Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Televizyon ve Radyo > Dem Tv

Dem Tv Dem Tv ile ilgili genel bilgi ve paylaşım forumu. Dem Tv yayınıyla ilgili bilgiler, eleştiriler ve öneriler.

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.02.2008, 19:29   #11
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

hakikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KÜTAHYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 85
İtibar Puanı: 1418
hakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.337
1.297 Mesajına 3.190 Kere Teşekkür Edlidi

İyi yayınlar. Uydu sistemim olmadığı için izleyemeyeceğim ama başarılar dilerim.

hakikat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2008, 21:34   #12
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 157
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Dostlar

Uydusu olan canlar ın dikkatine. Benim tv de 3 adet Dem tv var. Bunlardan ikisi değişik programlar veriyor.Yukarıda verilen frekansları girdim ve düxeldi şimdi. Demem o ki yanlış Dem tv ye takılıp kalmayın Bir tanesi sohbet kanalı gibi epey takıldım ama anladımki bu Dem bizim Dem değil

Programı artık her hafta izlerim bir aksilik olmazsa.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2008, 21:47   #13
Yazar
taja_naz
Forumun Bir Parçası

taja_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 58
İtibar Puanı: 829
taja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.312
405 Mesajına 796 Kere Teşekkür Edlidi

İyi yayınlar canlar.İzleyemeyecegim ama kalbim sizlerle olacak.

KeLeBek
taja_naz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2008, 22:40   #14
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

Bilgiler

**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Program başladı

Alt 28.02.2008, 00:37   #15
Yazar
_Hayat
Ay'ın İlk Hali

_Hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 734
_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip_Hayat parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.081
656 Mesajına 1.283 Kere Teşekkür Edlidi

program halen suruyor ben birazcik izleyebildim,malum sinavlar var. ama program guzel gidiyor''muro''diye bi karakter tanimis oldum simdiden tebrikler arkadaslar

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
_Hayat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 00:54   #16
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Program devam ediyor ama benim uydu gitti cısırtılı yayın yapıyor 12:05 itibariyle izlemeyi bıraktım..

Çok güzel bir programdı..Ceyhun ve Ali Ersin Kelleci'yi da tanımış oldum bu vesileyle...Sizleri kutluyor, gurur duyuyorum ve devamını diliyorum...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 01:17   #17
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

Bilgiler

Program hala devam ediyor... Çok keyifli bir program oluyor . Artık çarşamba ları bu programa ayıracağım

**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 28.02.2008, 03:13   #18
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Destekleyen arkadaşlara teşekkürler. Çok "girişken" bir görüntü çizmedik. Ama Hakan ve Serhat abilerimiz gibi önemli isimlerin arasında, lafa dalmak hoş olmazdı Keyifle dinledik. Çok neşeli insanlar. Programdaki görüntü sadece yüzeysel. Normalde daha da neşeliler Dem Tv ekibi de çok sıcak. Daha önce de tv'lere uğramıştım ama buradaki ortam ve sohbet gerçekten iyiydi. Aralarda da çok eğlendik. Aslında biz "ampül" kampanyasıyla ilgili konuşup çıkacaktık. Ama kaldık. Gayet keyifliydi. İzleyen arkadaşlara teşekkürler. Hakan Gülseven abimiz Aleviweb'i zaten biliyor ama Serhat Özcan (Tirbüşon ) abimizin Aleviweb üyelerine selamlarını getirdim. Çok ilgilendi. Adresleri not aldı. Bütün üyeleri de tebrik etti.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 8 üye teşekkür etti:
Alt 28.02.2008, 03:45   #19
Yazar
AEK
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 61
AEK yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 4
3 Mesajına 9 Kere Teşekkür Edlidi

Her şey çok tatlıydı, güzeldi, yüreğimin telleri titredi. Aşka geldim baba ben .. (Smiley is here)
Program başlamadan saatler evvel televizyona dalmak; oradaki candan, harbiden samimi insanlarla halvet olmak muazzam güzeldi. Bir de beynimizin içindeki uydunun frekansları tutunca iyi oldu.
İlk başta yeni gelinlik kız gibi utana sıkıla başlayan tanışma seansları, zaman içerisinde kendini hoyratça bir rahatlığa bıraktı.
Hakan abinin önüne gelene, "Ahanda bakın, bizim AEK" minvalinde naçizane tanıştırmaları yanaklarımı kırmızıya kestirdi. Şaka tabii ki, gayet sakin bir şekilde her bireyle 'memnun oldum'a girdik samimi biçimde.
Ceyhun benden birkaç saat sonra geldi kanala. Gelişi de efsaneydi. Yolu kaybetmiş, Yenibosna Cemevi güzergahında öylece kalakalmış. Karanlıkta sağ salim birbirimizi bulduk ama sonunda.
Daha sonra beraber tekrar girdik televizyona. Bu sefer Ceyhun tanışma seansına girdi. O esnada Hakan ve Serhat abi ile tatlı tatlı muhabbet ettik. Serhat abi sanatını icra ederken karşılaştığı ilginç anılarını paylaştı bizle. Güldük, yarıldık, koptuk derken ben midemi tutuyordum en son. Ceyhun da baktım yerlerde sürünüyor. "Hayrola Cey, tür mü değiştirdin?" diye soracak oldum; ama sormaya derman bile bulamadım. O derece 'yaran bir diyalog' oldu Serhat abinin bizle ettiği kelamlar.
Efendime söyleyeyim, tabii çay falan da içiyoruz o arada. Bir ara fotoğraf çekimi de yaptım bizzat bendeniz. Fotoğrafa merak saldım da, her yerde uygulama yapıyorum. Burada da paylaşabiliriz sonra bunları. Ceyhun efendinin de en şuh pozlarını flaşıma yakaladım, gayet iyi oldu.
Böyle böyle derken, "e haydi programa girme vakti gelinmiştir" dendi. İlk vtr girene kadar biz stüdyoda bekledik, izliyorduk öyle. Vtr girdikten sonra masaya geçtik. Muhabbet başladı sonra ampul patlatma, AKP, Çamuroğlu, Alevi açılımı çizgisinde ve biraz laf ettik. Sonra baktım, Hakan ve Serhat abi sohbeti kendi aralarında alıp Fizan'a götürdüler. Ben o arada dumur olmuş kendime gelmeye çalışıyordum Aslında aynı dergilerde çalıştığımız için, her ikisinin de söyleyecek çok şeyleri olduğunu biliyordum. Hatta, Serhat abinin yanlış hatırlamıyorsam "Sustuklarımı biriktirdiklerim" isimli bir kitabı var, gayet iyi, okumanızı salık veririm. Yani gayet normal orada konuşmaları sevgili arkadaşlar. Yine de biz arada patakladık kendilerini. "Ulen biz konuşacaktık, siz niye girdiniz" araya diye pata küte daldık
Serhat ve Hakan abi gayet tatlı, sevilesi kişilikler ve bu memlekette cidden söyleyecek şeyleri olan isimler olarak saygıyla eğildik önlerinde.
İyiydi iyiydi. Sağolsunlar aldılar o güzel programa biz iki vatandaşı. Alevionline, Aleviweb, Renkhaber, Türkülerin Sesi reklamı da yapmış olduk mütevazi bir biçimde.
E sizi de artık RED ve Yeni Harman okurken görmek isteriz. Çok şey istemiyorum herhalde
Anlatacaklarımız var
Selamlar, saygılar...
Bu arada program da gayet iyi ha. Taş gibi vallahi. Programda Serhat abinin sık sık taklidini yaptığı kızlar gibi: "Ayy çok tatlı matrak bişey bu yaa, vooov..."
AEK

AEK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
AEK Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 28.02.2008, 03:52   #20
Yazar
bağdat kafe
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: İZMİR

Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 329
bağdat kafe sevilen bir üyebağdat kafe sevilen bir üyebağdat kafe sevilen bir üyebağdat kafe sevilen bir üye
bağdat kafe - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 636
298 Mesajına 601 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
AEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
E sizi de artık RED ve Yeni Harman okurken görmek isteriz. Çok şey istemiyorum herhalde

Biz bu çarkı Türkçe, Kürtçe, Arapça, Farsça REDDEDİYORUZ!

Ve, 'KIZIL' rengi seviyoruz!

bağdat kafe Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
bağdat kafe Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil