Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Ek Bölümler / Diğer Siteler > Radyo Aleviweb

Radyo Aleviweb radio.aleviweb.com adresindeki Radyo Aleviweb

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.01.2009, 20:50   #11
Yazar
serzenişte
Tecrübeli Üye

serzenişte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MUŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 39
İtibar Puanı: 19
serzenişte iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 60
24 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Revival Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostluklar kısa zaman içerisinde gelişip olgunlaşmıyor sevgili can, Bizim radyomuza sürekli girip, samimi davranan bir kişi yoktur ki bizimle dostluk bağı kurmasın! Biraz zaman, biraz da samimiyet yeter de artar bile.
Yine kendi istediğiniz gibi algılayıp ona göre cevap yazıyorsunuz..Peki öyle olsun..

___________________İMZA___________________
Başka türlü bir şey benim istediğim
ne ağaca benzer, ne de buluta
burası gibi değil gideceğim memleket
denizi ayrı deniz,
havası ayrı hava..
Bir başka yolculuk dalından düşmek yere
yaşadığından uzun
bir tatlı yolculuk dalından inmek yere
ağacın yüksekliğince
dalın yüksekliğince rüzgarda
ve bir yeni ömür
vardığın çimen yeşilliğince
nerde gördüklerim
nerde o beklediğim
rengi başka
tadı başka..
serzenişte Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 20:55   #12
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

değerli üyemiz,biraz alınganlık mı görüyorum yoksa yanılıyormuyum.birincisi forum ve radyoyu birbirinden ayıralım.forum daha ciddi radyo biraz daha ciddiyetten uzak dostların sohbet eğlence ortamı.isteyen herkese kapımızda gönlümüzde sonuna kadar açık.eski yeni demeden dalsaydınız muhabbete size kimse bu da nerden çıktı demezdi yani.

diğer taraftan yayıncı arkadaşların istek çalmak gibi bir zorunluluğu yok.bu iş amatörce yapılan bir iş.yayıncı arkadaşlarımız emeklerini,vakitlerini ayırıyorlar ve bence profesyonellere taş çıkartacak da bir yayın yapıyorlar.isteğiniz arşivinde bulunmayabilir.listesi ile istediğiniz istek birbirine uyumsuz olabilir.yani yayıncı arkadaşlar bunu ayarlıyor ve sizlere en kaliteli,en hoş ortamı hazırlamaya çalışıyorlar.lütfen biraz daha izleyin,bizde serzenişinizi dikkate alalım.sanırım ilerde çok hoş sohbetlerimiz olacaktır.hadi bırakın kendinizi ezgi bahçesine,türkülerimizin hoş kokusunu hissedin.

zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 20.01.2009, 20:55   #13
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.658
3.480 Mesajına 6.758 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
serzenişte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine kendi istediğiniz gibi algılayıp ona göre cevap yazıyorsunuz..Peki öyle olsun..
Sadece anlayabildiğim kadarıyla size cevap vermeye çalışıyorum. Cevap verilmemesini mi tercih ederdiniz? Bence biz sizinle baştan kavga ediyoruz ki kuracağımız dostluk sağlam olsun Ne dersiniz?

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 20.01.2009, 21:00   #14
Yazar
serzenişte
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Alıntı:
haziran_AW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
değerli üyemiz,biraz alınganlık mı görüyorum yoksa yanılıyormuyum.birincisi forum ve radyoyu birbirinden ayıralım.forum daha ciddi radyo biraz daha ciddiyetten uzak dostların sohbet eğlence ortamı.isteyen herkese kapımızda gönlümüzde sonuna kadar açık.eski yeni demeden dalsaydınız muhabbete size kimse bu da nerden çıktı demezdi yani.

diğer taraftan yayıncı arkadaşların istek çalmak gibi bir zorunluluğu yok.bu iş amatörce yapılan bir iş.yayıncı arkadaşlarımız emeklerini,vakitlerini ayırıyorlar ve bence profesyonellere taş çıkartacak da bir yayın yapıyorlar.isteğiniz arşivinde bulunmayabilir.listesi ile istediğiniz istek birbirine uyumsuz olabilir.yani yayıncı arkadaşlar bunu ayarlıyor ve sizlere en kaliteli,en hoş ortamı hazırlamaya çalışıyorlar.lütfen biraz daha izleyin,bizde serzenişinizi dikkate alalım.sanırım ilerde çok hoş sohbetlerimiz olacaktır.hadi bırakın kendinizi ezgi bahçesine,türkülerimizin hoş kokusunu hissedin.

Hayır o değil olay olay tamam deyip sonradan çalmayıp sporduğumda da aaa yokmuş gibi bir alaycı ifade kullanması (: Evet biraz alınganım sanırım (:

denizi ayrı deniz,
havası ayrı hava..
yaşadığından uzun
ağacın yüksekliğince
ve bir yeni ömür
nerde gördüklerim
nerde o beklediğim
rengi başka
tadı başka..
Alt 20.01.2009, 21:01   #15
Yazar
serzenişte
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Alıntı:
Revival Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sadece anlayabildiğim kadarıyla size cevap vermeye çalışıyorum. Cevap verilmemesini mi tercih ederdiniz? Bence biz sizinle baştan kavga ediyoruz ki kuracağımız dostluk sağlam olsun Ne dersiniz?

Yok canım cevap verin lütfen.. (:
Umarım dediğiniz gibi olur (: Ben de bu amaçla buradayım zaten.. Teşekkürler ilginiz için.

denizi ayrı deniz,
havası ayrı hava..
yaşadığından uzun
ağacın yüksekliğince
ve bir yeni ömür
nerde gördüklerim
nerde o beklediğim
rengi başka
tadı başka..
serzenişte Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 20.01.2009, 21:08   #16
Yazar
_Hayat
Ay'ın İlk Hali

_Hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 71
İtibar Puanı: 734
_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.081
656 Mesajına 1.283 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Radyodayım ve yaklaşık yarım saattir kimse cevap vermiyor? ( Kimseden kasıt yayıncı tabii ki.. )

Bir kaç şey daha var ama onları bir ara topluca yazarım..

Alıntı:
Yaklaşık 2 3 saattir radyodayım ve şunu gördüm:

Birincisi radyoda eski üyeler birbirlerini çok iyi tanıdıkları için girip direk birbirleriyle muhabbete başlıyor ve yeni üyeler kalıyor öyle.. Bence çok yanlış bir şey sonuçta yeniyim ve tanımıyorum kimseyi.. Bir nasılsın? Nerelisin? diyebilirler.. Çok soğuk geldi bana.. Ayrıca sebebini anlayamadığım bir sertlik var

Kahverengi renk seçtim diye neredeyse banlayacaktı dj (hayat ) Sİyah ve kahverengi birbirine benziyormuş seçemezmişim

Diğer üyeyle beraber bir ton laf söyleyip Kendince dalga geçtikten sonra ben bir şey söylediğimde kapatalım konuyu yoksa banlayacağım seni demesi de ayrı bir tuhaflık

Bordo bu siyahla nasıl karışır diyorum. Neredeyse kırmızı.. Diyor ki tanıştırayım bu kırmızı Bu alaycılık nedir

Anlamıyorum yani alevi forumu ben de aleviyim ve bu sıcaklığa güvenerek geldim ama radyoda bunu göremedim malesef..

Bi alevi olarak şaşkınım.. Belirtmek istedim sadece.

Alıntı:
Sisteme kayıtlı nickten girdim zaten.. Bahsettiğim dj hayat... Yaklaşık 35 dakika sonra cevap vermişti..

Ayrıca istediğim 10 dan fazla parçanın hepsine yok demesi de ayrı bir kuşku yarattı açıkçası..

Söylüyorum parçayı tamam diyor geçiyor zaman sonra ne oldu diyorum yok o parça diyor başka söylüyorum tamam diyor sonra bakıyorum o da çalmıyor.. Sorduğumda yokmuş ne yapayım diyor.. Çok tuhaf gerçekten

Merhaba Serzenıste,
Radyoda dun ılk kez yayınıma katıldın ve dunden berı''kımse benımle konusmuyor'' dıyorsun.Muhabbet eden kısılerın muhabbetıne dahıl olmayı denemek yerıne gereksız brsekılde 'serzenıste' bulunuyorsun ve muhabbet edenlerı de boluyorsun.Yenı geldıgın bı ortamda odak noktası olmayı beklemek sence bır hata olabılır mı?

Nedense bu actigin konu beni cok da fazla sasirtmadi.Saniyorum seninle tartistigimiz bu''gereksız'' renk mevzusunu daha da uzatacaksın. Sana radyoda gereklı acıklamamı yaptıgımı sanıyordum. Sanırım anlaman ıcın tekrar acıklamalıyım. Dj ın kullandıgı rengı bır baskasının kullanmasını ıstemıyoruz. Rengım sıyahken senın koyu kahveyı secmen ben kırmızıya donunce de senın kırmızıyı bır ton acık olarak kullanman ınan bana bır banlama sebebı degıl. Senın sectıgın renk benımkıyle aynı olmadıgı surece benı ılgılendırmez.

Senı banlama sebebım bugun oldugu gıbı dıger dınleyıcılerı ve benı rahatsz etmenden baska bırsey olamaz ki bugun bunu yasadık.Ama buna ragmen senı banlamadım.Su an banlamadıgıma pısman mıyım? o da bana kalsın.

Gun boyunca yaklasık 8-10 saat kımı zaman daha fazla yayın yaptıgımız oluyor. Bu durumu dınleyılere acıklıyorum. Bılgısayar basından olmadıgımızda genelde bılgınız oluyor. Bu 8 10 saat ıcınde 35 dakıka muzık dınleyerek beklemek (kı haber verdım dun de bugun de)senı radyodan sogutmaya,sınırlendırmeye yetmemelı bence. Biraz daha gecerlı sebepler bulmalısın.Arsıvımde olan sarkıları senden neden gızleyeyım kı Yoksa yoktur.Varsa çalınır.Ki isteklerı calmak yada istek kabul etmek gibı bır zorunlulugum yok.

''Diger uye gelip bir ton laf soyledı ''dıyorsun. Sana soylenen ''herseye muhalefetsın'' di. Bunun neresıne mudahala edebilirdim merak ediyorum.Ayrıca radyoda kımseyle alay edılemez yada kucuk dusurulmez buna hıc bır yayıncı musade etmez.

yayınımdan memnun kalmadıysan radyoya gırdıgınde Dj hayat yazısını gordugun an cıkabılırsın.Sanıyorum cozum bu.

Sevgı saygı benden sana

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
_Hayat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 21:11   #17
Yazar
ıŞık07
Forumun Bir Parçası

ıŞık07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANTALYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 387
ıŞık07 gercekten iyi biriıŞık07 gercekten iyi biriıŞık07 gercekten iyi biriıŞık07 gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 151
304 Mesajına 574 Kere Teşekkür Edlidi

Radyomuza mümkünse bir winamp eklentisi yapamaz mıyız? Ben flat-cast'la yayın alamıyorum.Sanırım arkadaşların çoğuda alamıyordur. Fazla zahmetli bir iş değilse, lütfen bir winamp eklentisi koyalım....

Radyo ile ilgili bi yanıt da bana verir misiniz Lütfen?

ıŞık07 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
ıŞık07 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 20.01.2009, 21:13   #18
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.658
3.480 Mesajına 6.758 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ıŞık07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Radyomuza mümkünse bir winamp eklentisi yapamaz mıyız? Ben flat-cast'la yayın alamıyorum.Sanırım arkadaşların çoğuda alamıyordur. Fazla zahmetli bir iş değilse, lütfen bir winamp eklentisi koyalım....

Radyo ile ilgili bi yanıt da bana verir misiniz Lütfen?
Bu konuyu Teknik Moderatörümüz ile görüşeceğim.

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 20.01.2009, 21:21   #19
Yazar
serzenişte
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Alıntı:
_Hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Serzenıste,
Radyoda dun ılk kez yayınıma katıldın ve dunden berı''kımse benımle konusmuyor'' dıyorsun.Muhabbet eden kısılerın muhabbetıne dahıl olmayı denemek yerıne gereksız brsekılde 'serzenıste' bulunuyorsun ve muhabbet edenlerı de boluyorsun.Yenı geldıgın bı ortamda odak noktası olmayı beklemek sence bır hata olabılır mı?

Nedense bu actigin konu beni cok da fazla sasirtmadi.Saniyorum seninle tartistigimiz bu''gereksız'' renk mevzusunu daha da uzatacaksın. Sana radyoda gereklı acıklamamı yaptıgımı sanıyordum. Sanırım anlaman ıcın tekrar acıklamalıyım. Dj ın kullandıgı rengı bır baskasının kullanmasını ıstemıyoruz. Rengım sıyahken senın koyu kahveyı secmen ben kırmızıya donunce de senın kırmızıyı bır ton acık olarak kullanman ınan bana bır banlama sebebı degıl. Senın sectıgın renk benımkıyle aynı olmadıgı surece benı ılgılendırmez.

Senı banlama sebebım bugun oldugu gıbı dıger dınleyıcılerı ve benı rahatsz etmenden baska bırsey olamaz ki bugun bunu yasadık.Ama buna ragmen senı banlamadım.Su an banlamadıgıma pısman mıyım? o da bana kalsın.

Gun boyunca yaklasık 8-10 saat kımı zaman daha fazla yayın yaptıgımız oluyor. Bu durumu dınleyılere acıklıyorum. Bılgısayar basından olmadıgımızda genelde bılgınız oluyor. Bu 8 10 saat ıcınde 35 dakıka muzık dınleyerek beklemek (kı haber verdım dun de bugun de)senı radyodan sogutmaya,sınırlendırmeye yetmemelı bence. Biraz daha gecerlı sebepler bulmalısın.Arsıvımde olan sarkıları senden neden gızleyeyım kı Yoksa yoktur.Varsa çalınır.Ki isteklerı calmak yada istek kabul etmek gibı bır zorunlulugum yok.

''Diger uye gelip bir ton laf soyledı ''dıyorsun. Sana soylenen ''herseye muhalefetsın'' di. Bunun neresıne mudahala edebilirdim merak ediyorum.Ayrıca radyoda kımseyle alay edılemez yada kucuk dusurulmez buna hıc bır yayıncı musade etmez.

yayınımdan memnun kalmadıysan radyoya gırdıgınde Dj hayat yazısını gordugun an cıkabılırsın.Sanıyorum cozum bu.

Sevgı saygı benden sana

Ya birincisi ne aynı rengi söyler misiniz bana bordo ile siyahın ne alakası vardır?

İkincisi sadece o değil eğer konuşma varsa koy buraya bakalım sadece onu mu demiş ya da sen neler demişsin? Şaşırmazsın tabii ki demiştim çünkü..
O kadar laf söylediniz ben bir konuşmaya başladım seni banlarım dedin
Kırmızıya yakın bi renk dedim siyahla nasıl karışsın "bak kırmızı bu tanıştırayım" diyorsun NEdir bu çok mu saygılı seviyeli bir yaklaşım?

Ayrıca istiyorum parça tamam diyorsun sonra sorduğumda aa yokmuş diyorsun bu nedir peki? Tamam çalmak zorunda değilsin ona bişey demiyorum ama isteği olan varsa çalayım diyorsun ben söylüyorum ya yok diyorsun ya da tamam deyip çalmıyorsun..

Müsade etmez diyorsun ama üye etti lafını gitti sonra gelip konu kapansın yoksa banlarım seni diyorsun. Ne hoş değil mi?

Buradaki tavrından da belli oluyor canım.. Bu kadar şey yazmandan basit bir şeyi büyütmüş olduğum (;

Eğer durumdan rahatsızsan başka djler de çalabilir parça sanıyorum.. Bu bahaneyle bana laf sokmaya hakkın olduğunu sanmıyorum.

Saygılar.

denizi ayrı deniz,
havası ayrı hava..
yaşadığından uzun
ağacın yüksekliğince
ve bir yeni ömür
nerde gördüklerim
nerde o beklediğim
rengi başka
tadı başka..
Alt 20.01.2009, 21:59   #20
Yazar
_Hayat
Ay'ın İlk Hali

_Hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 71
İtibar Puanı: 734
_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.081
656 Mesajına 1.283 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ya birincisi ne aynı rengi söyler misiniz bana bordo ile siyahın ne alakası vardır?

İkincisi sadece o değil eğer konuşma varsa koy buraya bakalım sadece onu mu demiş ya da sen neler demişsin? Şaşırmazsın tabii ki demiştim çünkü..
O kadar laf söylediniz ben bir konuşmaya başladım seni banlarım dedin
Kırmızıya yakın bi renk dedim siyahla nasıl karışsın "bak kırmızı bu tanıştırayım" diyorsun NEdir bu çok mu saygılı seviyeli bir yaklaşım?

Ayrıca istiyorum parça tamam diyorsun sonra sorduğumda aa yokmuş diyorsun bu nedir peki? Tamam çalmak zorunda değilsin ona bişey demiyorum ama isteği olan varsa çalayım diyorsun ben söylüyorum ya yok diyorsun ya da tamam deyip çalmıyorsun..

Müsade etmez diyorsun ama üye etti lafını gitti sonra gelip konu kapansın yoksa banlarım seni diyorsun. Ne hoş değil mi?

Buradaki tavrından da belli oluyor canım.. Bu kadar şey yazmandan basit bir şeyi büyütmüş olduğum (;

Eğer durumdan rahatsızsan başka djler de çalabilir parça sanıyorum.. Bu bahaneyle bana laf sokmaya hakkın olduğunu sanmıyorum.

Saygılar.

Bordo-koyu kahve kırmızı-acık kırmızı.... bu konu boyle uzayıp gıdecek mı?

Rengın koyu kahverengıyken benım rengım kırmızı sıyahla nasıl karıssın demenden bu konunun uzayacagını anlamalıydım.
Yaklasık ''aynı konuda'' 1 saat konusman ve dıger uyelerın msnden rahatsızlıklarını belırtmelerı senı banlamam ıcın gecerlı bır nedendı.Ama ben buna ragmen sana ; konuyu kapatmanı aksıtakdırde banlanacagını defalarca soyledım. Buna karsılık bana ''banlanırsan ne olacagını sordun'' ve ben de sana en azından benım yayınıma bır daha gıremeyecegını soyledım.Serzenıste bu konuyu radyoda kapatma sebebımız senın son olarak uzattıgım ıcın ozur dılılıyorum demendı hatırlatırım.

Sana soguk ve sert davranmam ıcın senı tanıyor olmam gerek,kı senı tanımıyorum. tanımaya da nıyetım yok.sana radyoda da dedıgı gıbı dınleyıcıler (genelde gelenler dostlarımız oluyor) bızım mısafırımız sayılır onlara saygızılık yapmayız.Yenı gelenlerse hakettıklerı degerı ve saygıyı herzaman gorurler.

İsteklerıne anında yanıt vermek ısterdım ama dedıgım gıbı
-xx den x eserı var mı deyınce ben de ''olmalı bakıyorum hemen'' demem sıze o eser var calacagımı mı ıfade edıyor.Boylesı durumlarda ayrıca istenen eser olmasa da aynı sanatcıdan varolan bır baska eserı ı tum djler calar ben de dahıl.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
_Hayat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil