Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > AW Giriş Salonu > Yardım

Yardım Forumumuzu kullanmak hakkında yardım. Forum kullanımı hakkındaki sorularınızı da burda sorabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.11.2008, 18:52   #21
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Arkadaşlar sorun yanlış anlaşıldı sanırım. Bir üyenin hesabı, başka bir üye tarafından ele geçirilmemiştir. Bir üyenin kullanıcı adı, başka bir kullanıcı adı olmuştur, bir karışıklık neticesinde. Dolayısıyla üye sadece yine kendi özel bilgilerine erişebilir. Forum yazılımındaki işlemler "üye adı" ile değil, "üye numarası" ile yapılmaktadır.

Oluşan hata; üye adı "Basak06" olması gereken 19095 numaralı hesabın üye adı hanesinde "Kenger Silan" yazmasıdır. "Kenger_Silan" rumuzlu arkadaşımızın üye numarası ise 29987'dir. Üye adları aynı olsa bile 19095 numaralı üyemizin 29987 numaralı üyelik üzerinde bir tasarruf hakkı yoktur.

Tekrar belirtiyorum. Forum yazılımı üyeleri "üye numaralarıyla" takip etmekte; her üyeyi buna göre değerlendirmektedir. Ayrıca durumu incelerseniz iki kullanıcının üye adının da "tamamen" aynı olmadığını göreceksiniz.

Başak arkadaşımızın yanlış nicki: "kenger silan"
Doğru nick ise: "kenger_silan"

Kaldı ki aynı olsa bile; yazılımın üyeleri takip ettiği, onlara kimlik olarak belirlediği üye numarasıdır. İki arkadaşımızın üye numarası da farklıdır zaten.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2008, 20:31   #22
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 93
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

ayrıca ceyhun arkadaşın söylediklerine bir ekleme yapmak istiyorum.başak arkadaşımız dün akşam kenger silan nickiyle bu mesajları yazdığında aile üyesi işareti vardı.yani aslında üye numarasına atanmış olan aile üyeliği simgesi halen duruyordu.bu sebeple gerçek kenger silan arkadaşımızın endişe etmesini gerektirecek hiç bir durum olmadığı açıktır.böyle olması veya hiç bir şey olmaması bir üyemizin kişisel bilgilerinin güvenliği konusunda endişe etmesini gerektirmez.kişisel bilgileriniz tamamen yönetimin güvenliği altındadır.güven ve huzur içerisinde mesajlarınızı yazmaya devam edebilirsiniz.

zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2008, 21:09   #23
Yazar
kenger_silan
Ayın Şairi

kenger_silan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 41
İtibar Puanı: 377
kenger_silan gercekten iyi birikenger_silan gercekten iyi birikenger_silan gercekten iyi birikenger_silan gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 292
146 Mesajına 455 Kere Teşekkür Edlidi

Söylediğimek istediğim özel mesajlarımın okunması değil, zaten sizlerle burda paylaştığım herşey özeldir. O nickin kullanılarak nasıl giriş yapıldığı konusunda bir tereddüt içine girdim. Bunu da konuyu açan dostlarla paylaştım, yukarıda detayları araştırıp açıklamalar yapıldı.

Teşekkür ediyorum.

Yazarsam namussuz,
Yazmazsam sussuz.
Düşürürler Dilden Dile Yolsuz,
Yaz Kardeşim! OLSUN SUNUMUZ, Nazım Hikmet'ten Farksız.

(Kenger - Silan '98)
kenger_silan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2008, 21:17   #24
Yazar
ruzgar
asi rüzgar

ruzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 89
İtibar Puanı: 1802
ruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 3.039
1.437 Mesajına 2.911 Kere Teşekkür Edlidi

benim yazım yanlış anlaşılmış
kimse kimsenin nickden giremez arkadaşlar
o siteden kaynaklanan geçici bir sorundur

daha önce bende başka bir sitede oldu ismimi girdigim halde başka bi üyenin nick çıkıyodu hepsi bundan ibaret
düzeliryor
yöneticilerin yada şahısların bilerek yaptıgı birşey degil bu
normal yanii

Hayat devrimcidir.

Önce ölmektir çünkü yaşamak

Ve tersyüz etmeden kendini

Mümkün değildir tanımak..
ruzgar Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil