Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.01.2019, 20:06   #7
Yazar
Raya Haq
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 20
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 29
37 Mesajına 39 Kere Teşekkür Edlidi

Saygideger Canlar.

Suc Makinasi Islam ve onun Misyoner Temsilcileri cirpindikca batmaktadirlar.
Savunmaya calistiklari Ahlaksiz ve Insanlik dusmani Islamin birer parcasi olduklarini gosterdikleri gibi, Bazi iyi yanlari olsada, yani tecavuzcu olmasalarda, Islamin ahlaksizligina ortak olduklarininda farkinda degiller.

BEN SENIN YALANLARINLA VE HILELERINLE BAS EDEMEDIM, BU BANA DERT OLDU.
BENDE SENIN ONUNDE DIZ COKMEDIM, BU DA SANA DERT OLSUN.

Siarini bunlara her seferinde hatirlatsanda, yani yuzlerine tukursen de YARRABIM SUKUR YUZUM SU GORDU derler.

istedikleri gibi cevirir, istedikleri gibi sahtekarlik yaparak turlu entrikalar cevirerek, kiliktan kiliga girerler.

Yukarida Islam Misyonerin Yazdigi Kulliyen Yalan Duzmecedir.

Onun gercek hikayesi, Rivayetlere gore, Yani Sia / Cafari inancinin 30 Gun Ramazan Orucunun Hikayesidir.

Sozde Hz Ali, Esi ve Cocuklari Acmis, Evde yiyecek olmadigi icin, Fatma Aliye takilarindan birini vererek, bunlari gotur pazarda sat, sattigin para ile yiyecek getir demmis..

Birinci gun pazara giden Hz. Ali evden goturdugu kiymetli esyayi satar, arzak almaya calisirken, DILENCI Hz. Ali`nin karsisina cikar, ALLAH RIZASI ICIN BIR SADAKA, cocuklarim acliktan olecek vs vs der.
Hz. Ali elindeki parayi Dilenciye verir.
O gun eve eli bos gelir. Esine durumu anlatir, O benden daha kotu durumda oldugu icin butun parami ona verdim der.

Ikinci gun Fatma baska bir muchever verir, Hz. Ali pazara goturur ve satar, yine alis veris yaparken, Yine DILENCI karsisina cikar, ALLAH RIZASI ICIN BIR SADAKA der.
Parasini yine Dilenciye verir, eve gelir, Fatma sorar hani arzak getirecektin, satamadinmi?
Hayir sattim, ama bugun de Dilenci`ye vermek zorunda kaldim. bu daha kotu durumdaydi, Der.

Ucuncu gun, Fatma elinde olan son mucehverini verirken, bundan baska satacak bir sey yok, mutlaka arzak al, yoksa cocuklar acliktan olecek der...
Yine karsisina DILENCI CIKAR, paranin hepisini dilenciye verir.

Eve boynu boynu bukuk gelmis, kapiyi acan Fatma guler yuzlu ve mutlu bir sekilde Hz. Ali ye sarilir, Disarda oldugunu, Babasinin yanina gittigini, Eve geldiginde cok buyuk bir sofra kurulmus, her turlu yemek, sebze ve meyvalarla dosendigini soyler..

Sozde Hz. Ali 3 gun icinde rizkini gormus, 3 gun ac kalmalarinin ardinda, sozde Allah tarafindan yuklu miktarda arzak ve krallarin bile goremedigi sofra duzenlenmismis!!!!!!

3 Gun 30 Gune cikarmislarmismis, 1400 yildan beri verilen arzak ve kurulan sofra gelmez olmusmus.....

Guya sozde 3 gun boyunca DILENCI KILIGINA GIREN Hz. Ali den parayi alan, Hz. Muhammed mismis....

Sahtekarligin, Riyakarligin, Ahlaksizligin ve Onursuzlugun boylesine de pes, Dun Hz. Muhammed`i , Bugun ise HIZIR ELI / OLI oldugunu savunmalari, Bu suc makinasini aklamaktan baska bir amaclarinin olmadiginin acik gostergesidir....

Saygi ve Insani Sevgilerimle.

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla