Konu: Musahİplİk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.08.2006, 11:05   #22
Yazar
onurcan
Forumla Bütünleşmiş

onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 68
İtibar Puanı: 239
onurcan hakkında olumlu dusunceler mevcutonurcan hakkında olumlu dusunceler mevcutonurcan hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 115
186 Mesajına 385 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Adem Nickli Üyeden Alıntı
Senin ,Insanlik anlayisin bu iste!!!!sana defalarca yüksek bilimine inanarak sordum...Yunusun veya bizlerin et ve kemige dolanmamizin sebebini..nedir.....Senin sonsuz bilimine vakif olmak istiyorum ve soruyorum..neden?????hakkin bize ihtiyaci var ?????neden bizi yaratti????Biz Hakk olarak kendimizi niye dünyada bulduk....Benim günahim nedir ki.Hakktan uzak ve Kamilige giden yolu secmem gerekiyor....niye!!!!!
Oysa ,onca Melekler ..Hakkin yaninda ..bizlere ögüt verme sifitina sahip...ve don degistirerek bizlere görünüp ...Ali olu veriyor..Sen bunlari anlamiyorsan ...Aliyi suclaman...nediye ..

Bunları izah ede ede dilimde tüy bitti...Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun.
Senin hakkında kafama üç şık takılıyor.

Birincisi, Sen ya akıl sorunu olan bir kişisin, bu durumda yapılacak bir şey yok..Doktorlara gözükmen gerekir.Ben yardım edemem.

İkincisi, Yada,Uyuşturucu kullanan bir kişisin , çünkü zaman zaman çıkışlarından onu gözlemliyorum. yersiz küfürler savuran, sonra da özür dileyen tutarsız kişiliksin..iki karekterin oluşu, beni böyle düşünmeye zorluyor.

Üçüncüsü, Aleviliği zorla ehlibeyt cizgisine çekebilmek için uğraş veren iki arada bir derede kalmış zavallı birisin.. Ne islam a benziyorsun, nede aleviye...

___________________İMZA___________________
Bazen;
Nasretin hoca gibi aglayip,
Bayburtlu zihni gibi gülebilmek gerekiyor !!

Konu onurcan tarafından (19.08.2006 Saat 11:08 ) değiştirilmiştir.
onurcan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla