Konu: Musahİplİk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.08.2006, 00:46   #24
Yazar
onurcan
Forumla Bütünleşmiş

onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 239
onurcan hakkında olumlu dusunceler mevcutonurcan hakkında olumlu dusunceler mevcutonurcan hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 115
186 Mesajına 385 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
adem Nickli Üyeden Alıntı
Hakkin yaninda ..bizlere ögüt verme sifitina sahip...ve don degistirerek bizlere görünüp ...Ali olu veriyor..Sen bunlari anlamiyorsan ...Aliyi suclaman.nediye ..Sen Aleviligi temsil edemesin buna gücün yetmez sen ve senin gibiler delil yetersizligi yüzünden er veya gec..Ihanetleriniz ile gün isigina cikacaksiniz......Ihanat kokan aciklamarin...bizi hic saristmaz..Hermez senin Beyninde olan bir celiski....bizim Cemimizde adi gecmez!!!!Sen ,bizim dini inancimizin etkileyen biri degilsin...Dedemiz seni tanimiyor...bu durumda sen bir hic sin.....
Kırmızı olarak yazılan bölümün cevabı çok açık ve net olarak açıklıyorum ..

Ömer'e kırkbin dirheme kızını satan kişi alevilerin don değiştiren Ali'si değil... Olamazda...

Mavi bölümün cevabı.

Dedenin adını söyle o dede hangi dede... Gözcünün elindeki sopa ASA dır.. İnkar eden dede hangi dede adını yaz... Sallayıp durma...

Alıntı:
Bozo Nickli Üyeden Alıntı
Konu yeterince kişiselleşmiş bunu daha ileriye götürmeyip burada bir nokta koyun artık.

Eğer bu üslupla devam etmek istiyorsanız bunu başka bir yerde yapın ve konuları kapattırmayın lütfen bize.

Ayrıca kişisel saldırılarıda bırakın artık.
Sevgili bozo, beni böyle bir üslupla yazmaya zorlayan nedenleride lütfen göz önüne bulundurun.
Adem cileden çıkartıyor insanları ve beni.. Her yazdığı cevap bana karşı hakaret içerikli, bir defacık olsun yönetime şikayet etmedim.. Beni bu duruma iten, nedenleri iyi değerlendirin lütfen... ilk defa uyarı alıyorum, 30 % u gördüm..Bu adam beş aydır ayağıma dolaşıyor.. Daha fazla dolaşırsa veya defolup gitmezse, ucunda banlanmada olsa, benden adam akıllı bir cevap alacak artık, canıma tak etti...

___________________İMZA___________________
Bazen;
Nasretin hoca gibi aglayip,
Bayburtlu zihni gibi gülebilmek gerekiyor !!

Konu onurcan tarafından (20.08.2006 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
onurcan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla