Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.09.2008, 21:17   #3
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi
Standart alev_2005_2005

Alıntı:
Bu haftaki konuğumuz Revival,
Öncelikle hoş geldin ve önerimi kabul ettiğin için teşekkür ederim.
Hoşbuldum. Ben teşekkür ederim.

Alıntı:
Aw' nin en eski üyelerinden biride sensin, Bize kendinden kısaca bahsedermisiniz.?
Henüz en eskilerin içerisinde yer aldığımı sanmıyordum ama bundan onur duyarım. Ben eskilerin yenisiyim

Kısaca ben;

Eli bir erkek çocuk babasıyım. İçiyim. İnternet ile ilgilenmeye bayılıyorum. Haber siteleri benden bıkmıştır Kısa mı oldu?

Alıntı:
Ve AW yi nasıl keşfettin.?
AW maceramız uzun zaman önceye dayanıyor, sevgili dostum Yılmaz'ın tavsiyesiüzerine AW ile tanışma mutluluğuna eriştim. İlk başlarda biraz uzak kaldım işlerimden dolayı. Daha sonra süreklilik halini almaya başladı ve ben öok mutluyum. AW'yi ve burada bulunan canları seviyorum. AW de olmak, AW'nin bir parçası olmak çok güzel.

Teşekkür Ederim. Sevgiler

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla