Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviler ve Alevilik > Tanıtım > Alevi Siteleri

Alevi Siteleri Aleviler, köyleri veya kurumları adına açılmış internet siteleri, kardeş sitelerimiz

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.05.2018, 21:04   #1
Yazar
eskimi
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
eskimi iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Seviyeli sohbet siteleri

Merhaba degerli alevi Kardeşlerim.
konu yanlış yere acıldıysa af ola.
Benim bi tane Sohbet sitesi var o amacla burda konu açmak istedim siz degerli arkadaşlarıda Sohbet sitemize cagırmak için yada davet etmek için.
bazılarınız sanal arkadaşlık olurmu diyecek biliyorum ama gelip gormeden yada baska bir deyimle on yargılı davranmayın.Ben de eskiden sizin gibi düşünürdüm taki bu sohbet siteleri ne girene dek. evet cok sacma ve cinsel sohbet içerikli siteler var fakat bizim kanalımız Seviyeli sohbet kelimesinde en onde gelen sitedir.
bu arada benim fırstım olmuyo bilgisayara gecmek için diyenler için Mobil sohbet Yani telefon,dan sohbet sitemize baglana bilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

eskimi Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2018, 01:44   #2
Yazar
Raya Haq
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 11
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 11
29 Mesajına 31 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
eskimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba degerli alevi Kardeşlerim.
konu yanlış yere acıldıysa af ola.
Benim bi tane Sohbet sitesi var o amacla burda konu açmak istedim siz degerli arkadaşlarıda Sohbet sitemize cagırmak için yada davet etmek için.
bazılarınız sanal arkadaşlık olurmu diyecek biliyorum ama gelip gormeden yada baska bir deyimle on yargılı davranmayın.Ben de eskiden sizin gibi düşünürdüm taki bu sohbet siteleri ne girene dek. evet cok sacma ve cinsel sohbet içerikli siteler var fakat bizim kanalımız Seviyeli sohbet kelimesinde en onde gelen sitedir.
bu arada benim fırstım olmuyo bilgisayara gecmek için diyenler için Mobil sohbet Yani telefon,dan sohbet sitemize baglana bilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sayin Eskimi.

Buradan veya baska forumlardan kendi formunuza insanlari cagirirken, Alevi forumlarinda genel olarak ELINE, BELINE VE DILINE SAHIP olma olgusunu untumussa benziyorsunuz.

Bir insan kendisine karsi durust degilse, Baskasina karsi durust olamaz.
Bir insan kendisine karsi saygili degilse, Baskasina saygili olamaz.

Cinsel Sohbet Odalari gibi bir site kurmussunuz!!! sonra SEVIYELI SOHBETLERDEN DEM VURUYORSUNUZ!!!!

Kafaniz ve beyniniz Cinsellikten farkli bir sey dusunemiyormu?
Cirkef dunya duzenine ayak uydurmak zorundamisiniz?
Dinlerde ve Ozellikle Islam da olan Cinsi sapikligi, Alevilikte ayni oldugunumu dusunuyorsunuz?
Islamcilarin boylesi konulara ilgileri oldukca fazladir... Sizleri Islam forumlarina davet edelim.. Kosa kosa gelirler.....

Burjuva batakliginiza insanlari alet etmeye calismaniz... basli basina INSANLIK DUSMANLIGIDIR....

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
mobil sohbet, seviyeli sohbet, sohbet sitesi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil