Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviler ve Alevilik > Alevi Müziği

Alevi Müziği Aleviler'in müzikleri, saz, ozanlarımız, hayatları ve eserleri

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.10.2008, 17:02   #11
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Şimdi banlarsın da sen bizi...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
zeliş Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 11.10.2008, 17:16   #12
Yazar
'Serhan'
Deli Kadir

'Serhan' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 117
İtibar Puanı: 2014
'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
'Serhan' - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.149
1.926 Mesajına 4.343 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
HATAYİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sadece bir türkü istedim hata ettiysem özür dilerim admin. ancak, üslubun çok sert ve nezaketten biraz uzak...elbette yetkilerini sana yeniden hatırlatacak değilim...fakat AW duvarına da arada baksan sevinirim "Suskun" rumuzlu bir arkadaş "Tek yol islam", başka bir grup da burada yazmak istemediğim başka birşeyler yazmış. o yazılarla da ilgilenirsen AW adına yerinde olur. saygılar
sevgili hatayi dost üslubumda ne gibi bir yanlışlık gördünüz bunuda belirtseniz sevinirim bana karşı yazılan cevapdaki üslup size doğru geldiyse benimkinin yanlış gelmesi çok doğal.

sevgili dost duvarla ilgili size açıklama yapayım suskun arkadaşımız forumumuzda adimdir oraya ne yazılacağını çok iyi bilir ama duvar sadece insanların o anki düşüncelerini yazma yeri değil bazen şakalaşma yeri olarakda kullanılır,ben suskun arkadaşımızın kendi düşüncelerini çok iyi bildiğimden dolayı tamamen mizahi bir yazı olarak yzadığını biliyorum sizde aramızda sık bulunarak yönetim kadromuzu daha iyi tanıyacaksınız buna inanıyorum.

başka bir grup diye tabir ettiğiniz yazıda yine siyasetten uzak tamamen mizansen olarak üretilmiştir.ayrıca onu yazan yine moderatör bir arkadaşımızdır yani yönetim duvarlada her kınuda olduğu gibi ilgilenmektedir.sevgi ve saygılarımla.

Alıntı:
zeliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
forum kurallarımızı bildiğinizi sölemiştiniz bu yüzden bunu yazmanızı pek doğru bulmadım çünkü siz banlanacak bir kural ihlali yapmadınız

___________________İMZA___________________
Daha gün o gün değil, derlenip dürülmesin bayraklar.
Dinleyin, duyduğunuz çakalların ulumasıdır.
Safları sıklaştırın çocuklar,
bu kavga faşizme karşı, bu kavga hürriyet kavgasıdır.

Nazım Hikmet Ran 1962

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
'Serhan' Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 11.10.2008, 17:22   #13
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Alıntı:
forum kurallarımızı bildiğinizi sölemiştiniz bu yüzden bunu yazmanızı pek doğru bulmadım çünkü siz banlanacak bir kural ihlali yapmadınız
Kuralları evet biliyorum..Ama her nedense çoğınlukla ego tatmini olarak kullanıyorsunuz görevinizi... Bu açık ve net olarak gözükmekte... Ben değil sizin daha çok bilmeniz gerekir.. Yandaşınız çok olduğu için gözardı edilebiliniyor zaman zaman...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
zeliş Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 11.10.2008, 17:36   #14
Yazar
'Serhan'
Deli Kadir

Bilgiler

'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Alıntı:
Kuralları evet biliyorum..Ama her nedense çoğınlukla ego tatmini olarak kullanıyorsunuz görevinizi... Bu açık ve net olarak gözükmekte... Ben değil sizin daha çok bilmeniz gerekir.. Yandaşınız çok olduğu için gözardı edilebiliniyor zaman zaman...

sayın zeliş eleştirilerinizi anlayışla karşılarım ama suçlamalarınızı ispata davet ederim.

bir insanı suçlamak çok kolaydır fakat bunu ispatlamakda gerekir,görevimizi hangi konuda ego tatmin etmek için kullanmışız bir örnek verin.

unutulmasınki bu forumda yeni üyenin eksi üyenin moderatörün yada adminin hiç bir farkı yoktur hepsi aynı değerdedir.yandaş kelimesi çok yakışıksız benim bu forumda dostlarım var canlarım var ve olması çok normal çünkü onlarla çok şey paylaştım onlarda benle paylaştı.

acıda üzüldük tatlıda güldük yani dostluk gösterdik,siz benim niye yok diye soruyorsanız eğer onu kendinizde arayın ve tekrar ediyorum suçlamalarda bulundunuz şimdi bunu ispatlamak size düşüyor buyurun bekliyorum.

not;konu kişisel tartışmaya döndü bu yüzden cevap verecekseniz eğer uygun yerleri biliyorsunuz.

Nazım Hikmet Ran 1962

'Serhan' Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 11.10.2008, 20:19   #15
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Konuyu ben kişiselleştirmedim...Üye olarak görevliye açıklamamı yaptım..Sert çıkışlar yapan sensin..

Söyleyeceğim bu kadardır..Eleştirimi yaptım ve kapattım...Bu da benim en doğal hakkım..

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 11.10.2008, 20:36   #16
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:
siz benim niye yok diye soruyorsanız eğer onu kendinizde arayın
Öyle bir arayışım olmadı...İhtiyacım yok böyle bir şeye...Bu da evet beni lgilendirir sizi değil...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 12.10.2008, 02:04   #17
Yazar
'Serhan'
Deli Kadir

Bilgiler

Alıntı:
Serhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
34 - Forumumuzda bir sanatçının albümünün tamamını paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bir sanatçının bir albümünden, albümün tanıtımı için yalnızca 1 (bir) adet eser paylaşılabilir. Ayrıca bu eserleri bilgisayarınıza indirdiğinizde, eğer örnek eser hoşunuza giderse lütfen albümün tamamını satın alınız. Bu paylaşım teşvik amaçlıdır. Herhangi bir sanatçının mağdur edilmesi kesinlikle kabul edilemez. Bu tür mesajlar görüldüğünde anında silinecektir. Gerektiğinde üyeye yaptırım uygulanacaktır.

hatayi arkadaşımıza yardım edecek üyelerimize kuralımızı tekrar hatırlatmakda fayda gördüm.
herkesin gördüğü üzre forum kurallarını hatırlattım.ama kişiye değil genele hatırlattım.

Alıntı:
Merak etmeyin admin..hepsini paylaşacak kadar dengesiz olmadım..zaten belirttim bilmediğimi..kuralları biliyorum.hatırlatmana gerek yok..msn den de yapabilirim...
bana böle bir cevap geldi

Alıntı:
ve devamında bu yazıldı.

Alıntı:
Konuyu ben kişiselleştirmedim...Üye olarak görevliye açıklamamı yaptım..Sert çıkışlar yapan sensin..

Söyleyeceğim bu kadardır..Eleştirimi yaptım ve kapattım...Bu da benim en doğal hakkım..
eleştirinin ötesinde suçlamada yapıldı.

Alıntı:
Öyle bir arayışım olmadı...İhtiyacım yok böyle bir şeye...Bu da evet beni lgilendirir sizi değil...

uyarılarıma rağmen hala forum kuralları dışına çıkıldı.

ben bu konuda yönetici kimliğimi bir tarafa attım normal üye olarakda artık cevap yazmıyorum ve taktiri öncelikle aw üyelerine sonrada yönetici dostlarıma bırakıyorum.

bana ego tatmini yaptı diyen konuyu kişiselleştirmiyelim dememe rağmen ben değil sen kisilesleştirdin diye cevap yazıp kisilesleştirmeye devam eden sevgili zeliş hakkında ben susuyorum ve artık konuşmuyorum,sevgi ve saygılarımla.

not;susmam foruma saygımdan ve sevgimdendir korkmandan yada kaçmamdan değildir,iftira atıp bunu ispatlamayanın kaçanın kim olduğunu aw üyeleri zaten biliyor.

Nazım Hikmet Ran 1962

'Serhan' Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 12.10.2008, 06:11   #18
Yazar
Cemile Güzel
Üye

Bilgiler

Memleket: HATAY
Fikirler Tecrübe Puanı: 38
İtibar Puanı: 49
Cemile Güzel iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 372
28 Mesajına 62 Kere Teşekkür Edlidi

Bende O kaset var.
Dursunlu Paylaşım formunda birlikteyiz.
Antakya'da ikamet etmekteğim. Antakya'da ikemet ediyorsan o kasedi sana armağan edeyim Değilse ;Özel mesajla buraya veya Dursunlu Paylaşım Formuna adresini yaz hemen göndereyim. Sevgilerimle... Cemile Güzel

Konu Cemile Güzel tarafından (12.10.2008 Saat 06:13 ) değiştirilmiştir.
Cemile Güzel Ã?evrimdıÅ?ı  
Cemile Güzel Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 12.10.2008, 11:54   #19
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Kaçmak mı?

Alıntı:
not;susmam foruma saygımdan ve sevgimdendir korkmandan yada kaçmamdan değildir,iftira atıp bunu ispatlamayanın kaçanın kim olduğunu aw üyeleri zaten biliyor.
Ben demiştim yandaş meselesi bu...Kime neyi ispatlıyacağım...Gerek bile görmüyorum..Bilenler zaten biliyor..)) Şimdi öyle bir laf ettin ki karşında bir bayan olduğunu unuttun. Duello mu teklif ediyorsun..

Şöyle ki;

Madde 1..Yönetici daima haklıdır..
Madde 2...Yöneticinin haksız olduğu durumlarda 1. madde geçerlidir..

Sustummmm...

Konu zeliş tarafından (12.10.2008 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.
zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 12.10.2008, 13:13   #20
Yazar
HuysuzAlevi
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: İSTANBUL
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
HuysuzAlevi iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 3
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Kaçmak mı?

Ben demiştim yandaş meselesi bu...Kime neyi ispatlıyacağım...Gerek bile görmüyorum..Bilenler zaten biliyor..)) Şimdi öyle bir laf ettin ki karşında bir bayan olduğunu unuttun. Duello mu teklif ediyorsun..

Şöyle ki;

Madde 1..Yönetici daima haklıdır..
Madde 2...Yöneticinin haksız olduğu durumlarda 1. madde geçerlidir..

Sustummmm...
zeliş hanım susmak çözüm değil.mücadele ederek haklı davanızı kazanmanızı isterim..serhan ağaya gelince kedi g...ü görmüş yara sanmış misali herşeyden nem kapar olmuş...nerdeyse merhaba yazan bir şahsa dahi forum kurallarını okutacak kadar gönül telleri hassas olmuş beyimizin...

sevgili serhan 7-24 onlinesin..körfezde balık tut,spor yap,uzun yürüyüşler yap,doğa gezilerine çık,tenis oyna,golf oyna..o güzel enerjini o güzel vaktini sevgiline harca nebileyim kafana göre takıl ama bu sitede insanların canını sıkma..

HuysuzAlevi Ã?evrimdıÅ?ı  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil