Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.02.2018, 04:33   #8
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 155
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
esmerkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lütfen muslumanliga inanmauan hiç bir şeye inanmayan ben aleviyim demesin.Bu soruyu hiç bir bir seye inanmauanlar bu şekilde dediginiz için sormussunuz .Alevilikte islamin ilk beş sartona inanir.4 kapı kırk makama uymayanda bn aleviyim demesin.sonrabizi yanlış taniyolar .kimide art niyetle soruyr .Bi zahmet aleviyim diyen varsa makalati okusun.yunis emreyi okusun.Fuzuliyi yedi ulu ozanlaroı okusun arastrsin ogrensin onlar gibi yasasin ahmet yesevi gibi bir olsun .Sonra bn aleviyim desin.

Kendimize Alevi demek için sizin kurallarınızı olmazsa olmazımız mı kabul etmeliyiz? Siz hangi kurum adına bu kuralları koyuyorsunuz? Neden Alevi olmak için Ahmet Yesevi gibi olmak gerek? Neden sizin zorba dayatmalarınıza inanmak gerek?

Ben Aleviyim ve bunu rahatlşıkla söyleyebiliyorum yine ve sizin söylediklerinizin hiç biri bana uygun gelmiyor nasıl olacak şimdi?

Ve ardından, bende diyorum ki İslamın şartları Alevileri bağlamaz, bu şartlara inananlar Aleviyim demesin!! Evet size katılıyorum Yunus Emreyi okuyun, Yedi Ulu Ozanın sözlerine bakın Aleviliği görmeye çalışın.

Son olarak, Alevilik Aleviliktir başka bir dinin şartlarını kabul etmez ve ona göre biçimlendirilemez!

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla