Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.06.2008, 23:34   #1
Yazar
HEVİDARIM
***UmUtlUyUm***

HEVİDARIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 65
İtibar Puanı: 940
HEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 918
532 Mesajına 857 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben HEVİDARIM

Merhaba ben HEVİDARIM
Ben BURCU.25 yaşındayım.Böle karakuru esmer çıtıpıtı kapı gıcırtısına bile gülmeye hazır neşeli sevecen sıcakkanlı bir kişiliğim.sanırım bu cümleden sonra yarışmacı arkadaşlara başarılar dileniyor )

Adım: BURCU
Çocukluğum
Doğum Yerim: Erzurum
Doğum Yılım: 10,01,1983
Doğum yerim erzurum.Dadaşların diyarı.havası sert ama insanı mert memleketim erzurum )tabi erzurumda doğdum ama çocukluğum ilkokul ortaokul lise yıllarım şuan ikamet ettiğim antalyada geçti.5 yaşında iken antalyaya bir akrabamız vasıtasıyla yerleşmişiz taşı toprağı altın diye ama gelin görün ki pek de sevmem bu şehri havası sıcak olsada ben bir türlü ısınamadım eğer şuan antalyada olmasaydık ankara yada istanbulda olacakmışız!!kısmet işte.çocukluğum hep sokaklarda geçti yani erkek gibiydim mahallede herkesi peşime takar bütün oyunları oynamadan evlerine bırakmazdım düşünün mahalle maçlarında defans oyuncusu ve kaleci bile olurdum )tabi erzurumda olsaydım sanırım bu kadar özgür olamazdım çünkü tutucu bir yer!!!şöyle bir itiraftada bulunayım ben memleketime ordan çıktığımdan bu yana hiç gitmedim yani bir türlü kısmet olmadı hatta bana artık antalyalısın diyenler oluyor ama ben asla kabul etmiyorum çünkü bir gün doğduğum şehrin havasını soluyacağım ne de olsa göbeğimizi oraya atmışlar )

Eğitim Hayatım
Okul-1: barbaros ilkokulu-antalya
Okul-2: fatmagül özpınar ilköğretim okulu-antalya
Okul-3: antalya muratpaşa lisesi
Okul-4: afyon kocatepe ünv.D.M.Y.O
Ben eğitimimi liseye kadar antalyada aldım daha sonra 2 yıllık turizm ve otel işletmeciliğini kazanarak afyonda okudum.2 yıllık idi ama ben 2.5 yılda bitirdim büyük başarı ama şuan bana tekrar üniversite okurmusun deseler kesinlikle evet.gerçekten hayatta kendinle başbaşa kaldığın bir dönem çok şey öğreniyorsun en büyük ders hayat dersini alıyorsun..turizm okudum okul bittikten sonra ancak 1 yıl bu işi yaptım anlayacağınız diploma boş boş duruyor kopyaya gelince valla o konuda hem pinti hemde biraz tırsaktım ee boşuna 2 yıllık okulu 2.5 yılda bitirmedim )

Yaşantım
Mesleğim: mağazacılık sektörü
Yaşadığım Şehir: Antalya
Kimle Yaşıyorum: Sevgili ailem ile )
Antalyada sevgili ailem ile yaşıyorum.şuan bir mağazada mağaza sorumlusu olarak çalışıyorum.yoğun çalışmaktan dolayı ne kadar arada şikayetci olsamda çalışmak güzel bişeylere emek verip karşığını almak taktir görmek güzel.çünkü işsiz gezdiğim günleri günleri düşündüğümde gerçekten zordu neyse ki şimdi severek çalışıyorum.sosyal hayatta biraz aksaklıklar yaşansada monotonlaşsada hayatımda bişeyler yinede en ufak şeylerde bile mutlu olmayı öğrendim çünkü ben UMUTLUYUM )

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: çalıştığım sürece hobiler kapsama alanı dışında
Fobilerim: arasıra yükseklik,denizde derinlik...
Özel Yeteneklerim: Çok iyi türkü dinlerim arşivim geniştir )
En Sevdiğim Yemekler: makarna,zeytinyağlı biber dolması...(et ile pek aram yoktur) içecek olarak asitliler ile aram yoktur...
Son Aldığım Kaset: Sanırım epey oldu.inanın hatırlamıyorum sağolsun ınternetten hepsini ndiriyoruz
En Sevdiğim Müzisyenler: türküyü gönül veren tüm müzisyenler..
Burcum: oğlak
Son Okuduğum Kitap: gökyüzüne akan ırmak-öner yağcı
En Sevdiğim Yazarlar: öner yağcı,zülfü livaneli,can dündar,tuna kiremitci
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: en son üniversitede gitmiştim aziz nesinin bir eseriydi ama ismini hatırlamıyorum şuan
Son Gittiğim Film: recep ivedük )
Sevdiğim Sinema Sanatçıları: şener şen ,meltem cumbul ,özgü namal ,kenan imirzalıoğlu
vallahi ne yalan söyliyim üniversite bitipte işe başlayana kadar çok harika yemekler yapardım düşünün içli köfteyi herkes yapamaz onu bile yapardım ama şimdi bırakın yemek yapmayı yemek yemeğe bile bazen halim kalmıyor yoğun bir tempoda çalışıyorum ama kısmetse bir gün evlenirde kendim evim olursa mecbur yapacağım şimdi anacağım sağolsun

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: DESTANLAR YAZAN GALATASARAY
Sporla aram fena sayılmaz.Koyu bir galatasaraylıyım.bayan olduğumdan bir türlü gidip tribünde galatasaray maçı izleyemedim ama birgün &#102ormamıda giyip bu hayalimi gerçekleştireceğim ortaokulda birara basketbol ve yüzme ile ilgilenmiştim ama şimdi yaşlandık artık

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyal Demokrat
Dini Görüşüm: Ilımlı
Siyasetin çivisi çıkmış!!!Şuan ki yapılan siyaset değil gövde gösterisi!!!Boşver....

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
aleviweb ile google sayesinde tanıştım.o dönem çalışmadığımdan devamlı aleviweble kalkıp aleviweble yatıyordum.çok çabuk ısındım bu oratam kaynaştım burdaki siz güzel canlarla.kalemizden dökülen her düşünceyle biraz daha ufkum genişledi.ne kadar işe başladıktan sonra pek zaman ayıramasamda aleviweb benim hayatımın bir parçası!!herkese teşekkür ediyorum..birlikteliğimiz daim olsun...

Ve...
ALEVİWEB İLE YOLA DEVAM &#59 ))HIZIR HER DAİM YARDIMCIMIZ OLSUN .....

HEVİDARIM Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla