Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Kültür-Sanat > Müzik

Müzik Genel müzik konuları, müzik aletleri, paylaşımlar vs

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.10.2006, 01:11   #31
Yazar
parka
Forumu İyi Bilen

parka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 191
parka hakkında olumlu dusunceler mevcutparka hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 0
27 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ĥαηєďαл1903 Nickli Üyeden Alıntı
forum kurallarının ihlal edildiğini düşünüyorum yinede takdir yöneticilerin tabiki.

önerime gelince bence full albüm paylaşımı olmalı. neden olmalı. bugun piyasaya çıkan bir albümü ertesi gün internette arayınca rahatlıkla bulabiliyoruz. bu benim için böyle tabiki sizler için durum nasıldır bilemiyorum. yeni çıkan albümleri eklemek hem forumumuza olan ilgiyi artıacaktır hemde hitimiz artacaktır. hem daha fazla reklam vede aleviweb'in daha çok kitlelere hitap etmesine etken olacaktır diye düşünüyorum. fikrim ve önerim bu yöndedir. yinede forumca alınan karara elbetteki sadık kalmak zorundayız. saygılar
Adi gecen arkadasin yazdigi mesajin tarihi 20.04 06. Bugünün tarihi 29.10.06. Aylar önce yazilan bir mesaji baz almak ne kadar mantikli?...

Bizim (biz diyorum cünü ceyhun´un da farkli düsündügünü sanmiyorum) foruma full albüm ekliyerek, filim paylasim sayfalari da yapabiliriz, foruma ilgiyi, hitimizi artirmak gibi bir kaygimiz yok. Tabiki foruma daha cok ilgi olmasini isteriz, ama sectigimiz yol bu degil. Alevilik adina arayan düsünen her insan bir sekilde zamanla gelir bu foruma takilir. Düsüncelerini paylasabilecegi, ögrenebilecegi bir platform olduguna inanirsa kalir, inanmazsa gider. Foruma full albüm ya da filim ekleme hiti artirir ama bu her gelenin forumda degisik konularda yazacagini getirmez. Ben de bir cok foruma girip cikiyorum, müzik yüklüyorum, filim yüklüyorum, ama hic birinde yazi yazmiyorum....

parka Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2006, 05:19   #32
Yazar
canm
Üye

canm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 43
İtibar Puanı: 10
canm iyi yolda gözüküyor

3 Mesajına 3 Kere Teşekkür Edlidi

dostla ben yeni katildim ama bu konudaki fikrimi belirtmek isterim.:

eger ki eskimis bir album ise bu albumu tum olarak paylasmak mumkun olmalidir. bunun icin full albumler bolumu acilabilir diye dusunuyoprum.

album paylasi mi icin ise 5-6 yil beklemek ise yersizdir bence niye mi: sahit oldugum birkac site var uye sayilari ile birlikte sunulan album sayilari o kadar cok ki...

3-5 aylik bir album zaten coktan piyasaya internet sayfalarina dusmus oluyor. bunu burada yayinlamamanin tek sebebi sadece bir prensipten ibarettir...

ve prensiplerinize saygim var..

tesekkurler...

canm Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2006, 09:48   #33
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 96
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
dostla ben yeni katildim ama bu konudaki fikrimi belirtmek isterim.:

eger ki eskimis bir album ise bu albumu tum olarak paylasmak mumkun olmalidir. bunun icin full albumler bolumu acilabilir diye dusunuyoprum.

album paylasi mi icin ise 5-6 yil beklemek ise yersizdir bence niye mi: sahit oldugum birkac site var uye sayilari ile birlikte sunulan album sayilari o kadar cok ki...

3-5 aylik bir album zaten coktan piyasaya internet sayfalarina dusmus oluyor. bunu burada yayinlamamanin tek sebebi sadece bir prensipten ibarettir...

ve prensiplerinize saygim var..

tesekkurler...
Sevgili can; belirttiğin gibi paylaşımlar yapılarak üye sayısını arttırmak olasıdır. Ancak bu üyelerin çoğu foruma sadece bu tür materyalleri almak için katılan üyeler olacaktır. Pek çok sitede bunu görebilmek olanaklıdır.

Bir başka nokta ise sanatçılarımızın yaşama kaynağı o eserleridir. Emekleri ve eserleriyle yaşamlarını idame ettiren bu insanların emeklerine ihanet olur.

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2006, 10:13   #34
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Arkadaşlarıma ben de katılıyorum. Önemli olan ziyaretçi sayısı değil, niteliktir bana kalırsa. Aleviweb'in amacı "büyük site" olmak değil, "saygın ve güvenilir site" olmalı benim kanımca. Albüm paylaşımı olmasını isteyen arkadaşlara da önerileri için teşekkür ederiz.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 16:43   #35
Yazar
serkan83
Yeni Üye

serkan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
serkan83 iyi yolda gözüküyor

2 Mesajına 2 Kere Teşekkür Edlidi

müzik indiremiyorum arkadaşlar siteye yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim aradım ama sorunla ilgili bir konu bulamadım linke tıkladığımda file found yazıyor tşk

serkan83 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 17:36   #36
Yazar
nur_35_58
az depresif az agresif

nur_35_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 64
İtibar Puanı: 626
nur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyenur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyenur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyenur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyenur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyenur_35_58 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 342
249 Mesajına 480 Kere Teşekkür Edlidi

indirmek istediğiniz parçanın linkı kırılmış demekki hangileri olduğunu yazarsanız düzeltebiliriz

___________________İMZA___________________
açlığın dini olmaz
yoksulluğun vatanı
körolasın kahpe devran

'türk'ük deyin övünüyok
açlık 'türk'ü bilmiyor ki

'' Bizim suçumuz, şerefimiz'dir ! ''

- Aşık Mahzuni Şerif -

Konu nur_35_58 tarafından (26.05.2007 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
nur_35_58 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil