Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Bilgisayar

Bilgisayar Bilgisayarla ilgili konular. İşletim sistemleri, donanım, yazılım, programlama vs

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2009, 23:53   #1
Yazar
yunus2003
EMEKLİ-ALEVİ

yunus2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MANİSA
Fikirler Tecrübe Puanı: 41
İtibar Puanı: 338
yunus2003 sevilen bir üyeyunus2003 sevilen bir üyeyunus2003 sevilen bir üyeyunus2003 sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 97
64 Mesajına 146 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Videolardan resim almak (caps alma)

Arkadaşlar indirdiğiniz veya seyrettiğiniz filmlerden bazı sahnelerden fotoğraf alma yani capture işlemi yapmakta zorlanıyorsanız size Video to İmages 1.0 pragramını sunuyorum. Beğendiğiniz filmin yerini programa gösteriyorsunuz ayrıca da fotoğrafları atacağı dosyayıda gösteriyor ve start butonuna basıyorsunuz o tek tek JPEG formatında fotoğrafları alıyor gösterdiğiniz dosyaya atıyor bu şekilde bir film yada videodan yüzlerce kaliteli resim alınabiliyor..Program 2.70MB boyutunda ve ücretsiz ben denedim ve beğendim kullanımı çok kolay...Programı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] indirebilirsiniz....

___________________İMZA___________________
Alıntı:
M.Kemal Atatürk:"Din ve mezhep, herkesin vicdanına kalmış bir iştir. Hiç kimse, hiç kimseyi; ne bir din, ne de bir mezhep kabulüne icbar edebilir (zorlayabilir). Din ve mezhep, hiçbir zaman politika aleti olarak kullanılamaz."
DOST:Bizim için Bütün Ümitlerin Tükendiği Anda Gelendir
yunus2003 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
yunus2003 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil