Konu: Ben ceritlı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.06.2008, 18:04   #1
Yazar
ceritlı
Forumla Bütünleşmiş

ceritlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 82
İtibar Puanı: 1591
ceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 6.639
1.204 Mesajına 2.466 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben ceritlı

Merhaba ben ceritlı

Adım: Merhaba ben Niyazi
Çocukluğum
Doğum Yerim: Sivas imranlı cerit köyü
Doğum Yılım: 1950
cerit köyün de doğdum gerçek doğum tarihim 1952 yazın buğday biçim zamanları olarak söyleniyordu 3 erkek kardeş en büyükleriyim ilk okul 3 sınıfta iken annemi kaybetikten sonra 3 erkek kardeş bir babayla berbat geçen bir hayatın niyazi isimlı çocuğu idim 8 senede ilk okulu bitire bildim. haydın kazaya nufus cüzdanlarınızı çıkarın size diplama verecağız dediler kazaya nufus idaresine gittik elimde muhtar ilmihaberi niyazi ismini bizim kütükte arıyoruz yok sağolsun 1950 doğumlu nazım var iyi ver amıca dedim aldım nazım ismimi okula gittim öğretmen sil baştan 8 sene okula niyazi olarak devam edeni nazım olarak diplama aldım. 1950 yılarında ilçemizin nufus müdürü bana kıyak yapmış onuda saygı ile anıyorum gerçek kimliğin Nazım ama eşim çocuklarım dahi bana niyazi derler bende nazım olarak nazım hikmet siihirlrini seviyorum

Eğitim Hayatım
Okul-1: cerit köyü ilk okulunda 8 senede bitti bukadar
Okul-2:
Okul-3:
Okul-4:
ah nerde okuma ki kopya çekelim

Yaşantım
Mesleğim: işçilikten şoför lük iş ayrımı olmaksızın şimdi emekliyim
Yaşadığım Şehir: ankara
Kimle Yaşıyorum: ayle olduk eşim çocuklarımla
tüm zorlukları geride bıraktım 1975 yılında ankarada bir gecekonduda yaşamaya devam etim 5 çocuğum 1 torunum 1 gelinim var emekliyim gecekondu hayatını seviyorum emekli olduktan sonra çocukluğumun berbat geçtiği köyümede bir gecekundu yaptım eski kötü günlerin acısını çıkarıyorum

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: internet teknolujinin meraklısıyım
Fobilerim:
Özel Yeteneklerim: kendimi yetenekli buluyorom evde bozulan her aleti tamir ederim o yüzden evde bozuk alet dolu huyum batsın
En Sevdiğim Yemekler: ayırmam
Son Aldığım Kaset: hatırlamıyorum
En Sevdiğim Müzisyenler: halk müzüğü deyişler metin _______
Burcum: aslan
Son Okuduğum Kitap: beni aşar
En Sevdiğim Yazarlar: uğur mumcu
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: hiç gidemedim
Son Gittiğim Film: hatırlıyamıyorum gençliğimde kaldı unutum
Sevdiğim Sinema Sanatçıları: yılmaz güney fikret hakan tarık akın melike demirağ
iknayı severim.&ltbr&gtdayatmaları sevmem.&ltbr&gtyemek yaparım yemeyi severim.

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: beşiktaş sivas spor
fanatik değilim maça gitmem tv başında izlerim

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyal Demokrat
Dini Görüşüm: Değişken
aydın sosiyal demokırat idareler isterim.&ltbr&gtgerici bölücülere hayır diyorum.

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
bu yaşımda çok şeyler öğrendim emek veren bilgilerini paylaşan herkese sonsuz keşekkürler

Ve...
yahu bu nerden çıktı dedim kaçkere başladım vazgeçtim bakıyorum durmadan canlar kendini tanıtıyor yeniden başladım bitti ama zor oldu

Konu ceritlı tarafından (30.08.2008 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.
ceritlı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla