Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.05.2015, 00:17   #19
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ey yorum seni bilirim uysal birisin fakat sanada sitemim var. Bu evde yasamana ragmen etrafta olanlara sessiz kalman kuzulari cogaltir. Ey yorum hakki bagirarak soyle, dostunu dostun diye destekleme, hak kimdeyse onu destekle, yoksa yezitte kendi yandaslarini destekler senin ondan bir ayricaligin olmasini istiyorsan otur dinle !

Her kelimeme suslu elbiseler takip oyle cikartirim disari ben, bu kadar muntazam titizlikteyken uyarilar dokunur bana, hasta eder ve veremlikte bir halim vardir benim!

Ey yorum hakkimda her uyari yapanlari alkislayacakmisin ?
Ben sizi bilmiyorum ama burada oluş nedenim ve üzerimde bulunan görevin bilincindeyim. Bu evde uzun zamandır yaşıyorum, sessiz kalmaktan kastınızı tam olarak anlayamadım. Haksızlıklara sessiz kalmak ise söylemek istediğiniz, emin olun gözümüzün gördüğü her mesaja hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Bir üyenin dostum yada yakınım olması o üyenin Aleviweb yaşantısındaki yerini değiştirmez. Bizim yönetim olarak her birimizin bu çizgide hareket ettiğinden adından daha fazla emin olabilirsin.

Uyarıları şahsınız ile bağlantılı görmeyin, sistemin yürümesi için yapılması gerekenlerin dışında kimseye özel uyarılar yapılmaz.

O yüzden rahat olun, kişilere hakaret etmediğiniz sürece bu evde bizimle kalabilirsiniz.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla