Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.06.2008, 13:33   #1
Yazar
venge hak
Forumla Bütünleşmiş

venge hak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 86
İtibar Puanı: 1391
venge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.693
1.297 Mesajına 3.346 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben venge hak

Merhaba ben venge hak
kırk yaşında bir kızılbaşım işte ama sosyalist kızılbaş...

Adım: hakkı
Çocukluğum
Doğum Yerim: erzincan çardaklı köyü
Doğum Yılım: 1968
gerçek doğum tarihim bilinmiyor koyunların sağılmaya başlandığı kış aylarından biri olarak hatırlanıyor büyüklerim tarafından...&ltbr&gtçocukluğumda allaha özenirdim 16 yaşında allah oldum 18 yaşında istifa ettim (uğraşmak çok zor bu dünyalılarla)

Eğitim Hayatım
Okul-1: altınbaşak i.ö. -erz. m.yatılı i.ö. - refahiye yatılı i.ö. vs...
Okul-2: erzincan teknik lisesi
Okul-3: aünv. iktisat terk
Okul-4: hayat okulu (halen okuyorum diploma mezardan sonra )
gereksiz gördüğüm konularda kopya çekmenin gerkli olduğunu düşünen bir tezim vardi&ltbr&gtmesela matematikte kitap defter serbest dense dahi kopya çekmezdim (burda çekiciliğim yoktu ama kopyayı benden başkasi çekerdi)&ltbr&gtöss''''de 30 mat soru işaretledim ve 30 net olmasına rağmen ünv. mezunu değilim...&ltbr&gtbu kadar çarpık bir eğitim sisteminde şimdide oğlum okumaya devam ediyor...

Yaşantım
Mesleğim: makine teknisyeni
Yaşadığım Şehir: izmir
Kimle Yaşıyorum: eşim ve oğlumla birlikte yaşlanıp gidiyorum işte
yaşantımın geleceğini belirleyemeden yaşıyorum ya bu bana dert oluyo...

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: felsefe yapmak içki içmek
Fobilerim:
Özel Yeteneklerim: yürekten yani içimden müzik söylerim kimse farkedemiyo tabi...
En Sevdiğim Yemekler: sevmediğim yok desem daha iyi olur siz alım gücünden bahsedin
Son Aldığım Kaset: mikail aslan el gajiye
En Sevdiğim Müzisyenler: ruhi su-grup yorum-metinkemalkahraman-victor jara-alpha blondy-bob marly(say say bitmezki)
Burcum: sanki balık burcuymuş gibi hissediyorum ama emin değilim
Son Okuduğum Kitap: hatrlamıyorum
En Sevdiğim Yazarlar: maksim gorki-aziz nesin-yaşar kemal-fakir baykurt-nazım hikmet-uğur mumcu-ve daha birçoğu
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: -
Son Gittiğim Film: -
Sevdiğim Sinema Sanatçıları: yılmaz güney

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: sokak takımları
endüstriyel futbola karşı sokak oyunu ve halı saha maçları gibisi yok...

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyalist
Dini Görüşüm:
sosyalistkızılbaşve birazda anarşistsosyalist yada direk komünist diyelim...&ltbr&gtbenim hiç dinim olmadı bir dine bağımlı olmakta hiç istemem &ltbr&gtdiyalektik materyalist ve bilimsel bir insan olmak en iyisi benim için...

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
aleviweb te ne işim olabilir ki... paylaşımlarımı burda yapmak istedim o kadar...&ltbr&gtepey olmuş yönetimi protesto etmemişim bu konuyla ilgileneyim bari...

Ve...
kendimi anlatmakta zorlanan biriyim &ltbr&gtbenimle yaşayanlar bile henüz tanımıyolar beni...

Fotoğrafım

Konu venge hak tarafından (04.07.2008 Saat 23:09 ) değiştirilmiştir.
venge hak Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla