Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Turizm ve Gezi Defteri

Turizm ve Gezi Defteri Bölgenizi tanıtın, turistik faaliyetlerden bahsedin. Nerede eğlenilir, nerede spor yapılır? Eğlence yerleri, köyler, şehirler ve ülkeler. Kısacası turizm ve dünyamızla ilgili her türlü bilgi paylaşımı

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.05.2008, 22:20   #21
Yazar
can5833
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 626
can5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyecan5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyecan5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyecan5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyecan5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyecan5833 isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 245
130 Mesajına 231 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Lütfen gereksiz yere polemikler oluşturmayın.! Aileye alınma şartları bellidir... Eğer uygun görülürseniz zaten alırız. Sizi radyomuza dj yaptık ve hala öylesiniz. Bunda tartışılacak birşey görmüyorum.

Saygılar
burada çok basit bir soru sordum amacım ne polemik yaratmak ne de tartışmak sadece bir soru. cevap verirsiniz vermezsiniz önemli olan o değil ama kavga ister gibi bir tutuma sahip olduğum izlenimine nerden kapıldınız

can5833 Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 25.05.2008, 22:25   #22
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Konu kapatıldı.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 25.05.2008, 22:57   #23
Yazar
ali_sarıgazi
Kontrollü Üye

ali_sarıgazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 45
İtibar Puanı: 330
ali_sarıgazi sevilen bir üyeali_sarıgazi sevilen bir üyeali_sarıgazi sevilen bir üyeali_sarıgazi sevilen bir üye
ali_sarıgazi - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 341
130 Mesajına 237 Kere Teşekkür Edlidi

can neden banlandı ben anlamadım

sarıgazi bizimdir bizim kalacak
akp sancaktepeni de al git

SARIGAZİ'Yİ SANCAKTEPE YAPTIRMAYACAĞIZ

NİYE GİTTİN DAYI ŞİMDİ BİZ DAYISIZ NASIL YAPARIZ
ali_sarıgazi Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 25.05.2008, 23:01   #24
Yazar
dem vakti
Forumla Bütünleşmiş

dem vakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 66
İtibar Puanı: 930
dem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 820
588 Mesajına 926 Kere Teşekkür Edlidi

eevt ya can neden yasaklı? ne yazmış ki ben olumsuz yada ikilem oluşturan polemik oluşturacak birşey bulamadım??

Kime kin ettin de giydin alları
Yakın iken ırak ettin yolları
Mihnet ile yetirdiğin gülleri
Varıp gittin bir soysuza yoldurdun

Sen beni sevseydin arar bulurdun
Zülfünün teline bağlar dururdun
Madem ayrılmakmış senin muradın
Niye beni ataşlara yandırdın

Hicrani'yem der ki bakın halıma
Dağlar dayanmıyor ah-u zarıma
Elim ermez oldu kisbi kârıma
Çünkü gülyüzlümü elden aldırdım
dem vakti Ã?evrimdıÅ?ı  
dem vakti Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 25.05.2008, 23:03   #25
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Konu kapanmıştır (az önce kapatmamışım). Forumun açık bölümlerinde tartışmalara izin verilmeyecektir. Kontrollü üyelik, ban vs bu durumu sağlamak için uygulanacaktır. Daha önce bu durum açık olarak belirtildi. Forumun açık bölümlerinde bu tür tartışmalara izin verilmeyecektir.

Alıntı:
31 - Yönetimin kararları ile ilgili tartışmalar, malesef forumun konu bütünlüğünü ve içeriğini altüst etmekte, forumda gerçekten konuyla ilgilenen üyeleri saf dışı bırakmaktadır. Yönetimin kararları, forum kuralları, forumun genel durumu vs gibi konularda yapılacak eleştiriler; ilgili bölümlerde yapılmalıdır. Foruma yeni kural veya uygulama önerisi sadece Öneriler bölümünde; herhangi bir konudaki eleştiri de sadece Aile bölümünde yapılmalıdır. Aile üyesi olmayan üyeler; bu tip sıkıntılarında sorunu ÖZEL MESAJ yoluyla yöneticilere bildirmeli ve bu şekilde çözüm aranmalıdır. Bunun dışında forum kuralları, sorumluların uygulamaları, başka üyelerin davranışları gibi forumun ana konusuyla ilgili olmayan mesajlar silinecek; bu tür davranışlara giren üyelere karşı önlem alınacaktır.
ali_sarıgazi ve dem_vakti arkadaşlarımız söz konusu kural gereği "Kontrollü Üye" statüsüne alınmışlardır.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...

Konu Ceyhun tarafından (25.05.2008 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil