Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Spor > Galatasaray

Galatasaray Galatasaray Spor Kulübü hakkında konular, paylaşımlar, bilgi ve dökümanlar.

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.07.2008, 15:52   #1
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.657
3.480 Mesajına 6.756 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Topal: ''Kısmet diyelim''

Galatasaray ve Milli Takım'ın başarılı futbolcusu Mehmet Topal, sarı-kırmızılı kulüple sözleşmesinin devam ettiğini belirtirken, "Yabancı takımdan teklif gelirse değerlendirir misiniz?" sorusuna cevap verdi!

Milli futbolcu Mehmet Topal, memleketi Malatya'da beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve babası Kadir Topal ile birlikte Vali Halil İbrahim Daşöz'ü ziyaret etti.

Vali Halil İbrahim Daşöz, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, "Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Mehmet'le bütün Malatya ve bütün Türk Milleti olarak gurur duyuyoruz. Milli takımımızla son Avrupa Kupası maçlarında çok gurur duyduk. Gerçekten tarihi bir başarı elde ettiler. Mehmet de bu takımın içinde gerçekten çok yıldız bir oyuncuydu. Hem futbol kalitesiyle ve hem de davranışlarıyla, her şeyi ile ülkemizi ve Malatyamız'ı çok güzel temsil ettiler. Mehmet'i tanımış olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendisine bundan sonraki futbol yaşamında üstün başarılar diliyorum. Onun çok daha büyük bir dünya yıldızı olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz" diye konuştu.

Vali Halil İbrahim Daşöz ile tanışmak amacı ile ziyarette bulunduğunu belirten milli futbolcu Mehmet Topal da kupa maçları sonrasında mili takımda oynayan futbolculara yabancı takımlardan gelen transfer tekliflerinin kendisine de gelip gelmediği konusundaki bir soruya, "Kulüple sözleşmem devam ediyor. Şu anda böyle bir şey söz konusu değil" cevabını verdi.

"Yabancı takımdan teklif gelirse değerlendirirmisiniz?" sorusuna Mehmet Topal, "Kısmet diyelim. Her şey nasip" şeklinde cevap verdi.

Baba Kadir Topal ise oğlu ile gurur duyduğunu söyledi.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2008, 16:28   #2
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.657
3.480 Mesajına 6.756 Kere Teşekkür Edlidi

Galatasarayın gelecek vaadeden futbolcularından bir tanesidir. Çok beğeniyorum, umuyorum ilerde Avrupada iyi bir takıma gider. Milli maçta Hırvatistana attığı şut hala hafızamda. Helal olsun.

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2008, 16:42   #3
Yazar
Newman
Kadirist...!!!!

Newman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 61
İtibar Puanı: 586
Newman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeNewman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeNewman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeNewman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeNewman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeNewman isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 722
623 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Revival Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Galatasarayın gelecek vaadeden futbolcularından bir tanesidir. Çok beğeniyorum, umuyorum ilerde Avrupada iyi bir takıma gider. Milli maçta Hırvatistana attığı şut hala hafızamda. Helal olsun.
İlerde çok iyi yerlere gelicek.

Bide şöyle düşünüyorum Mehmet Topal Brezilyalı yada İngiliz filan olsa acaba Galatasaray onu alabilirmiydi????

Biz baştan kaybediyoruz galiba...

BEN ATATÜRKÇÜYÜM.
BEN CUMHURİYETÇİYİM.
BEN LAİKİM.
BEN ANTİ-EMPERYALİSTİM.
BEN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE'DEN YANAYIM.
BEN ÖZGÜRLÜKÇÜYÜM.
BEN İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSUYUM.
BEN TERÖRÜN KARŞISINDAYIM.
BEN YOBAZLARIN,VURGUNCULARIN,ÇIKARCILARIN,DÜŞMANIYIM!. .

Uğur MUMCU
Newman Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil