini Görüşüm: Değişken
Siyaset çağımızda olmazsa olmazlar arasındadır. Aklı Selim olan her birey siyaset ile ilgili olmalıdır. Ama hayat şartları aktif olmaya pek müsade etmiyor. Siyaseti, halk için olan her kurum ve partiye destek verebilirim. Halkların en büyük öncelik olduğuna inanıyorum.

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
Düşünmekle olmaz yaşamak gerek Aw benim hayatımda önemli, bir yere sahip bunu inkar edersek çarpılırız Önem verdiğim önceliklerimden birisi diyebilirim. Olumsuzluklar olunca canım sıkılıyor burası benim ikinci evim gibi.

Ve...
Adana çok sıcak günler yaşıyor bu sıcakta daha fazla yazmak için 2 kilo daha terlemek gerekecek. Ama AW için değer diyorum Burada bu forumda bizlerle paylaşımda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Her paylaşım dan birşeylşer öğreniyorum.

Konu **Yorum** tarafından (23.05.2015 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla