Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Televizyon ve Radyo > Dem Tv

Dem Tv Dem Tv ile ilgili genel bilgi ve paylaşım forumu. Dem Tv yayınıyla ilgili bilgiler, eleştiriler ve öneriler.

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.02.2008, 02:53   #21
Yazar
AEK
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 61
AEK yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 4
3 Mesajına 9 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
bağdat kafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz bu çarkı Türkçe, Kürtçe, Arapça, Farsça REDDEDİYORUZ!

Ve, 'KIZIL' rengi seviyoruz!
Sesimize anında kulak veren bir REDci işte. Eyvallahlar olsun.
Neyse, mevzuu dergilere kaydırmayalım biz yine de
KIRMIZI KART!

AEK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 09:05   #22
Yazar
yoldaş06
Forumun Bir Parçası

yoldaş06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 838
yoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 997
551 Mesajına 1.069 Kere Teşekkür Edlidi

yüreginize sağlık ben seyredemedim ama seyreden ardadaşlarım zevkle izlemişler işallah başka tv yayınlarında da görmek isteriz seni

yoldaş06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 09:54   #23
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 155
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Gerçekten de uykusuz kaldığıma değdi. Çok güzel bir program oldu. artık takipçi olacağım. Ceyhun ve Ali Ersin i 23 Nisanda abilerin koltuğunda görecekmişiz haberiniz olsun Ben gece nin yarısına kadar izledim ve mail de attım. Yalnız mailimi okuduklarrında Ceyhun ve Ali çıkmışlardı programdan. Mailimin yarısını okudu Sakıncalı buldu belkide.

Başarılı ve çizgisi güzel bir program olmuş. Dem tv yi kutluyorum bu güzel yayınlara destek verdiği için.

İlginç bir not Program öyle samimiydiki inanmayacaksınız canlı yayında çay bile geldi hemde iki kez. Ne güzel sıcak bir ortam oluştu. Tek olumsuzluk telefonla bağlanan bi,r izleyicinin cümlesinin sonunda kullandığı uygunsuz kelime oldu. Ama programın neşiesini bozamadı. Bir süğrü telefon bağlantısı oldu gerçekten yeni bir prıgram için çok başarılılar. Yurt içi ve yurt dışı katılım çok fazla. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Aleviweb ve Alevionline ın da çok güzel bir reklamı oldu. Bu arada sevgili Türbişon (Serhat Özcan) abi yakında üye olacak gibi duruyordu. Aramızda her an görebiliriz. ona göre..Serhat abi gelirsen çok memnun oluruz.

Sevgili Ali Ersin

Çok güzel espriler yaptın Senin yazılarını da takip eden bir okurun olarak bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum. Adana dayım ve bana yakın gazete bayilerinde sizin Red ve Harman dergilerini bulamıyorum. 10 km yol gitmek durunmundayım dergileri almak için Bu konuda ne yapabilirim. Eşime dostuma öneriyorum dergilerinizi çok başarılısınız . Durmak yok yola devam

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 28.02.2008, 11:17   #24
Yazar
ceritlı
Forumla Bütünleşmiş

ceritlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 78
İtibar Puanı: 1591
ceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 6.639
1.204 Mesajına 2.466 Kere Teşekkür Edlidi

çok güzel bir pırogırem güzel açıklamalarından dolayı canları kutluyorum saygılarımı sunuyorum

islamın temeli ahlak
ahlakın özü bilgi
bilginın özü akıldır

hacı bektaş veli

HADDİNİ BİLEN MERTTİR
VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR
CUMHURİYET İÇİNDE
CUMHURİYET KURAN NAMERTTIR
ceritlı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 17:47   #25
Yazar
AEK
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: TOKAT
İtibar Puanı: 61
AEK yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 4
3 Mesajına 9 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
alideniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten de uykusuz kaldığıma değdi. Çok güzel bir program oldu. artık takipçi olacağım. Ceyhun ve Ali Ersin i 23 Nisanda abilerin koltuğunda görecekmişiz haberiniz olsun Ben gece nin yarısına kadar izledim ve mail de attım. Yalnız mailimi okuduklarrında Ceyhun ve Ali çıkmışlardı programdan. Mailimin yarısını okudu Sakıncalı buldu belkide.

Başarılı ve çizgisi güzel bir program olmuş. Dem tv yi kutluyorum bu güzel yayınlara destek verdiği için.

İlginç bir not Program öyle samimiydiki inanmayacaksınız canlı yayında çay bile geldi hemde iki kez. Ne güzel sıcak bir ortam oluştu. Tek olumsuzluk telefonla bağlanan bi,r izleyicinin cümlesinin sonunda kullandığı uygunsuz kelime oldu. Ama programın neşiesini bozamadı. Bir süğrü telefon bağlantısı oldu gerçekten yeni bir prıgram için çok başarılılar. Yurt içi ve yurt dışı katılım çok fazla. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Aleviweb ve Alevionline ın da çok güzel bir reklamı oldu. Bu arada sevgili Türbişon (Serhat Özcan) abi yakında üye olacak gibi duruyordu. Aramızda her an görebiliriz. ona göre..Serhat abi gelirsen çok memnun oluruz.

Sevgili Ali Ersin

Çok güzel espriler yaptın Senin yazılarını da takip eden bir okurun olarak bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum. Adana dayım ve bana yakın gazete bayilerinde sizin Red ve Harman dergilerini bulamıyorum. 10 km yol gitmek durunmundayım dergileri almak için Bu konuda ne yapabilirim. Eşime dostuma öneriyorum dergilerinizi çok başarılısınız . Durmak yok yola devam
Eyvallah, sağolasın.
Mesajın okunduğunda evdeydim ben. 'Ali Deniz Adana' dedi. Sanki stüdyodan birinin devamını getirip: "Emir ve görüşlerinize hazırım komutanım" diyeceğini düşündüm.
Oturduğun ilçeyi, oradaki bayiilerin isimlerini bana öm yoluyla bildirirsen bir hal çaresine bakarız. Tekrar teşekkürler, selamlar.

AEK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
AEK Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 28.02.2008, 19:04   #26
Yazar
mertalikumcu
Forumla Bütünleşmiş

mertalikumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MALATYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 95
İtibar Puanı: 1347
mertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı var
mertalikumcu - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.813
1.169 Mesajına 2.350 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Sevgili Ali Ersin

Çok güzel espriler yaptın
internet mecrası

tebrikler sevgili dostlar.çok iyi bir program oldu.

BEYHUDEYE AKIL VEREN BEYHUDE KAMİL OLAN KENDİN BOŞA YORARMI

ÇOBAN OLSAM DAĞ BAŞINDA SULTAN OLSAM BİN YAŞINDA NASIL? NERDE? KAÇ YAŞINDA? BİR GÜN YALAN OLACAĞIM
mertalikumcu Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
mertalikumcu Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 26.03.2008, 12:22   #27
Yazar
Murat2
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: ANKARA
İtibar Puanı: 10
Murat2 iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 1
3 Mesajına 5 Kere Teşekkür Edlidi

iyi yayınlar başarılar

Murat2 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 16:24   #28
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 155
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
AEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eyvallah, sağolasın.
Mesajın okunduğunda evdeydim ben. 'Ali Deniz Adana' dedi. Sanki stüdyodan birinin devamını getirip: "Emir ve görüşlerinize hazırım komutanım" diyeceğini düşündüm.
Oturduğun ilçeyi, oradaki bayiilerin isimlerini bana öm yoluyla bildirirsen bir hal çaresine bakarız. Tekrar teşekkürler, selamlar.
Dergi problemini çözdük Ali can. Buradaki bayiye istettirdim geliyor artık.

Bu haftaki Tekele karşı 19 yanınevi biraraya geldi isimli yazında değindiği konu gerçekten tam isabet olmuş. Zaten amaç bağımsız yayınların gücünü bitirmek ve önlerinde engel oluşturmak.

Arkadaşlar Yeni Harman dergisinin bu haftaaki sayısında özellikle 38 sayfadaki bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Dergi genel olarak çok güzel hazırlanmış gerçekten bağımsız bir yayın Emeklerine sağlık başarılar dilerim.

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 16:40   #29
Yazar
yoldaş06
Forumun Bir Parçası

yoldaş06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 838
yoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 997
551 Mesajına 1.069 Kere Teşekkür Edlidi

yayınlarınızda başarılarınızın devamı dilerim...

yoldaş06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil