Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Televizyon ve Radyo > Dem Tv

Dem Tv Dem Tv ile ilgili genel bilgi ve paylaşım forumu. Dem Tv yayınıyla ilgili bilgiler, eleştiriler ve öneriler.

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.06.2008, 22:37   #1
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Dem Tv Yayınları Hakkında Bilgi Verecek Arkadaş?

Arkadaşlar ben DEM TV'yi izleyemiyorum. Yakında büyük ihtimalle DEM TV internetten izlenebilir hale gelecek. Diğer izleyemen arkadaşlara bu müjdeyi verebilirim.

Dem Tv'yi izleyebilen arkadaşlar; yayın politikası, programlarının içeriği, hatta programlarında kimlerin çıktığı, yayın kalitesi gibi konularda; bilgilerini burada paylaşabilirler mi?

Dem Tv yayınları hakkında bilgiye ihtiyacım var acil olarak. İzleyemediğimi çaktırmamam lazım

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 31.07.2008, 18:06   #2
Yazar
Dede-baba
Forumun Bir Parçası

Dede-baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 346
Dede-baba sevilen bir üyeDede-baba sevilen bir üyeDede-baba sevilen bir üyeDede-baba sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 198
815 Mesajına 1.397 Kere Teşekkür Edlidi

Kendini Alevi olarak lanse eden bi kanal ama Alevilik namına hiç bir şey göremiyorum..

doğrusu bende hayal kırıklığı yarattı..

en azından alevi-bektaşilerin ibadet gecesi olan perşembe akşamı inancımızla ilgili yayınlar olmalı

Dede-baba Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.07.2008, 18:59   #3
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 157
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Ben sana yardımcı olurum Ceyhun.

Yayın kalitesi Yol ve Cem Tv den daha iyi. Mesela Sol bakış adında bir program var. Eşber Yağmurdereli, Erdoğan Aydın ve bir kişi daha var(adını hatırlayamadım). Gündeme ilişkin konuşuyorlar. Öneririm.

Çarşamba günleri Kırmızı Kart isimli program var zaten biliyorsun. Konuk oldun. Bunun dışında pek tv izlemediğimden açmıyorum televizyonu. Ama yinede bilgi amaçlı izlenimleri aktarrım daha sonra.

İyi bir kanal. Sosyalist bir kanal. Tüm dostlara önerebileceğim bir kanaldır. BAşarılı olmalarını canı gönülden diliyorum.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil