Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.02.2009, 20:02   #1
Yazar
AleviCankiz
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 430
AleviCankiz gercekten iyi biriAleviCankiz gercekten iyi biriAleviCankiz gercekten iyi biriAleviCankiz gercekten iyi biriAleviCankiz gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 768
351 Mesajına 794 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ben AleviCankiz

Merhaba ben AleviCankiz

Adım: Aylin
Çocukluğum
Doğum Yerim:
Doğum Yılım: 1987

Eğitim Hayatım
Okul-1: tek. uni. - master(yuksek lisans) : endustri muhendlisligi
Okul-2:
Okul-3:
Okul-4:
kopyayi en son 12/14 yaslarindayken fransizca dersindeyken cekmistim, onuda elimize yuzumuze bulastirdik zaten, hem ben hemde kopye cektigim kisi 1i alinca akillandik, o gunden bugune birdaha hic cekmedim ) zaten cekememde dolaysiyla simdiki dersler basit kopyayla alinacak kapasitede degil.

Yaşantım
Mesleğim: devrimci olmakda bir meslek mi ?
Yaşadığım Şehir: yurtdisi, neresi onemli deil
Kimle Yaşıyorum: sevdiklerimle

Hobilerim & Fobilerim
Hobilerim: felsefe, matematik, ulkeleri gezmek, toplum ve insanlik adina iyi seyler yapabilmek, arkadaslarla kafa dagatmak felan.
Fobilerim: dar goruslu insanlar, yobazlar
Özel Yeteneklerim: gitar caliyorum 4/5 senedir
En Sevdiğim Yemekler: raki + balik
Son Aldığım Kaset: grup yorumun son albumu
En Sevdiğim Müzisyenler: kaliteli olan hersey, tarz pek fark etmez ; grup yorum, grup kutupyildizi, grup kizilirmak, deep purple, led zeppelin, alice in chains, pink floyd, mozart, bach, richard wagner, rancid, black flag, mavi sakal, mezarkabul, siya siyabend, fevzi kurtulus, (eski) arif sag, huseyin yukselir ve tabiiiii ki hasret gultekin.. onun gibi ses hic kimsede yok.. onu yakanlar bizide hasretin hasretiyle yaktilar !!
Burcum:
Son Okuduğum Kitap: Aziz Nesin''''den olsa gerek
En Sevdiğim Yazarlar: Nihat behram, Aziz Nesin, Nazim Hikmet, Karl Marx, Friedrich Engels .. say say bitmez, ama aklima ilk gelen bunlar
Son Gittiğim Tiyatro Oyunu: Sivas katliami hakkinda tiyatro
Son Gittiğim Film: Recep Ivedik 2 (cok kotu idi..)
Sevdiğim Sinema Sanatçıları: Yilmaz Guney, Tarik Akan, Ilyas Salman, Sener sen, Kemal Sunal
rutin seyler yapmayi sevmiyorum, faydali seyler yapmayi seviyorum, yenilikci yasam tarzi edinmeye ozen gosteriyorum, hayatimin sonuna kadar ögrenmeye, talebe olmaya devam edecegim..

Sporla Aram
Tuttuğum Takım: bjk -- forza carsiiii
3,5 sene thaibox yaptim, 2 sene once biraktim yogun ogrenci/is hayati dolayi zaman bulamadim.. ama yakinda tekrar baslayacagim.. hayir agresif - insanlari incitmeyi, dövmeyi seven biri degilim, boxu sadece spor olarak goruyorum. ama gerekirse, kendimi ve cevremi koruma amacli kullanmayada cekinmem XD

Siyasi Duruşum
Siyasi Görüşüm: Sosyalist
Dini Görüşüm: Söylemem
siyaset hakkindaki dusuncelerim: hepsi yalan.. yalancilarin oynadiklari tiyatro.. gercek olan tek sey, oyuncak gibi oynadiklari insan hayatlari !!

AW Hakkında Ne Düşünüyorum
bayadir burdayim, hic s1kayetci degilim, guzel bir ortam oldugunu dusunuyorum, ayrica cok seyler ogreniyorum burdaki arkadaslardan, sagolsunlar.

Ve...
herkeze tekrar merhaba, tum guzellikler sizinle olsun..

Konu AleviCankiz tarafından (16.02.2009 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.
AleviCankiz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla