Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Aw Grupları > AW Ankaralılar Grubu

AW Ankaralılar Grubu Ankarada yaşayan AW üyelerinin buluşma noktası. Ankara ve Ankarada alevi olmak hakkında sayısız konuya açılan pencere.

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.07.2008, 01:39   #11
Yazar
sel_can
Yeni Üye

sel_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ADANA
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
sel_can iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 1
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

nefer hosbulduk

sel_can Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2008, 12:12   #12
Yazar
özlemboz
Üye

özlemboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 39
İtibar Puanı: 81
özlemboz yakında sevilen bir üye olabilir
özlemboz - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 45
16 Mesajına 42 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
sel_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam olsun butun yoldaslara ankarada alevi olmak zor mu gercekten ben ankarada oturuyorum ve ozellıkle ramazan ayında bakıslardan ve tavırlardan rahatsız oluyorum cunku oturdugum yerde sadece ben alevıyım yınede özümü gızlemedım ve yasamaya calısıyorum bana benzemeyen insanların içinde aslında paylasımımın olacgı ortak ınanıs we yasan tarzında olan yoldaslarımla sohbet etmeyı cok ozledım baglamanın sesıne hasret kaldım benım durumda olan arkadaslar var mı ankarada acaba
sincan da Aleviliğimizi yaşamak zor. seni en iyi ben anlıyorum. çünkü iki senedir sincandayım ve boğuluyorum burda. ben sana ulaşamadım. sen bana,profilimden ulaş lütfen

özlemboz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2008, 12:58   #13
Yazar
sel_can
Yeni Üye

sel_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ADANA
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
sel_can iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 1
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

me5rhaba benı anladıgına sevındım ne yana baksam onlar vallahı bende senın gıbı boguluyorum burda sana ulasmaya calıstım umarım grsebılırız bu arada sıncanın neresındesın ve neden ordasın sanırım sıvaslısın...kıb ..bana ulas ok

sel_can Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2008, 19:47   #14
Yazar
gnost
Forumla Bütünleşmiş

gnost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 96
İtibar Puanı: 1138
gnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 828
1.206 Mesajına 2.509 Kere Teşekkür Edlidi

sevgili selcan;

gecikmiş bir merhaba ile başlayalım.

değerli arkadaşlar sevgili canlar;

Aleviliğimizi yaşamak ve kimliğimize sahip çıkmak elbette mühüm.Sincanda yada Ankara'da Alevi olmak yada İlerici,Devrimci,solcu,demokrat vs.. olmak elbette zor.Ama imkansız değil.Bizler bunun yaşayan kanıtlarıyız.Her çağda ve her yerde ve her koşul altında yaşayacağız.Yaşarken bir şey bıracağız geride,insan ve onun yaşama hakkı her şart altında bakidir.Kim olursa olsun insan öncelikle yaşamalı ve insanı yaşatmalıyız.Buradan başlayacak tüm sorunsalımız.Bizler her insanın yaşama hakkını baki gören bu ender anlayış ile yaşarken bizim yaşamımıza ve görüşlerimize saygıyı gerekligörmeyenler ile de Pirsultan kadar engin ve direngen,Hacı Bektaş kadar metanetli ve bilgece mücadele edeceğiz.Kimliğimiz onurumuzdur.Onurumuza her daim sahip çıkacağız.Tüm insanlığın onuruyla ve kardeşçe yaşayabildiği bir Dünya'nın mümkün olduğunu biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

___________________İMZA___________________
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
gnost Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil