Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.02.2019, 16:35   #10
Yazar
Raya Haq
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 20
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 29
37 Mesajına 39 Kere Teşekkür Edlidi

Saygideger Canlar.

Daha once soyledigim gibi, Islamin Kurulus Amaci, Cinsi Sapik ve Uckur Duskunu Peygamberlerin rahat bir sekilde Kucuk Cocuklara Tecavuz Etme Imakanlarini Gelenek Haline Getirmektir..

HIZIR Orucu ile Islam Denilen Cinsi Sapik Yapilanmanin ne ilgisi olabilir??
HIZIR; islam denilen suc makinasi ve insanlik dusmani yapilanmadan asirlarca once yasamistir.

Islam tarihler boyunca YALANLARA, SAHTEKARLIKLARA, ALCAKLIKLARA VE INSANLIGIN KABUL ETMEDIGI AHLAKSIZLIKLARA BAS VURMUSTUR.
Gecmiste yasanmis guzel olusumlari kendisine mal etmek icin her turlu yalan ve cirkefliklere bas vurmustur, vurmaya da devam etmektedir.

Muhammed Fakirmiydi (Yoksulmuydu) kensinlikle Hayir..

Muhammed, 25 yasinda iken Mekke ve Medine Bolgelerin En Buyuk Kervanin Yaninda Calisiyordu.
Kendisinden 15 yas buyuk olan Hatice ile evlenir evlenmesine ama kurnaz Muhammedin amaclari vardi.

(Hz Hatice zengin idi. Fakat Resulullah onunla zenginliği için evlenmemişti. Hz. Hatice ile peygamberimiz Hatice'nin vefatına kadar 25 sene evli kalmışlardır. Hz. Hatice , peygamberimize :"Ey Muhammed ben yaşlandım , artık başka hanımla evlen" deyince peygamberimiz şu cevabı verir: " Böyle söyleme Hatice , üzülürüm...")

Yukaridaki alintiya bakacak olursak, Hatice Cok Zengindi, AMA cinsi sapik onunla zenginligi icin evlenmemismis!!!

Muhammed siradan biri olmus olsaydi, Kendisini Peygamber ilan edebilirmiydi?
Donemin bilginlerini magaraya hapis edip sozde vahi dedigi deyimleri onlardan alarak insanlara aktarabilirmidi?
Onlardan Aldigi Bilgilerle, Olmiyan Allahin Sozde Son Peygmaberi olarak kendisini Ilan edebilirmiydi?

Yukaridaki Alintida, Hatice nin Ey Muhammed Ben Yaslandim Kendine Bir Hatun Bul Evlen demesi!!! dogrulugu ve gercekligi tartisilir.
Mal ve Mulk Sahibi Olan ve Muhammedin bir cok pisliklerini, sahtekarliklarini ve uckagitciliklarini bilen Hatice Muhammed gibi sahtekara boylesi bir firsat verebilirmi?
Oyle bir firsat verilmesi halinde Muhammed bir daha Hatice`ye Yaklasabilirmiydi?
Hatice boylesi bir hata yapabilirmiydi..
Hatice yi nasil oldurdugunu soylemek ve aciklamak yerine boylesi suslemelerin tek amaci var MUHAMMEDI aklamak...
Hatice Olmeden neden Muhammed Evlenmedi?
Evlenemezdi, Cunku Muhammedin butun foyalari meydana cikacaktir..
Hatice yi oldurur oldurmez, formalite icabi Sevda ile evlendi, asil amaci En Yakin Arkadasi Ebubekir in 6 Yasindaki Ayse ye goz dikmesidir.

Muhammedin cinsi sapikligini defalarca kez aktardik, tekrarlamanin da anlami yok.
Hatice`nin butun servetine konan, servetine servet katmak icin Kervanciligi birakip, Daha cazip ve yorulmadan elde edecegi servet kendisini kayinlar gibi zengin edecekti.
Saldirdigi butun kabileler, sehirler, topluluklarin mallarina el koydu, kendilerini hunarca katletti, kucuk yastaki kiz cocuklarini da en guzelini kendisine aldi, digerlerini de askerlerine dagitti.
Guya Allahu talllaaaaa Kole kiz ve kadinlara tecavuzun gunah olmadigi, (zina sayilmadigi) vahi ile istedikleri cocuklara istedikleri gibi tecavuz ettiler...

Varligina Varlik Katan, Yorenin ve Bolgenin En Zengini Olan Bu sahsiyetin, Kizi ve Torunlarinin Ac Kalmasinin Mumkunu Varmidir???
Kensinlikle Hayir, Cunku aklin yolu bunu kabul etmez....

Sonuc Olarak, BU AHLAKSIZ ISLAM KENDISINI AKLAMAK ICIN MISYONERLERINE VERDIGI GOREV, BENIM PISLIKLERIMI VE AHLAKSIZLIKLARIMI KAPATIN, BEN SIZE OBUR TARAFTA AYSE GIBI 9 YASINDAKI COCUKLARI (MELEKLERI) SUNACAM DEMESI ILE , BUNLARDA KENDILERINE DUSEN GOREVI YERINE GETIRMEYE CALISMAKTADIRLAR........

Kuran denilen Suc Makinasinda HIZIR kelimesi gecmezken,
Her Seyin ALLAHIN elinde oldugu, Allahin emirlerini dinliyen Cennnete, Dinlemiyen Cehenneme gidecegi Heves Ve Korku Ile Kurulan bu suc makinasini aklamaya kimsenin gucu gitmiyecektir.
Bunlar cirpindikca batacaktir...

TARIHTE INSANLIK ICIN DEGERLER YARATMIS GUZELLIKLERI ,
INSANLIK DUSMANI VE SUC MAKINASI ISLAMA MAL ETMEYI ARTIK BIRAKIN... PISLIKLERINIZLE, AHLAKSIZLIKLARINIZLA, INSANLIK DUSMANLIKLARINIZLA BAS BAS BASA KALIN....
CEKIN PIS ELLERINIZI INSANLIK ICIN DEGER YARATMIS OLANLARIN UZERINDEN....

Saygi ve Insani Sevgilerimle.

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla