Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.06.2008, 02:20   #1
Yazar
mavra
Forumu İyi Bilen

mavra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 46
İtibar Puanı: 322
mavra sevilen bir üyemavra sevilen bir üyemavra sevilen bir üyemavra sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 912
207 Mesajına 360 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Salıncak macerası feci bitti:D:p

Bi tanede ben yazayim.Biraz kısa ve cok acılıydı amaneysee...

2 yıl önce başımdan gecen bir olayı anlatayım.Bizim eski evimizde sade bir yasam sürüyordukBöyle binaca eğlenceli oluyordu.1.katta oturuyorduk.O aralarda balkon büyütme faaliyetleri artmıstı.Yani bi mahalleden gecin önce kücücük olan balkonlar masallah metrelerce oluvermişti bi kac ayda. Bunlar böyle giderken tabii bizim binada malesef o modayı takip etti ve olan olduBalkonlar daha tam olmamıstı yani direkler falan hala vardı yapım asaması anlayacagınız.Kardesim cinlikler düsündüVe bir salıncak yaptı bizim balkonda.Tehlikeli bir durum yoktu(ben salanmaya calısana kadar)Böyle sallanıyor ama görmelisiniz nasıl.İnsaat olurkende işcilere söylemişti ve salıncak için uygun ortamda hazırlamıstı.Her neyse kardesim baya sallandı.Tabii ben hiç binmedim cünkü korkuyordum.(parklarda sürekli düserdimde ayıptıır söylemesi)Bir gün kimse evde yoktu ben tek basıma oturuyordum.Salıncagada binesim geldi o eski düşüşlerime rağmen(vayy be cesaretime bak)..Ama kardesim nasıl sallanmıssa ip incelmiş tabi bende bi binince ve de sallanmaya calısınca olan oldu.Bi baktım ki asagıda cakılların arasında rezil bir vaziyette ağlıyorumAğlıyorum cünkü bacagımı hissetmiyorum.İşin kötüsü annemlerde evde yok.Ama dedem karsıdan geldi bi anda(onu gördüğüme ilk kez bu kadar sevinmiştim).Ben tabii kan revan içinde yerlerdeyim.Cok kötü bir yazdı tatilim rezil olmustu.O gün bugündür(2 yıl)salıncaga uzaktan bakıyorum Daha mı eglenceli ne
[/color]

Konu mavra tarafından (17.10.2015 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.
mavra Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla