Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviler ve Alevilik > Alevi Araştırmaları

Alevi Araştırmaları Alevilik üzerine araştırmalar, teorik yazılar, düşünceler, incelemeler

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.07.2019, 18:04   #41
Yazar
Raya Haq
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 20
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 29
37 Mesajına 39 Kere Teşekkür Edlidi

=Dede-baba;316973]Kureyş kimin yuzune tukurur. MANKURT?

ELBETTE SENIN GIBI YOL DUSKUNLERININ, IKI YUZLU SAHTEKARLARIN, ISKENCECI VE CINSI SAPIKLARIN OZELLIKLE INSANLIK DUSMANLARININ YUZUNE TUKURURLER,
MANBOZKURT, MANISLAMKURT,
CEDDIM KUREYS BIR KEZ DAHA SEN VE SENIN GIBI INSANLIK DUSMANI OLANLARIN YUZUNE TUKURSUN

Kureyş kim? Kureysanlilar nerden gelmiş? Tarih boyunca kendilerini nasıl tanımlamışlar?

DEFALARCA SOYLEDIM ANLAMAMAKTA ZORLANIYORSUN!!! ALEVI YASAM FELSEFESI INSANLIGIN DOGUSUNDAN BERI GELEN BIR YASAM BICIMIDIR.
SENIN ALGILADIGIN VEYA ASIMILE POLITIKA CIRKEFLIGINI YURUTMEYE CALISTGIN CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNU ISLAMIN PROPAGANDASINI YAPMA GOREVINI YERINE GETIRME CABASINDASIN VEYA MANKURT, MANBOZKURT, MANISLAMKURT KAFANA YERLESTIRILEN ZEHIRIN ETKISI OLABILIR.

Peygamber'in SOYUNDAN GELEN, bunu ispat için Selcuklu sultani doneminde yana ateşin içine atılan hicbir şey olmadan çıkan Seyid nesli kim?
Bu kutsal ehlibeyt neslinden

PEYGAMBER SOYUNDAN GELENMI!!!!!
HANGI PEYGAMBER BU?
CINSI SAPIK, UCKUR DUSKUNU, KENDI KIZINA TECAVUZ EDEN!!!!
KENDI KIZINI KARDESIM DEDIGI KISIYE VEREN!!!
EN YAKIN ARKADASININ 6 YASINDAKI KIZINA GOZ DIKIP DAHA SONRA TECAVUZ EDEN!!!
RESMI RAKAMLARA GORE 69 HATUNA TECAVUZ EDEN,
SOZDE 100 TANE ERKEK (SEX) GUCUNE SAHIP OLAN KIMI GORURSE TECAVUZ EDEN!!!!
HUSEYIN ALI`DENDIR, HASAN BENDEN`DIR DIYEN!!!
GASP EDEN, YAGMALIYAN, TALAN EDEN, YAKALADIGI ESIRLERI ISINE YARIYAN BAYAN VE COCUKLARI ALIP SATAN DIGERLERININ KAFASINI KOPARAN!!!!!!!
MUHAMMED`DENMI BAHS EDIYORSUNUZ??????

MUHAMMED VE SOYUNDAN BIR TANESINI GOSTERIN ATESE GIRIP YANMADIGINI?
VEYA BUZ ICINE GIRIP TERLEDIGINI SOYLIYEN BIR TANE KAYNAK VE DELIL GOSTERIN?
ISLAM DENEN AHLAKSIZ VE SUC MAKINASININ 1400 YILDAN BERI SURDURDUGU ASIMILE POLITIKALARI GEREGI,
BUTUN ALEVI YOL ONDERLERINI PEYGAMBERIN SOYUNDAN GELDIGINI GOSTERMEYE CALISMASI!!! YAPTIGI ASAGLIK POLITIKANIN EN GUZEL ACIKLAMASI DEGILMIDIR?
ALEVI YASAM FELSEFESINDE VAR OLAN VE VAZ GECILMEZLERININ BIR TANESINI BASTA CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNU MUHAMMED VE ONUN SONRAKI SULALESI, EV HALKI, EV HANESI ANLAMINA GELEN EHL-I BEYT TARAFINDAN UYGULANDIGINI KANITLAYIN!!!!!!!!

SEN VE SENIN GIBILERIN INANDIGI CINSI SAPIK, UCKUR DUSKUNU, COCUK TECAVUZCUSU MUHAMMED VE ONUN EV HALKI, EV AHLI, AIYLESI, SULALESI (EHLI-BEYTI) SIZIN OLSUN, BIZIM KIMSE ILE ALIP VERMEDIGIMIZ ALAMAZ, BIZ ZADECE INSANLIK DUSMANLARINI HAK ETTIGI YERE GONDERMEKLE SORUMLUYUZ..
BIZ KARANLIKLARI AYDINLIGA CIKARMAKLA SORUMLUYUZ...

Senin gibi
Atasına küfreden, inkar eden , mankurtlara gelmek?

BIR KEZ DAHA SOYLIYORUM, KUFUR ETTIGIMI KANITLAMAZSAN BELGELEMEZSEN... NAMERT`DEN DAHA DA OTESIN....

Hayatında hiç kureysanli gördün mü? Şu sözlerini git dersimde bir kureysanliya şöyle?

BREE LAFTAN ANLAMAZ MANKURT, MANBOZKURT, MANISLAMKURT, KAC KEZ SOYLEDIM, BEN DERSIM`DE KOYE SER LIYIM. DERSIMLI OLANLARIN HEMEN HEMEN HEPISI BILIR, BU KOYUN TAMAMI KUREYS ASIRETINDENDIR. BEN KURESAN ASIRETINDENIM, PIR BASKOYLU HASAN EFENDININ GUZEL DEGERLERI ILE BUYUDUM. BEN HER YERDE HER ZAMAN BILDIKLERIMI AKTARDIM AKTARMAYA DEVAM EDIYORUM...

Hz. Ali'ye küfret? Inkar et. 12 imama ehlibeyte hakaret et? İnkar et? Imam Hüseyine ve dedesi Hz. Muhammed ''e küfret?

YINE AYNI TERHANE!!!!! KUFUR ETTIGIME DAYIR BELGE VE KANIT GETIRMEZSEN SADECE NAMERT DEGILSIN, AYNI ZAMANDA ASAGLIK BIR MAHLUKATSIN.....

Bak ne oluyor? Kim kimin suratına tükürüyor? Seni gidi Yezit seni? Yezit muaviye bile senden daha masum kalır? Sen onlardan da aşağılıksin

YEZIT VE MUAVIYE DE EHLI-BEYT DEN DEGILMI? MUAVIYE MUHAMMED`IN KAYIN BIRADERI VE AYNI ZAMANDA BAS KATIBI DEGILMIYDI? YEZIT DENILEN KAN EMICI DE BU MUAVIYENIN OGLU DEGILMI?
AYNI ZAMANDA HASAN`I KARISINI OGLU YEZIT`E ALACAGINI SOYLEYIP YEZIT UGRUNA HASAN`I ZEHIRLIYEN, MUHAMMED VE ALININ GELINI DEGILMI?
MUAVIYE YE BIYAT EDEN YINE HASAN DEGILMIDIR?
HASAN`IN ZEHIRLENMESINDEN VE MUAVIYENIN OLUMUNDEN SONRA, HALIFELIK BENIM HAKKIM, BEN MUHAMMED`IN SOYUNDANIM DIYEN HUSEYIN DEGILMIDIR?
BABASININ MUAVIYE ILE SIFFIN SAVASINI GOZ ONUNE ALAN, CIKAN KARGASA VE CIKABILECEK SAVASI ENGELLEMEK ICIN, ANLASMA ORTAMI BULMAK ICIN, INSANLARIN OLMEMESI BARIS SEMBOLU OLARAK GORUSMEKTEN KACINMIYAN, KERBELADA HUNARCA KATLEDILEN HUSEYIN DEGILMIDIR?
HUSEYIN`I KATLEDEN, DEDESININ KAYIN BIRADERIN OGLU DEGILMIDIR?
SONUC OLARAK ISLAMIN BIR BIRINI YEMESI, GUNUMUZDE HALEN BUNUN DEVAM ETMESI IKTIDAR KAVGASI DEGILMIDIR?

Ama nafile SEN ASLINI ÖZÜNÜ inkar eden bir MANKURTsun..
MANKURT OLAN KIMSE;
ÖNCE ASLINI INKAR EDER. GECMISINI SILER
SONRA ATASINI, ANASINI BABASINI, KAVMINI YOK EDER.

TIPA TIP KENDINIZI IFADE ETMISSINIZ, BENIM YORUM YAPMAMA GEREK BIRAKMAMISSINIZ.. TESEKKURLER.

BİZLER, tarihin hicbir döneminde aslımızı inkar etmedik. Atalarımız, Evlad-ı Resuldur. Damarlarında Hz. Muhammed' in soyu 12 imamların kanı dolaşır.

BIR SEY UNUTMUSSUN TURK KANI NEREDE KALDI!!!!!!
MUSLUMANMISIN, ISLAMA MI INANIYORSUN, CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNU SEVDALISIMISIN VS VS VS BIZI ILGILENDIRMIYOR... CEKIN PIS ELLERINIZI VE IGRENC EMELLERINIZI, USTUMUZDEN

Kerbelada Hüseyin, derisi yüzülen nesimiyiz, Halaciz, pir sultanız.

CUSSSSS ORDA DUR.
KERBELA`DA HUSEYIN, MUHAMMED`IN KAYIN BIRADERIN OGLU TARAFINDAN INSANLIGIN KABUL ETMEDIGI VAHSILIKLE HUNARCA KATLEDILDI, ZATEN BU VE BENZERI HUNARCA KATLIAMLAR ISLAM DENEN SUC MAKINASININ MESLEGIDIR.
DERSIM, SIVAS, MARAS, CORUM, GAZI VE DAHA NICE KATLIAMLAR BU SEREFSIZ VE AHLAKSIZ YAPILANMANIN MESLEGIDIR.

NESIMI, HALLAC-I MANSUR, PIR SULTAN ABDAL VE DAHA NICELERI YER YUZUNUN EN VAHSI DINI OLAN ISLAM TARAFINDAN HUNARCA KATLEDILDI.....
NESIMI VE HALLAC-I MANSUR, DONEMIN ABBASILER DEDIKLERI, HZ MUHAMMED`IN SOYU OLAN AMCASI ABBAS`IN SOYU VE YUKSEK MAKAMLARDAN BIRI OLAN IMAMLIK MAMAKI DA 12 IMAM DEDIGIN KISILERIN EMIRLERI VE FETVALARI ILE HUNARCA KATLEDILMISTIR
TAMAMEN BILGI KIRLILIGI VE AHLAKSIZLIK YAPIYORSUN......

Siyasî görüşüne, duruşuna katılmamakla birlikte , dar ağacında Seyid Rıza bile kokenini Hz. Muhammed 'e dayandırıyor. "EVLÂD-I KERBALAYIĞ " diyorken ( seyidligi ve dini aleviliği tartışmaya açık çünkü hanımı 60 kusur yaşında iken 20-30 lü yaşlarda başka bir kadın ile evlidir. Bu alevi-bektasilikte düşkünlük sebebidir. Ve dede yada ocakzade olamaz)

NEYMIS SEYID RIZANIN SIYASI GORUSU?
HANGI DURUSUNA KATILMIYORSUN?
HANIMI 60 KUSUR YASINDA IKEN 20 - 30 LU YASLARDA BIR KADINLA EVLI VE BU DUSKUNLUKTUR DIYORSUN!!!!!!!!!!!
(BU KONUDA DIGER BILDIKLERIN GIBI BIR SEY BILMIYORSUN KULAKTAN DUYMUSSUN.) VE BUNUN DUSKUNLUK OLDUGUNU IDDA EDIYORSUN!!!!!!!!!
BREE GERI ZEKALI, KENDINE SORMAZMISIN PEKKI BEN BUNU IDDA EDERSEM, BENIM INANDIGIM CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNU DENILEN HZ. MUHAMMED`IN SAVASLARDA 4 ILE 9 YAS ARASINDA TECAVUZ ETTIGI COCUKLAR HARIC, RESMI RAKAMLARA GORE TOPLAM 39 EVLILIK VE SOZ KESMISLER DISINDA 30 KOLE TOPLAM 69 HATUNA TECAVUZ ETTIGINI NEREYE SAKLIYACAM?
RESMI RAKAMLAR VE DISINDAKI GIZLI TECAVUZ ETTIGI HATUNLARI BANA SORARLARSA NE DERIM DIYE DUSUNMEDINMI?

HEMDE KENDI MANEVI KIZI ILE EVLENDIGINI VE MANEVI KIZINA DA TECAVUZ ETTIGINI SORARLARSA NE DERIM DIYE DUSUNMEDINMI?
EN YAKIN ARKADASININ 6 YASINDAKI KIZINA MUSALLAT OLDUGUNU, 9 YASINA GELDIGINDE TECAVUZ ETTIGINI NERENE SAKLIYACAKSIN?
YINE EN YAKIN ARKADASI OLAN OMER`IN KIZINI ALIP TECAVUZ ETMESINE NE DIYECEKSIN...
DOGRU YA, BUNLARIN BABALARI, ANNELERI, KARDESLERI VE YAKINLARI OLDUGUNDEN DOLAYI HIMAYESI ALTINA ALMISTI DEGILMI?

şimdi çıkmış şafii kürtlerce MANKURT yapılmış sen, soyunu dayandirdigin ( senin iddian bence sen alevi falan degilsin safii kurt misyonerisin) Atana küfrediyorsun öylemi ?

ISLAM DENILEN SUC MAKINASININ 5 MEZSEBINE DE LAHNET OLSUN, BU DIN BASLI BASINA INSANLIGIN DUSMANI VE SUC MAKINASIDIR...
ANLADINMI IRKCI VE MILLIYETCI MANBOZKURTCU???

Doğrusu Kuresan ocagi senin yüzüne de tükürmez. Sana iltifat olur bu?

BEN O OCAKTAN BIRI OLDUGUMA GORE, SENIN YUZUNE TUKURMEKLE SINIRLI KALINMASIN, ACILAR UZERINDEN EKSIK OLMASIN....

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2019, 13:44   #42
Yazar
Raya Haq
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 20
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 29
37 Mesajına 39 Kere Teşekkür Edlidi

Erkek çocuklarının kabusu olmuştu! Flaş karar...

İstanbul Sultangazi'de sokakta tanıştığı 12-14 yaşlarındaki erkek çocuklarını taciz ettiği öne sürülen Afgan uyruklu Necip H. (26) tutuklandı.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Iste Muhammed`in soyundan olanlar ve takipcileri bunlardir.

Uckurlarindan baska bir sey dusunmedikleri gibi, Kucuk ve savunmasiz cocuklara alcakca saldirirlar...

Benim din liderim kendi manevi kizina tecavuz etmis, ben kendi oz kizima tecavuz etmisim cokmu diye kendisini avutmus olamazmi!!!!!

Tipki inanc liderleri gibi...

Konu Raya Haq tarafından (20.07.2019 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.
Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aleviler, sorular

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil