Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Güncel Olaylar/Haberler

Güncel Olaylar/Haberler Ülkemizden ve dünyadan güncel konular, haberler, tartışmalar

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.11.2017, 12:12   #11
Yazar
Garipmusasultan
Forumu İyi Bilen

Garipmusasultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 41
İtibar Puanı: 50
Garipmusasultan yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 583
261 Mesajına 527 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ulas_ 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kuran konusuna gelirsek , Hep söylenen bir yalan vardır , İslam hoş görü dinidir diye. Bir kutsal kitap düşünün her fırsatta islamın hoş görü dini olduğunu söyleyecek ama 2 ayet sonrada (maide 51. ) Hristiyanları Yahudileri sakın dost edinmeyin zira onlar birbirinin dostudur , her kim onlarla dost olursa cehennem kapısı ardına kadar onlar için açık olacaktır diyecek ve Bir kutsal kitap düşünün neredeyse yarısı bir kişinin cinsen hayatıyla alakalı bilgilerle dolu olsun . Yaratıcının elinden çıkmış gibi değilde birinin keyfi için yazılmış gibi duruyor.. Dinleri , mezhepleri , inançsızlıkları ,Put perestliği her şeyi eleştirip sorgulayabiliriz ama ben kendi şahsi fikrimi söylüyorum , Bu dünyanın bir tesadüf eseri olduğuna çok inanmıyorum , bir yaratıcı var ama bunun adı Allah mı olur , Tanrımı , Mister Spak mı onu bilmem ama böyle bir gücün varlığına inanıyorum , Tanır mı insanı yarattı yoksa İnsan mı Tanrıyı var etti gibi değil , Bir yerde bir gücün , Evrime destek olduğunu düşünüyorum
Aziz can bu ermeni şahıs hem Alevilik düşmanıdır hem İslam düşmanıdır hem vatan düşmanıdır. Sen Aleviliğin peygamberine imamlarına Hz. Ali'mize iftira atan hakaret eden bu şahsa yazılan özel mesajlara neden şaşırıyorsun? Hz. Muhammed'e Hz. Ali'ye benim inancıma saygısızlık yapacak hakaret edecek ben bu inkarcı haddini bilmez ermeniye cevap verince kötü söz mü etmiş oluyorum? Senin savunman gereken senin inanç kardeşin olan benim, sen inancını inkar eden ve hakaret eden bu ermeniyi savunamazsın. turan dursun konusunda ise şunu anlatmak istedim turan dursun bir sünnidir sünni din adamıdır ve ateist olduktan sonra da sünniliğin inkarı üzerine çalışmıştır şimdi bu din düşmanının sözlerini gelip Alevi sayfasında paylaşmak doğru değil. gitsinler ateist forumlarında paylaşsın bize ne sünni turan dursundan ? bize ne sünni aziz nesinden? Gelip Aleviliği inkar ve saldırmak için bu adamları delil getirene lanet olsun. Aleviliğe kimse saygısızlık yapamaz hele de bizim forumumuz da hakaret edemezler dışarı da zaten bu ermeni karşıma çıksa bu sözleri edemez ederse de gözünü hastane de açar... bunlar fake hesaplarla yazan vatan hainleri din düşmanları Alevilik düşmanı ermeniler yezitlerdir...

___________________İMZA___________________
“Allah’ın dini kişilerle tanınmaz; hakkın nişaneleriyle tanınır. Öyleyse hakkı tanı, hakka uyanları tanırsın.”

İmam Ali Aleyhisselam

YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ
Garipmusasultan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2017, 16:05   #12
Yazar
Raya Haq
Forum Katılımcısı

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 8
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 8
22 Mesajına 23 Kere Teşekkür Edlidi

Alevi Kizilbas DUSMANI Garipmusasultan..

Senin fasist duzenin fasist SAVCILARINDAN KORKUM OLMADI, OLMIYACAKTIR...
Senin O Savcilarini Fasist Mahkemelerinde sloganlarimla bilgim ve birikimimle susturdum..
Senin O fasist Hakimlerin verdigi Kararlari KALEMI KIRARAK CEVAP VERDIM...

Senin inandigin O Hayali Allahindan bile korkum yok... Benim korkum VICDANIMDIR.. birine haksizlik yaparsam, Vicdanimla nasil yuzlesirim diye....

Sahi Yaaa, Alevilikte ISPIYONCULUK OLDUGUNU SANA KIM SOYLEDI????
ALEVI YASAM FELSEFESI
ISPIYONCULUGU VE IHBARCILIGI.. SEREFSIZLIK, ALCAKLIK, ADILIK VE NAMUSUZLUK OLARAK GORUR......

BEN SENIN YALANLARINLA VE HILELERINLE BAS EDEMEDIM, BU BANA DERT OLDU.
BENDE SIZIN GIBI SEREFSIZLERIN ONUNDE DIZ COKMEDIM, BU DA SIZE DERT OLSUN....

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2018, 08:54   #13
Yazar
Garipmusasultan
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
Raya Haq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Senin O Savcilarini Fasist Mahkemelerinde sloganlarimla bilgim ve birikimimle susturdum..

Senin inandigin O Hayali Allahindan bile korkum yok... Benim korkum VICDANIMDIR.. birine haksizlik yaparsam, Vicdanimla nasil yuzlesirim diye....

ALEVI YASAM FELSEFESI
ISPIYONCULUGU VE IHBARCILIGI.. SEREFSIZLIK, ALCAKLIK, ADILIK VE NAMUSUZLUK OLARAK GORUR......

Bu şahsın ermeni ve terör örgütü mensubu olduğunu tekrardan yazıyorum bu şahıslara prim vermeyin bu şahısların konuşmasına dahi izin vermeyin. Karşımıza geçip Aleviliği inkar ediyorlar Aleviliğin peygamberine imamlarına ehlibeytine kitabına iftira atıyorlar yolumuzu inkar ediyorlar üstüne bizi Alevilikten dışlayıp kendilerini Alevi ilan ediyorlar. Arkadaşlar bunlar açıkça ermeniyiz diyemedikleri için Aleviliği Sünniliği Kürtlüğü kullanıyorlar bunlara asla fırsat vermeyiniz uyanınız. Bizim yolumuz Hak Muhammed Ali yoludur bizim yolumuz bu inkarcıların iftiralarıyla ve saldırıyla çökecek bir yol değildir fakat bu büyük ermenistan hayali kuran PKK'lı Asalacı kripto ermenilerin milletimizi birbirine düşürme amacıyla yaptıkları fitneci çalışmalara müsade etmeyiniz. bunların amacı Alevilik üzerinden Alevi maskesi takarak İslama saldırmaktır bu alçaklar cehennemliktir bunlar lanetlidir çünkü yalancılık, iftiracılık, münafıklık, kriptoluk cehennemliklerin adetidir. Bu ermeninin benim gibi gerçek bir Aleviye nasıl iftiralar attığını görüyorsunuz. bu lanetli şeytanın tez zamanda hilesinin bozulmasını kendi tuzağına düşmesini ve hak ettiği cezayı çekmesini dilerim.

“Allah’ın dini kişilerle tanınmaz; hakkın nişaneleriyle tanınır. Öyleyse hakkı tanı, hakka uyanları tanırsın.”

İmam Ali Aleyhisselam

Alt 20.01.2018, 08:56   #14
Yazar
Garipmusasultan
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
Raya Haq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ALEVI YASAM FELSEFESI

Biz kimseyi şikayet etmeyin muhbirlik kahpelik siz ermenilerin soyunda vardır öyle şeyler bizde yoktur. Zaten bu devlet senin gibi kripto ermenileri terör örgütü mensuplarını her an takip ediyor sizlerin ne halt olduğunu Alevilikle alakası olmayan kürtçüler ve ermeniciler olduğunuz biliniyor.

İmam Ali Aleyhisselam

Alt 28.01.2018, 04:50   #15
Yazar
Raya Haq
Forum Katılımcısı

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 8
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 8
22 Mesajına 23 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Garipmusasultan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz kimseyi şikayet etmeyin muhbirlik kahpelik siz ermenilerin soyunda vardır öyle şeyler bizde yoktur. Zaten bu devlet senin gibi kripto ermenileri terör örgütü mensuplarını her an takip ediyor sizlerin ne halt olduğunu Alevilikle alakası olmayan kürtçüler ve ermeniciler olduğunuz biliniyor.
Irkci, Milliyetci ve Gerici Fasist Garipmusasultan, denen iki yuzlu ve riyakar SAHTEKARI....

Bir dedigin digerini tutmuyor... Bak daha once yazdigin cavap....

(((( Utanmaz iftiracı yalancı adi ermeni Allah sana lanet etsin! Madımakta benim 2 tane akrabam o caniler yüzünden genç yaşta hakka yürüdüler. Sen kime ne anlatıyorsun? Aleviliğin değerlerine inancına büyüklerine burada gelip sabah akşam iftira atıyor saygısızlık yapıyorsun senin ermeni olduğunu çok iyi biliyorum sen de zaten inkar etmiyorsun. Neye inanırsan inan sana karışmam beni bağlamaz fakat Aleviliğe ve Alevilik değerlerine saygısızlık yaparsan orada dur haddini bil ermeni diyerek seni uyarırım. Defol git kilisen de ortodoks inancına hakaret bakalım sana o soydaşın ermeniler ne cevap verecekler? Vatanseverliğim ve Aleviliğe olan bağlılığımdan dolayı bana faşist diyorsun ve nice iftiralar atıyorsun. Sen lanetlenmiş bir şeytansın çünkü sen Aleviliğe iftira atıyor ve düşmanlık ediyorsun sen yaratılmışların en seçkinine düşmanlık ediyor ve iftira atıyorsun sen son dine iftira atıyor ve hakaret ediyorsun senin suçların büyük ve lanetlenmiş bir şeytansın. Seni zaten en kısa zamanda savcılığa vereceğiz.)))

Yukaridaki yazi, Ahlaksiz, Onursuz, Iki Yuzlu serefsiz ve sahtekar Garipmusasultanin yazisidir.
(Seni en kisa zamanda savciliga verecegiz diyor!!!)
Sonra Ihbarciligi ve Muhbirciligin kendisi ile alakasinin olmadigini yaziyor.....
Asaglikca baska insanlara saldiriyor....

Senin Inandigin Allah, Peygamber ve Arap Ali`ne, Sen ve Senin gibileri insanlik adina mahkum ediyorum, Sizin gibiler Yasadikca Insanlik, Insanligindan utanir olacaktir.......

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil