Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.11.2008, 21:33   #1
Yazar
hidayetdogan
Forumu İyi Bilen

hidayetdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 47
İtibar Puanı: 420
hidayetdogan gercekten iyi birihidayetdogan gercekten iyi birihidayetdogan gercekten iyi birihidayetdogan gercekten iyi birihidayetdogan gercekten iyi biri
hidayetdogan - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 125
103 Mesajına 213 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben hidayetdogan

Merhaba ben hidayetdogan
Yaşım (hakkında yorum yapmayın harcarım valla)36. Üç çocuğum var 2 kız bir erkek. Ah o kızlar yokmu varya ömür törpüsü derler ya kendisi. Ama her şeye rağmen çocuğu olmayanlarında öyle ömür törpüsü sahipleri olmasını dilerim. Erkek olana gelince oda resimde gördüğünüz çirkin adam.

İşim inşaat teknisyenliği en son zincirlikuyu yapı meslek lisesinde okudum. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Bu iş kolunda meslek edinmek isteyenlere duyurulur : inşaatçının yeri yurdu olmaz. İşiniz bittiği kapının önünde bulursunuz kendinizi. Bir dahakine ancak parmaklıklar ardında görebilirsiniz eserinizi.

Şu anda Kamerunda yaounde de 9 katlı bir binanın yapımında danışman olarak çalışıyorum. 2 iş arkadaşı ile beraber buranın standartlarının çok çok üstünde ama türkiyeye kıyasla sıradan bir evde yaşıyorum. Anlayacağınız gurbetin en alası.

Galatasarayı tutuyorum ama fanatik değilim. Şifresiz kanallarda maçları olduğu sürece evde izlerim ama kovalamam. Gençliğimde iyi kaleci idim ama.

Yemek yapmayıda yemeyide severim.En sevdiğim yemeğe gelince bütün türk yemekleri. En sıradan olanı dahil. Hele birde buradaki yemek kültürünü görünce inanılmaz derecede seviyorum türk yemeklerini.

Hobilerime gelince kendimi dinletecek kadar bağlama çalar söylerim. Birde ALEVİWEB.

En son okuduğum kitap Vedat Türkali tek kişilik ölüm. Tiyatroya ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum ama bana 1998 gibi geliyor şu anda. En son gittiğim film kabadayı. En sevdiğim sinemacı sanatçıları Şener Şen-Zuhal Olcay-Tarık Akan

AW ye gelince mutluluk veriyor bana burası. Yönetime gelince astıkları astık kestikleri kestik bu ne diktatörlük böyle. Birde yönetime çatma fena olurmuş hadi görelim bakalım

Konu hidayetdogan tarafından (01.12.2008 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.
hidayetdogan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla