Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Spor > Beşiktaş

Beşiktaş BJK hakkında konular, paylaşımlar, bilgi ve dökümanlar.

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.07.2008, 18:07   #1
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Gökhan Zan açıklaması!

Beşiktaş, sözleşme yenilediği Gökhan Zan ile ilgili olarak İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) açıklamada bulundu. Açıklamaya göre milli oyuncu yıllık 850 bin YTL garanti para ve maç başına da 25 bin YTL ücret alacak.

İMKB'ye gönderilen bilgide, Gökhan Zan ile 1 yıl artı 1 yıl opsiyonlu sözleşme imzalandığı ifade edilirken, milli futbolcunun yıllık 850 bin YTL garanti para ve maç başına da 25 bin YTL ücret alacağı ifade edildi.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2008, 18:08   #2
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi
Standart Gökhan Zan yuvada kaldı!

Beşiktaş'ta yüksek ücret talep ettiği için gidecek mi kalacak mı söylentilerine konu olan Gökhan Zan'ın akıbeti belli oldu. Siyah beyazlı savunma oyuncusunun başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmenin ardından takımında kalmaya karar verdiği ve sözleşmesini 1+1 yıllığına uzattığı belirtildi.

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan Beşiktaş muhabiri Ersoy Özdem'in açıklamalarından Ajansspor'un derlediği bilgilere göre Gökhan Zan Beşiktaş ile olan sözleşmesini uzattı.

Beşiktaşlı oyuncunun başkan Yıldırım Demirören ile ofisinde bir araya geldiği ve siyah beyazlılarla olan sözleşmesini uzatmaya karar verdiği söylendi.

Gökhan Zan'ın sözleşmesi ile ilgili detaylara yer verilmezken tecrübeli oyuncunun Beşiktaş'ın çarşamba günü başlayacak olan 2. etap kamp çalışmalarına katılacağı belirtildi.

Programa katılan Gökhan Zan'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri ise şu şekilde :
"1+1 yıllık anlaştık. Tabii 2 yıl oluyor. Ben şimdiye kadar başka takımlarla veya yöneticilerle kimseyle görüşmedim. Sadece başkanla bugün görüştük ve o görüşme de 5 dakika sürmedi. Her şekilde takımım beni istiyor ben de takımımı istiyorum her 2 taraf adına da son derce olumlu oldu. Umarım herkes adına hayırlı bir sezon olur. Ben basında yapıldığı gibi hiç bir kimseyle görüşme yapmadım. Eşim ve ailemle birlikte tatil yaptım. Şu anda kampa katılmak üzere yola çıkacağız. Gecikmenin sebebi tatilimdi. Herkes 45 gün tatil yaparken ben 30 gün tatil yaptım. Stresli günlerden geçtik hem takımım hem de Milli Takım'la ve tatili hakettiğime inanıyorum. İlk defa bugün başkanımla görüştük ve anlaşmaya vardık. İnşallah her 2 taraf adına da hayırlı olur. Tabii ki forma savaşı rekabeti arttırır ve başarı gelir. Ancak başarıyla da hiçbir zaman yetinmemek lazım. Her zaman başarının üzerine koymak lazım. Ben de başarının devamının gelmesini temenni ediyorum. Beşiktaş adına kim gelirse gelsin oynayan oynamayan kim olursa olsun tek yürek olup bu sezon şampiyon olmak istiyoruz."

Öte yandan Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, yaptığı açıklamada, Gökhan Zan ile yapılan görüşmeler sonunda anlaşmaya varıldığını ve milli futbolcunun takımla birlikte çalışmalara başlayıp, Avusturya'daki ikinci etap kampına katılacağını söyledi.

Bu arada, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazıda, ''Şirketimiz profesyonel futbolcularından sözleşme süresi dolan Gökhan Zan ile yeni sezon için görüşmelere başlanmıştır'' denildi.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil