Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Açık Meydan

Açık Meydan Hiçbir kategoriye uygun görmediğiniz yazıları burada bizimle paylaşın

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.06.2007, 10:54   #1
Yazar
sevecenbaba2005
BARIŞ İÇİN SAVAŞANLAR!...

sevecenbaba2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: AMASYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 90
İtibar Puanı: 959
sevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 3.450
1.115 Mesajına 2.082 Kere Teşekkür Edlidi

Kalp Sayfamı Ziyaret Eden Konuklarım!... Hoşgeldiniz!... Merhaba!...

Sayfamı Ziyaret Eden "Konuklarım" Canlarım!..

Hoş geldiniz !.. Merhaba !..

Yabancı Dil sorunum olduğundan, sitesinde ve mesajında sadece Türkçe kullananlara yanıt verilir!..

Yazdığım yazı, mesaj ve şiirlerimi incelemeden hakkımda peşin hüküm ve karar verme!.. Şiir sevenler ile seviyeli sohbet edebileceklere her zaman açığım.

Sabır, saygı, sevgi, ille de hoşgörü ve forum kuralları çerçevesinde tartışma ve paylaşıma katılırım. Bu nedenle karşımdaki kişi veya kişilerden de aynı hususlara uymalarını beklerim.

Herhangi bir siyasi görüş veya taraftarlığım yoktur. Sağ veya sol gibi hiçbir grup ilgi alanıma girmez.

Hiçbir halkla veya etnik kökenle de sorunum yoktur. Hepsi benim için eşittir. Ayrıca; hiçbir spor kulübünü tutmam. Sadece milli takımı desteklerim. Aleviyim. Atatürk'e yürekten bağlıyım. İlke ve devrimlerinin savunucusuyum.

Milletin, vatanın bütünlüğü, cumhuriyet, bayrak, sancak, Mustafa Kemal Atatürk'ü, Atatürk'ün ilke ve devrimlerin, savaşlarda kaybettiğimiz ve kazandığımız değerlerin ölünceye kadar bekçisi ve koruyucusuyum.

Yaşamak insanın en büyük doğal hakkıdır. Bu hakkı yok etme çabasında olan
(başta PKK. Terör örgütü olmak üzere; dünyadaki bütün terör örgütlerini, yandaşlarını, yataklık yapanları, gizli veya alenen destek verenleri, eğiten, yetiştiren ve kullananları, sömürgeci, yayılmacı ve emperyalist) güçleri şiddetle, nefretle kınıyorum.

Seviyeli, Hoşgörülü, Ülkesine, Milletine, Atasına (Atatürk'e), Bayrağına ve Sancağına sahip çıkan her birey (Bay - Bayan) benimle kad olabilir.

(K)ardeşlik, (A)rkadaşlık ve (D)ostluk (KAD) sizce önemliyse, Cinsiyet, Yaş, Medeni Hal, Statü, v.s. İkinci Plandaysa, Doğruluk, Dürüstlük, İçtenlik, Samimiyet, Hoşgörülü Olmak, Ön Plandaysa, Doğayı, İnsanları, Şiiri veya Şiir Yazmayı, Türkiye’yi ve Atatürk’ü çok Seviyorsan,sizinle KAD olabiliriz.

Bu teklifime ne dersin?

İmzam = KAD (Hakkında Gerek Duyduğum Açıklamalarım!..)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

___________________İMZA___________________

Sayfamı Ziyaret Eden Konuklarım!... Hoşgeldiniz!... Merhaba!...

Sabır, saygı, sevgi, ille de hoşgörü ve forum kuralları çerçevesinde tartışma ve paylaşıma katılırım. Bu nedenle karşımdaki kişi veya kişilerden de aynı hususlara uymalarını beklerim.

Milletin, vatanın bütünlüğü, cumhuriyet, bayrak, sancak, Mustafa Kemal Atatürk'ü, Atatürk'ün ilke ve devrimlerin, savaşlarda kaybettiğimiz ve kazandığımız değerlerin ölünceye kadar daima bekçisi ve koruyucusuyum.

Yaşamak insanın en büyük doğal hakkıdır. Bu hakkı yok etme çabasında olan (başta PKK. / KADEK Terör örgütü olmak üzere; dünyadaki bütün terör örgütlerini, yandaşlarını, yataklık yapanları, gizli veya alenen destek verenleri, eğiten, yetiştiren ve kullananları, sömürgeci, yayılmacı ve emperyalist) güçleri şiddetle, nefretle kınıyorum.

İmzam = KAD (Hakkında Gerek Duyduğum Açıklamalarım!..)

Konu sevecenbaba2005 tarafından (19.06.2007 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
sevecenbaba2005 Ã?evrimdıÅ?ı  
sevecenbaba2005 Kullanıcısına bu mesajı için 9 üye teşekkür etti:
aleviercan (30.10.2007), Ebru_ (01.08.2007)
Alt 19.06.2007, 12:26   #2
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

hakikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KÜTAHYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 83
İtibar Puanı: 1418
hakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.337
1.297 Mesajına 3.190 Kere Teşekkür Edlidi

aman sevecenbaba Türk bayrağı koymuşsun kaldır onu hemen. birileri görürse faşist derler size.

hakikat Ã?evrimdıÅ?ı  
hakikat Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 06.07.2007, 20:40   #3
Yazar
Troçkist
Üye

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -28
Troçkist hakkında olumsuz fikirler mevcut

Ettiği Teşekkür: 31
2 Mesajına 4 Kere Teşekkür Edlidi

........................................

Konu bozo tarafından (06.07.2007 Saat 21:57 ) değiştirilmiştir.
Troçkist Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 06.07.2007, 22:13   #4
Yazar
bozo
Forumla Bütünleşmiş

bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: MALATYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 71
İtibar Puanı: 861
bozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahip
bozo - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 938
583 Mesajına 1.180 Kere Teşekkür Edlidi

Troçkist,site kurallarına uymanız gerektiğini mutlaka biliyorsunuzdur,birdaha kurallara aykırı şekilde hareket etmeyin ,türkçe dışında bir dilde mesaj yazdığınızda anlamınıda yazmalızsınız.

SABIR , BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR.
SABIR , MÜCADELE ETMEKTİR...

Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Bilen konuşmaz, Konuşan bilmez. Gözlerini yum, Bütün kapıları kapa; Sivrilikleri buda, Karışıklığı gider; Işığı ayarla, Dünyaya uyum sağla.”
bozo Ã?evrimdıÅ?ı  
bozo Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 06.07.2007, 23:11   #5
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 92
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

sayın sevecenbaba, bir kez daha ,mesajınızda yazdığınız her prensibe yürekten katıldığımı ve destek olduğumu belitmek istiyorum.sizinle KAD olmaktan onur duyarım.

zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı  
haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
sevecenbaba2005 (07.07.2007)
Alt 06.07.2007, 23:31   #6
Yazar
ezgiii
Forumu İyi Bilen

ezgiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 132
ezgiii yakında sevilen bir üye olabilirezgiii yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 271
75 Mesajına 94 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
hakikat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aman sevecenbaba Türk bayrağı koymuşsun kaldır onu hemen. birileri görürse faşist derler size.
Hakikat CAN hem çok komik hem de çok ilginçsiniz.... Hemen tartışma yaratmaya zemin hazırlamak büyük bir ilginçlik...

Yürümek;
yolunda pusuya yattıklarını,
arkadan çelme attıklarını
bilerek
yürümek...
NAZIM HİKME
dikkat kontrollü üyeye karşı kontrolsüz davranmayın her an kontrolden çikabilir(KONTROLLÜ ÜYE PEKİ NEDENİ NE?)
ezgiii Ã?evrimdıÅ?ı  
ezgiii Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 06.07.2007, 23:37   #7
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

hakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı var

Alıntı:
ezgiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hakikat CAN hem çok komik hem de çok ilginçsiniz.... Hemen tartışma yaratmaya zemin hazırlamak büyük bir ilginçlik...
seninde benimle bir sorunun var galiba. her yazdığım şeye cevap vermek zorunda değilsin. konu hakkında yorumunuz varsa yazın yoksa kişiler hakkında yorum yapmayın.

olur mu?

hakikat Ã?evrimdıÅ?ı  
hakikat Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 07.07.2007, 00:08   #8
Yazar
ezgiii
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
seninde benimle bir sorunun var galiba. her yazdığım şeye cevap vermek zorunda değilsin. konu hakkında yorumunuz varsa yazın yoksa kişiler hakkında yorum yapmayın.

olur mu?
Farkındaysanız kişiler hakkında yorum yapmıyorum yapmam da siz de konuyla ilgili mi yorum yapmışsınız hiç farkedemedim nedense.Kimseyle bir sorunum yok bu forumdaki ki kişisel asla olamaz.Benim sadece dikkatimi çeken şey her ortamda gerginlik yaratılmaya çalışılması....

Yürümek;
bilerek
yürümek...
NAZIM HİKME
dikkat kontrollü üyeye karşı kontrolsüz davranmayın her an kontrolden çikabilir(KONTROLLÜ ÜYE PEKİ NEDENİ NE?)
ezgiii Ã?evrimdıÅ?ı  
ezgiii Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
cihangir_dost (07.07.2007)
Alt 07.07.2007, 00:15   #9
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:
ezgiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farkındaysanız kişiler hakkında yorum yapmıyorum yapmam da siz de konuyla ilgili mi yorum yapmışsınız hiç farkedemedim nedense.Kimseyle bir sorunum yok bu forumdaki ki kişisel asla olamaz.Benim sadece dikkatimi çeken şey her ortamda gerginlik yaratılmaya çalışılması....
derdiniz varsa şikayet edin lütfen yakarma yapmayın. sitenin kuralları var. eğer yanlış bir şey yaptıysam sitenin görevlilerine iletiniz.

" ya hakikat çok komiksin" , " ya gülüyorum sana " , " gerçekten enteresan" gibi yorumlar ile eğer eleştiri yaptığınız zannediyorsanız bunun adı eleştiri değil.

kaç kere tartıştık sizinle? nerede konuştukta benim gerelim yarattığımı düşünüyorsunuz. bu yazıyı hangi tartışmadan sonra ve hangi psikoloji ile yazdığımı nerden biliyorsunuz?

arada girip " ya hakikat gerçekten komiksin " yazacağınıza neden böyle yazılar yazıyorum ya da bir önceki mesajları okursanız anlarsınız.

ayrıca benim hakkımda yazdığınız bu mesaj ya 3. ya da 4. konuşmayayım diyorum ama insanında bir sabrı var. çoğu kişiyle tartışıyoruz ama en azından ne fikir sahibi olduğumu biliyor tartıştığım insanlar böyle direk konuya girmiyorlar.

laf olsun diye lütfen mesaj yazmayın. madem tartışmalarda değilsiniz, beni tanımıyorsunuz o zaman kişisel yorumda yapmayın.

eğer site kurallarına aykırı bir şey yapıyorsamda zaten uyarılırım.

sizin söylemenize gerek yok. eğer komikse gerçekten gülün ama konular ile alasız olarak bunu belirtmeyin lütfen.

Konu hakikat tarafından (07.07.2007 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.
hakikat Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 07.07.2007, 00:42   #10
Yazar
ezgiii
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
derdiniz varsa şikayet edin lütfen yakarma yapmayın. sitenin kuralları var. eğer yanlış bir şey yaptıysam sitenin görevlilerine iletiniz.

" ya hakikat çok komiksin" , " ya gülüyorum sana " , " gerçekten enteresan" gibi yorumlar ile eğer eleştiri yaptığınız zannediyorsanız bunun adı eleştiri değil.

kaç kere tartıştık sizinle? nerede konuştukta benim gerelim yarattığımı düşünüyorsunuz. bu yazıyı hangi tartışmadan sonra ve hangi psikoloji ile yazdığımı nerden biliyorsunuz?

arada girip " ya hakikat gerçekten komiksin " yazacağınıza neden böyle yazılar yazıyorum ya da bir önceki mesajları okursanız anlarsınız.

ayrıca benim hakkımda yazdığınız bu mesaj ya 3. ya da 4. konuşmayayım diyorum ama insanında bir sabrı var. çoğu kişiyle tartışıyoruz ama en azından ne fikir sahibi olduğumu biliyor tartıştığım insanlar böyle direk konuya girmiyorlar.

laf olsun diye lütfen mesaj yazmayın. madem tartışmalarda değilsiniz, beni tanımıyorsunuz o zaman kişisel yorumda yapmayın.

eğer site kurallarına aykırı bir şey yapıyorsamda zaten uyarılırım.

sizin söylemenize gerek yok. eğer komikse gerçekten gülün ama konular ile alasız olarak bunu belirtmeyin lütfen.
Kişisel tartışmaya girmek istemiyorum sizinle;ama siz nasıl fikirlerinizi özgürce dile getirebiliyorsanız ben de böyle bi hakka sahibim ki yaptığım yorumlar kişisel değil gerçekten yaptığınız yorumlara ''komik'' ya da ''ilginç'' diyorum . Sizin diğer mesajlarınızı okumadığımı nasıl bu kadar emin olarak söyleyebiliyorsunuz buna da bir anlam verebilmiş değilim;çünkü forumdaki çoğu konuyu elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum . Katılmasam bile okuyorum ,yani sonuç olarak sizin çoğu konu hakkındaki yorumlarınızı ve size bu konulalrla ilgili yapılan yorumları az çok biliyorum. Hiçbir zaman bu forumda sadece laf olsun diye mesaj yazmadım (anlayamadığım konu neden böyle bir şeye ihtiyaç duyacağım).Bu konuda yazdığınız yorumun tarzına katılmıyorum bunu da ben bu şekilde belirtmek istedim. Siz de benim bu yorumuma katılmıyorsunuz konu bu kadar basit.Tekrar belirtmek istiyorum hiçbir zaman kişisel bi durum gözeterek yazmadım yazılarımı laf olsun diye de yazmadım...

Yürümek;
bilerek
yürümek...
NAZIM HİKME
ezgiii Ã?evrimdıÅ?ı  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil