Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.09.2008, 22:58   #9
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ceritlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
oh oh haftanın konuğu olarak görmek ne güzel kolay gelsin ali deniz.
bir soru da ben sarayım iznin olursa.
arkadaş bizler iç anadolu iklimine alışkınız adana ya seni götüren neden ve sıcaklarıynan nasıl başa çıkabiliyorsun verecağın cevaba şimdiden teşekürler sevgiyla kal.
Saol abi teşekkür ederim

Ben burada doğduğum için pek sıkıntı yaşamıyorum ama sıcaklardan rahatsız olmuyor değilim. Genelede sıcaklarda dışarda dolaşmam Ama bazen mecburen çıkıyoruz. Onada katlanmak zorundayız.

Teşekkür ederim . Sevgiler

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla