Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviler ve Alevilik > Alevilik Genel

Alevilik Genel Alevilik üzerine genel tartışmalar, eleştiriler, sorunlar

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.05.2019, 05:51   #41
Yazar
Raya Haq
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 19
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 26
35 Mesajına 37 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Dede-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendini saklanama gerek yok.. biraz mert ol...

Ben kürt milliyetcisiyim fasisttiyim de gitsin

Ben pkk nin görevlendirdiği, trol uyum. Amacım alevi-kizilbaslarini pkk saflarına katip, daha militan devşirmek de...

Bu yaptığını pkk tunceli de ve alevi kızılbaş lar arasında 20-25 yıldır. Yapıyor.

Yanı, alevilere ateizmin propagandasını yapıyor. Diyarbakır ve kürt illerinde Şafii ligi islamcı kürt faşizmini öğütlüyor...

Alevilik yüzyıllardır. Nasılsa onu savunurum. Ve savunuyorum.. olmayanı, savunan sensin, HZ. ALİ ye ve soyuna küfreden sensin...

Ne karşılığında 3-5 kurus pkk dan aldigin para karşılığında değer mi?

Alevi olan, ben aleviyim diyen, HZ. ALİ ye küfreder mi?

Hayatında dersime gittin mi ondan da emin değilim. Hayatı da hiç ceme girdin mi? Bir pir karşısı da dara durdun mu?

Hayatın da hiç Alevi değişi dinledin mi? Sema ettin mi?

Yapsaydın bunları söyleyemezdin..

Süreni gidi şafii kürt faşist ı seni.

Aleviler , senin ataların şafii kurdlerin katliamlarından geçti...

Şafi kürtlerin doykirimlarina uğradı

Senin ataların yavuz sultanlarla bir olup kızılbaşlar katletti

YINE DE Y7NDAN DONMEDI DONMEYECEK

SIMDI SENIN BURADA PKK NIN ALEVILIK TEZLERINE MI INANACAK

DEGIL SENIN GIBI ÇAPSIZ Troller

Senin ağa babaların gelse ne yazar..

Aleviler HZ. HASAN DAN HZ. HUSEYIN DEN HZ ALI 'DEN VAZGECER MI?

BIZ ATLI HIZIRDAN VAZGEÇER MI

O YUZDEN ALEVILERDEN SANA EKMEK CIKMAZ..

SEN GIT FASIT KÜRT SITELERINE...

ALEVILERDEN PKK YA ELEMAN DEVRISEREMEZSIN

ALEVILERDEN HZ. ALI YE VE SOYUNA KUFRETTIREMEZSIN.

LANET SANA VE YOLUNDAN GITTIGIN FASIST KURTLERE

ALEVILER IRK AYRIMI YAPMAZ. BIZIM KÜRT YA DA HANGI MILLETTEN OLURSA OLSUN KİMSEYE KINI NEFRETI DE OLMAZ.

FAKAT TÜRK FASISTLERINE KARSI OLDUGUMUZ GIBI SENIN GIBI KÜRT FASISTLERINE DE KARSIYIZ.

HELE HELE 8NANCIMIZI KENDI KÜRT IDEOLOJILERINE ALET EDENLERE TUMDEN KARŞIYIZ.

O YÜZDEN HZ. HÜSEYIN IN 12 IMAMLARIN SOYUNDAN GELDIGINI SOYLEYEN SEYYID RIZAYI BÖYLE IGRENC EMELLERINE ALET EDEN SIZLERDE hic mi utan ma olmaz

Dar ağacına giderken EVLADI KERBELAG DIYEN SEYYID RIZA DEĞIL MI?

SEN GELMIS SEYYID RIZANIN ATASINA SOYUNA KUFRET HEM DE SEYYID RIZAYI KENDI ATEUZMIN ICIN ALET ET..

HIC UTANMAN YOK MU? SEYYIT RIZANIN SOYUNA KÜFREDİP SEYYIT RIZAYI AGZINA ALMAYA.

BIRI SENIN BABANA KUFRETSE NE HISSEDERSIN. KUFREDENE SARILIP OPER MISIN?

ISTE SEN BUSUN? SOYUNDAN GELEN INSANLARA K6FREDENLERE SARILACAK KADAR DÜŞÜNSÜN

ALLAH K8MSEYI SENIN DURUMUNA DUSURMESIN.

CELLADINA AŞIK MANKURT ETMESIN
ISLAM MISYONERI; Kendini saklanama gerek yok.. biraz mert ol...

Cevap; BEN YASAMIMDA MERT OLMAYI VE INSANI DEGERLERI TASIMAKTAN GERI ADIM ATMADIM.

ISLAM MISYONERI; Ben kürt milliyetcisiyim fasisttiyim de gitsin

CEVAP; BEN; KURT VEYA TURK DEGILIM,
BEN ALEVI KIZILBASIM,
KURT VE TURK DUSMANI DEGILIM,
BEN 72 MILLETE BIR NAZARLA BAKAN, DUNYA HALKLARIN KARDES OLDUGUNA INANAN BIRISIYIM.
GERI ZEKALI BILINCSIZ YOBAZ,
KURT MILLIYETCISI FASIST OLAMAZ,
EZILEN ULUSUN MILLIYETCILIGI ILERICILIKTIR,
FASISTLIK DEGILDIR.
EZEN ULUSUN MILLIYETCILIGI FASISTLIKTIR,
CUNKU EZEN ULUSUN, MILLI BASKI VE MILLI ZULUMNUNDEN DOLAYI HIZMET ETTIGI SINIF EZEN SINIFTIR,
FASIZIM NEDIR? HAKKINDA YORUM VE DEGERLENDIRMELERIM VAR, BENIM YAZDIKLARIMA VE YORUMLARIMA INANMIYORSAN, FASIZIM NEDIR DIYE ARASTIR. OGRENMEK AYIP DEGIL, OGRENMEMEK AYIPTIR.

ISLAM MISYONERI; Ben pkk nin görevlendirdiği, trol uyum. Amacım alevi-kizilbaslarini pkk saflarına katip, daha militan devşirmek de...

CEVAP; ALEVI KIZILBASLAR, KURT VEYA TURK MILLIYETCISI OLAMAZ,
ALEVI KIZILBAS BEN KURT`UM VEYA BEN TURK`UM GIBI BIR YAKLASIMI HIC OLAMAZ.
ALEVI KIZILBASIN, DINI, IRKI, MEZSEBI, RENGI YOKTUR, INANCI SEVGI VE INSANLIK YOLUDUR.
DERSIM SOYKIRIMINDA FASIST T.C NIN SOYKIRIM GIRISIMINDEN DOLAYI KACAN SAVUNMASIZ INSANLARI,
DINCI VE GERICI KURT YOBAZLARI TARAFINDAN KATLEDILDIGINI BIR COK YAZILARIMDA MEVCUTTUR.
PKK ILKEL MILLIYETCI VE GERICI BIR YAPILANMAYA SAHIP OLDUGUNU AYNI ZAMANDA KARSI DEVRIMCI BIR YAPILANMA OLDUGUNU YINE YORUM VE YAZILARIMDA AKTARMISIMDIR.

ISLAM MISYONERI; Bu yaptığını pkk tunceli de ve alevi kızılbaş lar arasında 20-25 yıldır. Yapıyor.

CEVAP; PKK NIN DERSIMDE ORGUTLENMESINI BIZZAT T.C TARAFINDAN YAPILDIGINI ANLAMIYACAK KADAR APTALMISIN?
FASIST T.C NIN KURULUSUNDAN BERI TEK HEDEFI DERSIMI YOK ETME POLITIKASI ILE HER TURLU OYUNA BAS VURMASI DEGILMIDIR?
DERSIM HALKI KURT DEGIL, TURK`DE DEGIL,
ALEVI KIZILBASTIR.
EZILENDEN BASKI VE ZULUM ALTINDA OLAN, HAKSIZLIGA UGRIYANIN YANINDA YER ALMIS OLMASI, INSANLIGIN DOGUSUNDAN BERI GELEN YASAM FELSEFESININ GETIRDIGI YASAM BICIMIDIR.
BUNU KERBELA KATLIAMINDA DA AYNI DURUSU GOSTERMISTIR...
USTELIK KENDISI HAKKINDA AYNI KARALAMALARI YAPAN, 4 DEGIL 7 ALEVININ KATLI HELALDIR DIYEN DINCI, GERICI, BAGNAZ VE YOBAZ KURT YAPILANMASINI DESTEKLENMESININ TEK SEBEBI, FASIST T.C TARAFINDAN MILLI ZULUM VE MILLI BASKI DAN DOLAYI, HAKLININ YANINDA YER ALMASI, HAKSIZA KARSI CIKMASIDIR.

ISLAM MISYONERI; Yanı, alevilere ateizmin propagandasını yapıyor. Diyarbakır ve kürt illerinde Şafii ligi islamcı kürt faşizmini öğütlüyor...

CEVAP; SEN SU YUKARDA ANLATMAYA CALISTIKLARINI ANLIYABILIYORMUSUN? NE DEDIGINI VE NE SOYLEMEK ISTEDIGINI SENDE BILMIYORSUN.
ATEIZMIN!
ISLAMCI!
KURT! FASIZMI OGUTLUYOR!!!!!!!!!!
ANLIYAN VARSA ANLATSIN BIZDE ANLIYALIM....
ATEIZM FARKLI BIR FELSEFE,
ISLAMCI OLMAK ISLAM DININI SAVUNANLAR ICIN SOYLENIR,
FASIST OLMAZ, GERICI, YOBAZ VE BAGNAZ OLUR..
TIPKI SIZIN GIBI.
KURT FASIZMI OLMAZ, CUNKU FASIST OLABILMESI ICIN, EN GERICI, EN KATLIAMCI, EN EMPERYALIST, EN SOVENIST YAPILANMAYA SAHIP OLMASI GEREKIR....
BU YAPILANMA FASIST T.C ICIN GECERLI OLABILIR, FAKAT KURT HALKI ICIN GECERLI OLAMAZ, CUNKU EZILEN SINIF OLDUGUNDANDIR....

ISLAM MISYONERI; Alevilik yüzyıllardır. Nasılsa onu savunurum. Ve savunuyorum.. olmayanı, savunan sensin, HZ. ALİ ye ve soyuna küfreden sensin...

CEVAP; ALEVILIK YUZ YILLARDIR SENIN SAVUNDUGUN VEYA OGRENDIGIN GIBI DEGIL,
ISLAMIN 1400 YILDAN BERI ASIMILE POLITIKALARINA ALET OLMUSSUNUZ VEYA ALEVI DEGILSINIZ,
BELKI`DE FASIST DUZEN TARAFINDAN GOREVLENDIRILMIS SAHSIYETSINIZ.
OLMIYAN NEYI BEN SAVUNUYORUM?
OLMIYAN BIR SEYI TEORIK OLARAK NIYE ACIKLAMIYORSUN DA SUC MAKINASI ISLAMIN SAVUNUCULUGUNU YAPIYORSUNUZ?
HZ. ALI YE KUFUR VE SOYUNA KUFUR ETTIGIMI IDDA EDIYORSUNUZ!!! KUFUR ETTIGIME DAYIR YAZI VE YORUMLARIMDAN BELGE GOSTERMEZSEN, NAMUSUZ, SEREFSIZ, ALCAK VE NAMERTSIN....
KUFUR`UN NE OLDUGUNU, IFTIRANIN NE OLDUGUNU, HAKARET`IN NE OLDUGUNU, DOGRULARIN VE YANLISLARIN NE OLDUGUNU OGREN, SONRA SOYLEDIKLERINI BELGELE.

ISLAM MISYONERI; Ne karşılığında 3-5 kurus pkk dan aldigin para karşılığında değer mi?

CEVAP; BREE GERI ZEKALI,
PKK NIN PARA ILE INSAN TUTTUGUNU ILK KEZ SENDEN DUYUYORUM.. PKK NIN OYLE BIR GUCUMU VAR? PKK FASIST T.C YE KARSI ULUSAL BAGIMSIZLIK MUCADELESI VEREN BIR YAPILANMADIR. DOGRU ONDERLIK YAPIYORMU, YAPMIYORMU TARTISILIR....
BU DEMEKTIR KENDINI ACIKLIYORSUN!!! OYLE DEGILMI?
YANI FASIST T.C NIN SEN VE SENIN GIBILERI KULLANARAK KAPISINA BAGLADIGI VE KEMIK VERDIGI BIRER INSANLIK DUSMANI OLARAK YETISTIRDIGINIMI IMAA EDIYORSUNUZ?
HALKLARIN DUSMANI OLMANIZ INSANLIGIN HANGI SAYFASINA SIGDIRABILIRSINIZ?

ISLAM MISYONERI; Alevi olan, ben aleviyim diyen, HZ. ALİ ye küfreder mi?

CEVAP; ALEVI KIZILBAS KUFUR ETMEZ, KUFUR BELDEN ASAGI VURMA ILE SINIRLIDIR.
BEN HZ. ALI, ALEVI DEGILDIR, ALEVI OLAMAZ DIYORUM. EGER ALEVI OLARAK GOSTERILIRSE, BASLI BASINA BIR SUC OLDUGUNU SOYLIYORUM.
NEDENMI?
IKRARIN KIZINI ALDIGINDAN.
ISLAMIN KILICI OLDUGUNDAN.
ISLAM ICIN KELLE UCURDUGUNDAN.
KAFASINA ALDIGI KILIC DARBESI ILE OLDUGU GUNE KADAR ISLAMIN BUTUN SARTLARINI YERINE GETIREN, VE KENDISINDEN SONRA SOYU DA AYNI DURUSA SAHIP OLDUGUNDAN DOLAYI, ALEVI KIZILBAS YASAM FELSEFESI ILE UZAKTAN YAKINDAN ILGISININ OLMADIGINI, ALEVI YASAM FELSEFESININ YANINDA DUNKU COCUK OLDUGUNU SOYLEMEK, DOGRULARI ACIKLAMAK KUFURMU OLUYOR?
BIZIM KUTSALIMIZ HIZIR OLI, HIZIR ELI, DEMEK SUCMUDUR? ARAP ALI`YE KUFUR ETMEKMIDIR?
SUNU UNTUMA, HAYATIMDA HIC KUFUR KULLANMIS BIRI DEGILIM.... HAK ETTIGI SIFAT, YAPI, MESLEK VE KIMLIGI NE ISE ONU SOYLERIM....

ISLAM MISYONERI; Hayatında dersime gittin mi ondan da emin değilim. Hayatı da hiç ceme girdin mi? Bir pir karşısı da dara durdun mu?

CEVAP; BUNDAN SONRA DERSIM DILI OLAN DIMILIKI DILI ILE KONUSALIM NE DERSIN?
KOYUMU SOYLEDIM,
HANGI ASIRETTEN OLDUGUMU SOYLEDIM,
DERSIMDE BENIM KOYUMU KIME SORARSAN,
KURESAN ASIRETIN YASADIGI KOY OLDUGUNU SOYLERLER...
ALEVI DEDESIYIM,
PIR BASKOYLU HASAN EFENDININ OGUTLERI ILE BUYUDUM... HER SENE EVIMIZDE MIHMANDI....

ISLAM MISYONERI; Hayatın da hiç Alevi değişi dinledin mi? Sema ettin mi?

CEVAP; HEM SAZ CALAR HEMDE SOYLERIM,
SEMA EDILMEZ,
SEMAH DONULUR, CEME GIRDINMI DEMEN GEREKIR... DAHA COK OGRENMEN GEREKIR, EFENDILERIN SENI YETERI KADAR EGITMEMISLER.... ZORLARSAN KENDINI GELISTIRIR, KENDINI ALEVI OLARAK INANDIRABILIRSIN, AMA BU ISLAMCILIGINLA, IRKCI, MILLIYETCI, GERICI VE KAFATASCI FASIST YAKLASIMINLA ASLA INANDIRAMAZSIN....

ISLAM MISYONERI; Yapsaydın bunları söyleyemezdin..

CEVAP; EVET ALEVI KIZILBAS KIMLIGINE SAHIP OLMUS OLSAYDINIZ, BOYLESI BILGISIZLIGE SAHIP OLMAZDINIZ, ISLAM MISYONERI VE FASIST DUZENIN ITLIGINI YAPMAZDINIZ....

ISLAM MISYONERI; ISLAM MISYONERI;Süreni gidi şafii kürt faşist ı seni.

CEVAP; YAZARKEN BILE KEKELEMISSIN!!!! BOCALAMISSIN!!! NE DEDIGINI BILE KENDIN BILE ANLAMAMISSIN!!!! BIR ZAHMET EVE GIT, BUYUK BIR AYNANIN KARSISINA GEC... KENDINI GORURSEN... FASISTI DE GORMUS OLURSUN....

ISLAM MISYONERI; Aleviler , senin ataların şafii kurdlerin katliamlarından geçti...

CEVAP; SAFI KURTLERIN 7 ALEVININ KATLI HELALDIR DEDIGINI, BOYLESI BAGNAZ, DINCI YOBAZ BIR YAPILANMAYA SAHIP OLDUGUNU MUHAMMEDIN PISLIKLERINI ORTBAS ETME CABASI ILE SINIRLI OLDUGUNU DAHA ONCE (MUM SONDU KARALMASI) BASLIKTA ACIKLAMISTIM, ISLAMIN CENNET VAATLERINDEN KAYNAKLANAN BU ASAGLIK VE VAHSILIKLERI VAR,
SIZDEN RICAM SAFI KURTLERIN HANGI TARIHTE ALEVI KIZILBASLARA YONELIK KATLIAMLARI OLMUSTUR? ACIKLARSANIZ SEVINIRIM, ACIKLIYAMAZSANIZ BEN TARIH VEREREK ACIKLARIM

ISLAM MISYONERI; Şafi kürtlerin doykirimlarina uğradı

CEVAP; YINE KEKELEMISSIN!!!! DOYKIRIM DEGIL, SOYKIRIM DENIR.
SOYKIRIM DEMEMISSINIZ!! SOYKIRIMLARINA YANI COGUL OLARAK SOYLEMISSINIZ!!
SOYKIRIM TARIHINI ALABILIRMIYIM?
38 DERSIM SOYKIRIMINI YAPAN KURTLER OLDUGUNU SAVUNURSANIZ SASIRMAM... ATATURK SAFI KURT DU DEGILMI?

ISLAM MISYONERI; Senin ataların yavuz sultanlarla bir olup kızılbaşlar katletti

CEVAP; KURTLER; SENIN ATALARIN OLAN YAVUZ, HIZIR PASA, VE AYNI INANCA SAHIP OLAN, ISLAM`IN 5 MEZSEBINDEN BIRI OLAN SAFI KURTLERIN DE, ALEVI KIZILBASLARIN KATLI HELALDIR DUSUNCESI 1400 YILDAN BERI, VAHSI ISLAM TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
ALEVI KIZILBASLARA YONELIK HUNARCA KATLIAMLAR TARIHLER BOYUNCA SURMUSTUR, SURMEYE DE DEVAM ETMEKTEDIR...

ISLAM MISYONERI; YINE DE Y7NDAN DONMEDI DONMEYECEK

CEVAP; BUNU BEN ANLAMADIM, SEN ANLADIYSAN HELAL OLSUN...

ISLAM MISYONERI; SIMDI SENIN BURADA PKK NIN ALEVILIK TEZLERINE MI INANACAK

CEVAP; TEORIK OLARAK BIR CEVABIN VARSA, HEM FIKIR OLMADIGIN KONUDA FARKLI BIR KAYNAGIN VE BELGEN VARSA, ONU ORTAYA KOY, INSAN GIBI TARTISMAYA CALIS.
BEN SENIN YALANLARINI, SAHTEKARLIGINI, ALCAKLIGINI, HILELERINI VE BILGI KIRLILIGINI TEK TEK ACIKLIYOR VE CEVAP VERIYORUM...

ISLAM MISYONERI; DEGIL SENIN GIBI ÇAPSIZ Troller

CEVAP; SENIN CAPIN NEDIR? VEYA CAPIN KACTIR... SENIN CAPINI, T.C CAPI ILE CARPSAK, SIFIR ELDE SIFIR SONUCU CIKAR.....

ISLAM MISYONERI; Senin ağa babaların gelse ne yazar..

CEVAP; !!!!!! SOKAK JARGONU...

ISLAM MISYONERI; Aleviler HZ. HASAN DAN HZ. HUSEYIN DEN HZ ALI 'DEN VAZGECER MI?

CEVAP; SII/ CAFERI YAPILANMASI ILE ALEVI KIZILBASLARI KARISTIRIYORSUN, EKSIGIN BUDUR, ANLAMADIGIN VE ANLAMAK ISTEMEDIGINDE BUDUR...

ISLAM MISYONERI; BIZ ATLI HIZIRDAN VAZGEÇER MI

CEVAP; BIZ ATLI HIZIRDAN MI????
YINE DILIN SURCMUS!!!!!!
CUNKU, BOZATLI HIZIR, HIZIR OLI, HIZIR ELI, SIZIN KORKULU RUYANIZDIR, CARPILIRSINIZ, AGZINIZ EGILIR, FELC OLURSUNUZ...
CEDDIM KURES SANA DERT VERSIN, DERMANI HASRET ETSIN...

ISLAM MISYONERI; O YUZDEN ALEVILERDEN SANA EKMEK CIKMAZ..
SEN GIT FASIT KÜRT SITELERINE...
ALEVILERDEN PKK YA ELEMAN DEVRISEREMEZSIN
ALEVILERDEN HZ. ALI YE VE SOYUNA KUFRETTIREMEZSIN.
LANET SANA VE YOLUNDAN GITTIGIN FASIST KURTLERE

CEVAP; NE KADAR GERI ZEKALI VE APTALCA BIR YORUM!!!!!!
ALEVI SITESINDE ISLAM PROPAGANDASINI YAPAN SEN,
IRKCI, MILLIYETCI VE FASIST DUZENI SAVUNAN VE PROPAGANDASINI YAPAN YINE SEN!!!
PIR SEYIT RIZA`YI ESKIYA VE INGILIZ AJANI OLDUGUNU SAVUNAN DA SEN, DERSIM SOYKIRIMIN DESTEKLIYEN VE 80 BIN SAVUNMASIZ INSANIN HUNARCA KATLEDILMESINI DESTEKLIYEN YINE SEN!!!!!
SONRA ALEVI OLUVERIYORSUNUZ!!!
SONRA ALEVI SITESI SIZIN OLUVERIYOR!!!!
YERI GELIYOR, DINCI YOBAZ OLUYORSUNUZ!!
YERI GELIYOR BOZKURTCU FASIST OLUYORSUNUZ!!
SONRA BENI KURT MILLIYETCISI YAPMAYA CALISIYORSUNUZ!!!!
COK KOMIK VE KOMOLOKSUNUZ...

ISLAM MISYONERI; ALEVILER IRK AYRIMI YAPMAZ. BIZIM KÜRT YA DA HANGI MILLETTEN OLURSA OLSUN KİMSEYE KINI NEFRETI DE OLMAZ.

CEVAP; YINE GEVELEMISSINIZ, DILINIZ SURCMUS, DOGRULARI OLDUGU GIBI YAZMAKTAN KORKMUSSUNUZ!!
ALEVI KIZILBASLAR, IRK, DIN, MEZSEP, MILLET VE RENK AYRIMI YAPMADAN 72 MILLETE BIR NAZARLA BAKTIGI DOGRU SOYLEM SEKLIDIR...
LAKIN YUKARIDA IRKCILIK YAPIYORSUN!!! KURT HALKINA KIN VE NEFRET KUSUYORSUN!!! SONRA BIZIM KURT VS VS VS KIMSEYE KIN NEFRETI DE OLMAZ DIYORSUN!!!!!!
YA GORUNDUGUN GIBI OL, YA DA OLDUGUN GIBI GORUN...
SIZDEN BOYLESI BIR KISILIK BEKLEMEK HAYALCILIK OLUR, CUNKU KILIKTAN KILIGA GIREN SAHTEKARSINIZ....

ISLAM MISYONERI; FAKAT TÜRK FASISTLERINE KARSI OLDUGUMUZ GIBI SENIN GIBI KÜRT FASISTLERINE DE KARSIYIZ.

CEVAP; VAY BEEE TURK FASISTLERINE DEMI KARSISINIZ?? BUNA IRKCI, MILLIYETCI, GERICI, KAFATASCI, BOZKURTCU ATATURK DE DAHILMI?
BEN KURT DEGILIM,
ALEVI KIZILBASIM. DEVRIMCIYIM, SOSYAL DEMOKRAT, SOSYALIST, MARKSIST, KOMUNIST VE INSANLIGIN BARINDIGI BUTUN YAPILANMAYA SAHIBIM...
SEN SU FASIST NEDIR NE DEGILDIR ONU OGREN SONRA KULLANMAYA CALIS... CUNKU HER SEFERINDE KENDINI ANLATIYORSUN....

ISLAM MISYONERI; HELE HELE 8NANCIMIZI KENDI KÜRT IDEOLOJILERINE ALET EDENLERE TUMDEN KARŞIYIZ.

CEVAP; ISLAM INANCINIZIMI?
YER YUZUNUN EN VAHSI YAPILANMASI OLAN ISLAM BIZI BAGLAMAZ, VAHSI ISLAM INANCINIZ VE ONUN KURUCUSU CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNLUGU ILE UNLUDUR, BELGELERLE KANITLIDIR....

ISLAM MISYONERI; O YÜZDEN HZ. HÜSEYIN IN 12 IMAMLARIN SOYUNDAN GELDIGINI SOYLEYEN SEYYID RIZAYI BÖYLE IGRENC EMELLERINE ALET EDEN SIZLERDE hic mi utan ma olmaz

CEVAP; 1400 YILLIK ASIMILE POLITIKALARIN SONUCU OLAMAZMI? VEYA DERSIMI KERBELAYA CEVIRDINIZ OLAMAZMI?
PIR SEYIT RIZA`YA SALDIRAN, HAKARET EDEN SENSIN, SIMDI DE SAVUNMAYAMI CALISIYORSUN!!!!
BIZ BUNA RIYAKARLIK VE IKI YUZLULUK DERIZ...
SEN BIN BIR SURAT OLMUSSUN HABERIMIZ YOK.... T.C NIN YETISTIRDIKLERINI GECMISTEN BERI COK IYI BILIYORUZ.... BIRI BIRINDEN SEREFSIZ VE ALACAKTIR....

ISLAM MISYONERI; Dar ağacına giderken EVLADI KERBELAG DIYEN SEYYID RIZA DEĞIL MI?

CEVAP; DEDIM YA, 1400 YILLIK ASIMILE POLITIKALARIN SONUCUDUR VEYA BASKA ANLAMDA SOYLEMIS OLAMAZMI?

ISLAM MISYONERI; SEN GELMIS SEYYID RIZANIN ATASINA SOYUNA KUFRET HEM DE SEYYID RIZAYI KENDI ATEUZMIN ICIN ALET ET..

CEVAP; ISLAM, ONUN PEYGAMBERI, ALEVI KIZILBAS YASAM FELSEFESININ YANINDA DUNKU COCUKTUR...
ALEVI YASAM FELSEFESI INSANLIGIN DOGUSUNDAN BERI VAR OLAN BIR YASAM BICIMIDIR....
DERSIM GENERALI, VE DERSIM ISYANIN LIDERI PIR SEYIT RIZA`YI SAYGI ILE ANIYORUM, ONUN ATASI ALEVI KIZILBAS YOL ONDERLERIDIR. ELINE, BELINE VE DILINE SAHIP OLANLARDIR, INSAN-I KAMIL MERTEBESINE ERISMIS, EGITICI VE OGRETICI KIMLIGINE SAHIP OLMUS OLANLARDIR....
BIR KEZ DAHA TEKRARLIYORUM, CUNKU SUREKLI AYNI SEYLERI TEKRARLAMISSINIZ!!
KUFUR ETTIGIMI ISPAT ETMZSEN, NAMUSUZ, SEREFSIZ, ALCAK VE NAMERTSINIZ....

ISLAM MISYONERI; HIC UTANMAN YOK MU? SEYYIT RIZANIN SOYUNA KÜFREDİP SEYYIT RIZAYI AGZINA ALMAYA.

CEVAP; ARAPLAR SEYIT RIZA`NIN SOYU DEGIL, BEN SEYIT RIZA ILE AYNI ASIRET`DENIM,
ISLAMIN SAHIP OLDUGU KIMLIGI ACIKLAR VE BELGELERLE KANITLARIM, LAKIN NE OLURSA OLSUN, KUFUR ETMEM, SAHIP OLDUGUM DURUSA VE KISILIGIME TERS DUSER....

ISLAM MISYONERI; BIRI SENIN BABANA KUFRETSE NE HISSEDERSIN. KUFREDENE SARILIP OPER MISIN?

CEVAP; BILGISIZLIGIN, EGITIMSIZLIGIN, YETERSIZLIGIN, VE SAHTEKARLIGIN BAS VURACAGI SEY ANLAMSIZ VE YERSIZ YORUMLARA BAS VURARAK, ANLATMAYA CALISTIGINI KENDISI BILE ANLAMAZ...

ISLAM MISYONERI; ISTE SEN BUSUN? SOYUNDAN GELEN INSANLARA K6FREDENLERE SARILACAK KADAR DÜŞÜNSÜN

CEVAP; YUKARIDA YAZDIKLARINLA, BU YAZDIGIN ARASINDAKI FARKI AKLIN ALIYORMU?
NE DEDIGINI VE NE SOYLEMEK ISTEDIGINI ANLIYORMUSUN?
BASTA KENDIN ANLA, SONRA ANLATMAYA CALIS, ANLAMADIGIN BIR SEYI ANLATAMAZSIN,
CUNKU AKLIN YOLU BUNU KABUL ETMEZ.....

ISLAM MISYONERI; ALLAH K8MSEYI SENIN DURUMUNA DUSURMESIN.

KIM OLUYOR SOYLEDIGIN SAHSIYET!!! CENNET VE CEHENNEM VAATLERI VERENMI?
GOZU, KULAGI, BURNU, AGZI, AYAKLARI, VICDANI, AKLI VARMI? NEREDE KALIYOR, GORDUNMU? GOREN VARMI? YASIYORMU?

ENEL-HAQ, BEN TANRIYIM, TANRI BENIM, TANRI BENDE, BEN TANRIDAYIM.... YANI GERCEK TANRI INSANIN KENDISIDIR....YARADAN DA YARATAN DA INSANIN KENDISIDIR.... GERCEGIN DEMINE HUUUUUU DIYEN CEDDIM KURES, ACIYI SENIN UZERINDEN EKSIK ETMESIN......

ISLAM MISYONERI; CELLADINA AŞIK MANKURT ETMESIN

CEVAP; BUNU DIYEN ISLAM YOBAZI, IRKCI, MILLIYETCI, GERICI VE KAFATASCI FASIST OLUNCA, SASIRMAMAK MUMKUNMU!!!!

Konu Raya Haq tarafından (24.05.2019 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.
Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alevi, atatürk

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil