Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Üyelerin Mekanı > Aleviweb Konukları

Aleviweb Konukları Aleviweb'in Konuk ve Röportajları Bölümü

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.10.2008, 11:10   #1
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 139
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Standart *** Haftanın Konuğu ( 35_58 ) 13-19 Ekim 2008 ***

Bu haftaki konuğumuz 35_58,

Öncelikle hoş geldiniz ve önerimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.

Klasik başlangıç sorularımla başlayayım

* Bize kendindenizden kısaca bahsedermisiniz.?

* AW yi nasıl keşfettiniz.?

* AW' nin aleviliğe katkısı yani kısacası genel olarak soracak olursam sanal dünyanın aleviliğe katkısı artısı eksisini nasıl değerlendirsiniz...?

___________________İMZA___________________
***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
alev_2005_2005 Kullanıcısına bu mesajı için 5 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 11:13   #2
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 139
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Aw' de bir süredir dj liğe geçiş yaptınız, ve başarılı bir şekilde devam ediyorsunuz.

* Sizi en yoran dinleyici tipi nasıldır.?

* Radyoda komik olaylar anılar oluyormu bizimle paylaşırmısınız böyle bir anınızı.?

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
alev_2005_2005 Kullanıcısına bu mesajı için 5 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 13:21   #3
Yazar
35_58
Forumun Bir Parçası

35_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 54
İtibar Puanı: 864
35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 3.459
626 Mesajına 1.846 Kere Teşekkür Edlidi

Merhabalar....hoş buldum beni konuk olarak almanıza çok sevindim..

Kısaca kendimden bahsedeyim... İsmim Yağmur İzmir de doğdum ve yaşıyorum SİVAS'lıyım A.Ö.F iktisad 2.de öğrenciyim

AW..tesadüfen buldum alevilikle ilgili bir konu arıyordum ve bir dahada hiç ayrılamadım.AW üye olmadan önce 2 ay kadar misafiriniz olarak geldim sürekli.. baktım kopamıyorum üye olmaya karar verdim...burada olmak ve sizleri tanımaktan çok mutluyum...

AW'in aleviliğe katkıları çok olduğunu düşünüyorum bende bir araştırma için AW 'e girmiştim ve binlerce konuyla karşılaştım..burada binlerce görüş var iyi-kötü olanı ayırt etmek bizlere düşüyor ALEVİ'liği tam olarak öğrenmiş benimsemiş yaşayanlar için bu çok kolay dır...AW paylaşımlarında hiç bir gerçekliği olmayan havada kalan konuların oluşu bazen beni bile düşündürüyor!!! arada bu kaliteyi yakalamış üyelerimizin katkılarınıda göz ardı etmemek gerekiyor ..AW'in uzun yıllar yaşaması dileğimdir

Her YAĞMUR kendi iklimine düşer...
35_58 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
35_58 Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 13:33   #4
Yazar
35_58
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip35_58 parlak bir geçmişe sahip

AW radyo dinleyicisi olarak başladım AW radyo dj olarak devam etmek den çok mutluyum..başarı dilekleriniz için teşekkür ederim

Açıkcası beni yoran dinleyicim olmamıştır severek yaptığınız işlerde böyle oluyor sanırm..tek ricamm guestler lütfen artık isim alarak dinleyin..

komik bir anımı sonra anlatayım desem nasıl olur..)

35_58 Kullanıcısına bu mesajı için 5 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 18:09   #5
Yazar
HazaL*
ALêVi KıS

HazaL* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 62
İtibar Puanı: 715
HazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.819
587 Mesajına 1.086 Kere Teşekkür Edlidi

iLk basTa Haftanın Konugu oLmuSSun koLtuk Rahatmı Diye biR soru SoruCam koLtuk yokSa sana koLtuk getiRdim yanımDa

EeEe Tabi heRkez Gibi Bende SoruCam hayaTımın ÇikoLataSı

1)Bana Aşkı anLatıRmısın ?
2)Bana Benden Bahsedermisin ?
3)HobiLerin & FobiLerin
4)Aw hakkında oLumLu oLumSuz DüşünceLerin

ŞimdiLik bu kadaR ama Benden kurtuLuş yoK Son oLaRak Sana SoruLarı çözeRken biR baRdak Çay müessesemizdendiR

Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan

Hü demmine Yâ Allah Yâ Muhamed Yâ Ali !

La Feta iLLa ALİ La Seyfe iLLa ZüLfikaR

Bütün yozlara ve yobazlara inat ALEVİYİZ!

EskiLer iyi TanıR " AlevikıS "

..Adım SözLérimé KéfiL..! ==> ♥ ~ђคzคl~ ♥

mod: "ÖSS"
HazaL* Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
HazaL* Kullanıcısına bu mesajı için 7 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 18:49   #6
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Ohh ohh yarasın...Çok misafirperversiz Hazal..Konuğumuza hoşgeldin diyorum..

Ee biz de konuğumuza çayını yudumlarken kolay gelsin diyelimm..Şimdilik sorum yok..Biraz düşündükten sonra döneceğim..Öpüyorum..

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
zeliş Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 13.10.2008, 19:27   #7
Yazar
HazaL*
ALêVi KıS

HazaL* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 62
İtibar Puanı: 715
HazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahipHazaL* parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.819
587 Mesajına 1.086 Kere Teşekkür Edlidi

Tabiki Buraya geLip Soru Soran ArkadasLaRımı Unutmadım buyRun bunLaRda SizLeR iÇin

Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan

Hü demmine Yâ Allah Yâ Muhamed Yâ Ali !

La Feta iLLa ALİ La Seyfe iLLa ZüLfikaR

Bütün yozlara ve yobazlara inat ALEVİYİZ!

EskiLer iyi TanıR " AlevikıS "

..Adım SözLérimé KéfiL..! ==> ♥ ~ђคzคl~ ♥

mod: "ÖSS"
HazaL* Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
HazaL* Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 14.10.2008, 00:27   #8
Yazar
35_58
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Sevgili hazal'ım koltuk ve çay için teşekkürler..

Ayrıca şeker; konuklarımı benim yerime ağırladığın için çok sevindim..hamarat kızsın nede olsa heryerde belli ediyorsun bunu..

gelelim sorularına!!

1)AŞK; bana -sana -ona -göre değişir bakış açılarımız farklıdır ama yinede şöyle cevap vereyim; kendini Sevdanın güzelliğinde,Canın cana hasretinde buluyorsan bu AŞK'dır
2)Seni anlatayım sen AW şekerisin,gündüz tel msj larıyla akşam radyoda,msn de hep yanımdasın..ist da olduğunu unutuyorum bazen çık dışarı gezelim diyecek oluyorum o kadar yakınsın bana..hamaratlığından bahsetim zaten görünenler ortada..
3)müziksiz kendimi düşünemiyorum şiir çok severim-fobilerim yoktur
4)AW çok seviyorum burada olmak ayrıcalık dır kiiiiii..böyle olunca olmsuz bir yönünü göremiyorsun..olan varsada yönetim hemen iş başında oluyor!!!!!

Hazalim şimdilik benden de bu kadar..teşekkür ederim çay çok iyi geldi..

35_58 Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 14.10.2008, 01:53   #9
Yazar
ruzgar
asi rüzgar

ruzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 89
İtibar Puanı: 1802
ruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorruzgar ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 3.039
1.437 Mesajına 2.911 Kere Teşekkür Edlidi

kolay gelsin yagmur

hayat senin için ne anlama geliyor , niye yaşıyorum dedigin oluyormu
gelecege dönük planların varmı , gelecekten bir umudun varmı
durumumuz belli akp denen illetle ugraşıyoruz senin görüşlerin nelerdir

ruzgar Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
ruzgar Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 14.10.2008, 10:49   #10
Yazar
ceritlı
Forumla Bütünleşmiş

ceritlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 79
İtibar Puanı: 1591
ceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 6.639
1.204 Mesajına 2.466 Kere Teşekkür Edlidi

hoşgeldin bu haftanın konuğu yağmur haftanın konuğu olduğuna çok sevindin.
ben den de iki soru
1.en sevdiğin renk
2.en çok hangi yazarların kitaplarını okuyorsun.
teşekürler.

islamın temeli ahlak
ahlakın özü bilgi
bilginın özü akıldır

hacı bektaş veli

HADDİNİ BİLEN MERTTİR
VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR
CUMHURİYET İÇİNDE
CUMHURİYET KURAN NAMERTTIR
ceritlı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
ceritlı Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil