Konu: Ben Serhan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.06.2008, 23:44   #1
Yazar
'Serhan'
Deli Kadir

'Serhan' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 114
İtibar Puanı: 2014
'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
'Serhan' - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.149
1.926 Mesajına 4.343 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben Serhan

Merhaba ben Serhan
Forumda deli kadir olarakda tanınırım ama siz yinede serhan diyin

Adım: SERHAN
Çocukluğum
Doğum Yerim: İzmit-Kocaeli
Doğum Yılım: 1980
karlı bir izmit gecesinde babamın zor araba bulmasıyla hastaneye giden annem tarafından dünyaya gelmişim aslen sivaslıyım ama uzun zamandır gidemiyorum.çocukluğumda şimdikinin tam tersine çok utangaç içine kapanıkmışım şimdi niye böleyim anlamadım

Eğitim Hayatım
Okul-1: inkılap ilköğretimde okulunda başlayıp öğretmenimin hamile kalmasından dolayı petkim ilköğretimde ilköğrenimimi bitirdim.
Okul-2: inkılap ortaokulu ve inkılap lisesi
Okul-3: Kocaeli üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği
Okul-4: Kocaeli Üniversitesi Spor Psikolojisi üzerine yüksek lisans
aklınıza gelebilecek her yerde okudum ama en çok master zamanında zorlandım çünkü öğretim görevlisinin ameleliğini yapmaktan başka bi işe yaramıyor dersi dersde öğrenen cinslerdendim ders çalışmayı hiç sevmedim çalışmadımda,kopyamı orda durun işte kitabını ben yazdım çünkü

Yaşantım
Mesleğim: satış pazarlama danışmanı
Yaşadığım Şehir: Kocaeli
Kimle Yaşıyorum: genelde tek yaşıyorum ama şuan ailemleyim torun bakıyorlar yapcak bişey yok
garip bir çocukluktan sonra yırtık bir ergenlik hayatım ve sorumluluğunu bilen bir olgunlaşma dönemim oldu ama hep az akıllı çok deli olmayı sevdim halada öğleyim.insanları kırmayı sevmeyen dost meclisine bayılan biriyim yaw en zor bölüm bu galiba ben anlatmayayım beni bilen biliyor

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: yeni rakı,mizah,halı saha maçları,yazın plaj voleybolu
Fobilerim: iğne
Özel Yeteneklerim: her türlü sporu iyi yaptığım söylenmekte(ben söleyenin yalancısıyım )
En Sevdiğim Yemekler: köfte-patates,mantı,rakı-balık makarna,kırmızı et
Son Aldığım Kaset: Annemin Türküleri -Haluk L&#101vent
En Sevdiğim Müzisyenler: Haluk l&#101vent-Kıraç-Barış Manço-Zülfü Livaneli-Edip Akbayram vb...
Burcum: Oğlak
Son Okuduğum Kitap: Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi
En Sevdiğim Yazarlar: Aziz Nesin
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: Kuvayi Milliye Kadınları
Son Gittiğim Film: Kabadayı
Sevdiğim Sinema Sanatçıları: Kadir İnanır
sevmediklerim çok yazsam 3 ciltlik ansiklopedi olur ama kısaca vefasızlığı ve sinsiliği hiç sevmem hep bu tür insanlardan kaçmışımdır sevdiklerimde çok ama bunuda kısaca yazarsam arabayla dolaşmaya bayılıyorum hele sahil yolundan gidince çok huzurlu hissediyorum kendimi,yemek yapmayı sevmem ama yapanı ve yemesini çok severim

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: 1-Sivasspor 2-Kocaelispor 3-Galatasaray
sanırım beden eğitimi öğretmeni mezunu olduğum sporla aramın gayet iyi olduguna bir kanıttır dimi eskiden iyi bir galatasaraylıydım ama anadolu takımlarına destek sevdamdan 3. sıraya attım fakat avrupada tek geçerim. zamanında kocaelispor maçlarında tribünde davul çalıp amigoluk yaptığım olmuştur ama fanatikliği artık bıraktım, iyi futbol oynarım iddaalı olan buyursun bu kadar yeter sonra ceyhun çok uzattın diye laf eder

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyal Demokrat
Dini Görüşüm: Değişken
şuan bişey düşünmüyorum biraz para kazanayım çok şey düşünecem

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
vallahi AW de ne işim var bende pek bilmiyorum ama bağımlılık yaptı.üyeler birbirinden cici birbirinden tatlı benim için ne düşünüyorlarsa bende onlar için aynısını düşünüyorum tam yönetime çatacaktım yukardaki yazıyı okudum vazgeçtim bu bölümede bu kadar yeter yazdığım.

Ve...
forum beni seviyor zaten sevilmeye ihtiyacım olmadığı için bişey yazmayı düşünmüyorum ama dost düşman bilsin En Büyük AFAC

Konu 'Serhan' tarafından (05.07.2008 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.
'Serhan' Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla